Výpravné historické drama Bílá princezna, natočené podle románu Philippy Gregoryové, vypráví příběh o moci, rodině, lásce a zradě, ve kterém můžeme sledovat jedno z nejbouřlivějších období britské historie unikátním pohledem žen. Manželství mezi Alžbětou z Yorku (Jodie Comer) a králem Jindřichem VII. (Jacob Collins-Levy) oficiálně znamenalo ukončení válek růží, ale reálná bitva o trůn ještě zdaleka neskončila. (HBO Europe)

Recenzie používateľa VLADEK k tomuto seriálu (6)

Bílá princezna (2017)

Odkazuji na mé komentáře k některým epizodám, kde jsem se neudržel. Jinak pokud jde o celkový pohled, tak si dovoluji ušetřit práci a odkazuji na komentář uživatelky "Janie.", který je velmi výstižný. Pokud jde o obsazení, tak po počátečních rozpacích si myslím, že Jodie Comer se Alžběty zhostila celkem dobře a Michelle Fairley v úloze matky krále byla stále lepší a lepší, pokud pominu scénář. ()

Boj o přízeň (2017) (E02)

Dialogy tahají za uši. S historií toho má jen málo společného, jen jména postav. ()

Zrádci (2017) (E05)

Velmi zle napsané a zahrané. Nereálné chování, dialogy a motivace postav v dané době. Zatím nejhorší díl. ()

Anglická krev na anglické půdě (2017) (E06)

Michelle Fairley v roly královny matky je úžasná, i královna s králem se v tomto díle snaží, ale ty dialogy.... ()

Dva králové (2017) (E07)

Tajně jsem doufal, že níže už to nepůjde. A mýlil jsem se. ()

Staré kletby (2017) (E08)

Už se na ten bakalářský děj a dialogy nedalo moc dívat, tlačítko rewind bylo občas v pohotovosti. ()