Molly Bloomovú kedysi poznali ľudia ako talentovanú mladú lyžiarku. Športovú kariéru však vymenila za niečo omnoho lukratívnejšie - hazardné hry. Niekoľko rokov prevádzkovala sieť tajných herní, v ktorých utrácali státisíce dolárov slávni športovci, finanční magnáti či hollywoodska smotánka. Postupne sa jej klientela rozšírila aj o členov ruskej mafie a o Molly a jej aktivity sa začala zaujímať tajná služba. Po 10 rokoch úspešného podnikania ju agenti FBI zatkli kvôli podozreniu z nelegálnych príjmov. Najala si právneho zástupcu, ktorému porozprávala svoj životný príbeh do najmenších detailov, aby očistila svoje meno a dokázala, že bulvárne médiá o nej nevedeli všetko. (Forum Film SK)

kinoholik

140 minut prosvištělo jako Molly mezi boulemi.Bylo to takový fofr, že jsme se ani nestihli dozvědět vůbec nic o jejímím soukromí. Možná se dojem z filmu brzo rozplyne jako Bloomové miliony, ale pár velmi zajímavých a poučným momentů určitě přetrvá. Obzvláť doporučuji pozornosti vztah dcery a otce. ()

Beginek87

Opět se mi potvrdilo, že moje know how spočívá v tom, že když jdu na film, tak vím možná tak základní popisek o čem to bude a kdo v tom bude hrát. A pak dostanu očekáváním nezkreslenou nálož přímo do xichtu. A užiju si ji tak, že až doma zjistím, že stopáž byla 140 minut. Nenudil jsem se ani chvíli a možná bych snesl i víc. Idris i Jessica předvedli opravdu parádní výkony a dokázal jsem se s nimi lehce sžít. Dokonce i akční scénka s rozbitím rypáčku do celkového konceptu zapadla. No a nakonec opravdu nedokážu opomenout fakt, že tolik vyvalených koz jsem v jednom filmu snad neviděl :D ()

libi666

Pro spoustu lidí bude tento film o pokru a hazardu, pro někoho bude o penězích a kariéře, jiní v něm mohou vidět právo a soudní spor. Pro mě je to jednoznačně film o utváření osobnosti, které hodně ovlivňují rodiče. Rozhovor s otcem těsně před koncem filmu mě emočně dostal. Po nějaké době konečně film, který je o něčem. ()

Vestor

Parádní film, místy trochu ukecaný, ale po celou dobu se rozhodně nenudíte. Jessica Chastain předvádí životní výkon, doteď jsem ji měl zafixovanou spíše jako představitelku ušmudlaných nenalíčených vědátorek ze scifi, tady je z ní kočka. Idris Elba se s ní skvěle doplňuje, ale přece jen na mě působí ve filmu trochu násilně, že tam prostě museli dát černocha, coby vzdělaného bohatého právníka, aby to bylo dostatečně politicky korektní (její skutečný právník byl běloch a zas tak výraznou roli v příběhu nehrál). ()

Fibonacci

rýchle tempo od začiatku ma síce vtiahlo do deja, Jessica, aj napriek parádnemu výkonu neudržala film v takom švungu v akom to celé začalo, a teda pokračovalo to v takej udržateľnej a záživnej atmosfére. pri uvodných minútach som bol presvedčený, že dám 5, a jedná sa o jeden z naj životopisných...ale...nuž...nie je to žiadna pecka. je to proste kool biografický, svižne natočený film so skvelou hlavnou herečkou. ()

ProchySBK

To je tak když táta dojebe svý dceři život. Né tim, že ji tahá po závodech, ale že má v hlavě vypatláno. Holka pak naivně jede biz s mafií a před velkym finále hrdě stojí, že vlastně neví vo co go, ale hlavně si zachovat jméno. jasně, to vám žeru, v procesu kde se vaří miliony, chudák holka jen nalejvala drinky a kroutila prdelí v hotelovim pokoji. Takový soudce spočítáš po světě na jedný ruce. Díky za Elbu a za Costnera a jejich herecký um. Hlavní hrdinka je obyčejná, vůbec nic do filmu nepřináší, to líp zahrál ten spratek co ji reprezentoval v období puberty. Příběh zajímavej, ale dost často nastavovanej a škoda, že Molly kecá hubou v kandenci tatatata, že to neni přirozený a i Idrise Elbu z toho bolí celej film hlava. ()

janvanicek

Na začátku filmu jsem se nudil, bál jsem se, že se to už ani nezlepší, ale jakmile došlo na fakta a retrospektivu, snímek se mi začal nesmírně líbit. Film byl svižný, velmi plynulý a každou vteřinu filmu jsem si užil. Velice dobrý životopisný film popisující příběh Molly Bloom, který podá velmi objektivně celý její životní příběh. "Pouze" čtyři hvězdičky dávám z toho důvodu, jelikož mě zklamal prvotní pocit z filmu a trochu zvláštně uspořádaný konec, jinak rozhodně všem doporučuji! ()

skipik12

Za mě good, celkem me trvalo, nez jsem se do toho dostal a pochopil princip, ale pak super. Ma to spad, neni to nic extra super napad-tema filmu, ale musim rict,ze to stoji za to to, videt. ()

megacik

Poker a lyžovanie mi nie sú veľmi blízke, ale kvôli vysokému hodnoteniu som si tento snímok pozrel. Zistil som, že to predsa len nie je moja šálka kávy. Scénar tvorí príbeh, ktorý sa mi nezdal hodný sfilmovania, nič extra, čo sa nedeje každodenne. Pravidelne čítam v médiach lepšie skutočné príbehy, ktoré by stáli za to, byť sfilmované. Len pred pár dňami bol na Slovensku usporiadaný hon na nelegálne herne, a určite väčšina ich majiteľov dostala občas po papuľke, tak teraz pôjdu sfilmovať všetkých 100 herní? Herecké výkony v tomto filme boli síce výborné, ale načo to všetko, keď príbeh nemá šťavu? Film by sa skôr hodil ako jedna, či dve časti seriálu typu Monk, aj keď sa tam vražda nestala. ()

princeznaaur

suprově zahráno, námět neokoukaný, zpočátku jsem myslela (nečetla jsem ani neviděla upoutávku), že to bude něco o zhrouceném sportovci, ale překulilo se to úplně do jiný dimenze. ()

Aaron Sorkin a S. B. Cohen spojí síly

Aaron Sorkin a S. B. Cohen spojí síly

27.10.2018

Herec a známý komik Sacha Baron Cohen (Hugo a jeho velký objev) opět jedná o hlavní roli v chystaném politickém dramatu The Trial of the Chicago 7. Snímek, ke kterému napsal scénář Aaron Sorkin (Pár… (viac)

PF 2018

PF 2018