Objeví se svědek se zlověstnými informacemi o smrti Betty Winterové. Gereon mezitím konfrontuje Wendta ohledně Gretina případu. (Viasat)

Necrotongue

Stejně jako předchozí díl disponovala i druhá epizoda dokonalou dobovou atmosférou, tou si mě tvůrci fakt získávají. Tentokrát se už zřetelně ukázaly dějové linie, které budou pro příběh podstatné, a mě docela překvapilo, že je jedna z nich Gretina, zrovna tahle postava mě v minulé sezóně příliš nebavila, teď to naopak vypadá, že bude v centru politických machinací. ()

Cheeter

Celý díl byl v podstatě na úrovni předchozí série. A koukám, že tvůrci se rozhodli provázat druhou a třetí sérii po stránce příběhové, což vidím docela rád, jen doufám, že to nebude zbytečně křečovité. ()

Radko

Národní socialisti začínajú vystrkovať rožky. V polícii, väznici i Hitlerova mládež je čoraz agresívnejšia, loviaca vo vodách mládeže katolíckej. Organizovaný zločin financujúci film tiež odkladá jemné spôsoby a zatína nožíkom do otvorenej dlane. Žiadne veštby, smrteľné hrozby. Show must go on! Film musí byť dokrútený, i keď hlavná hviezda je po smrti. Starnúca speváčka smutne sa ohliadajúc za kariérou stišuje svoj bôľ v ópiovom prelúdiu. Možný svedok vraždy je okamžite umlčaný, záhadný vražedný Široko v plášti mizne v spleti berlínskych ulíc. Atmosféricky i dejovo podmanivé berlínske medzivojnové dobrodružstvo pokračuje. ()

warrenur

Linia s naivkou vo vazeni je dana a myslim, ze su len asi dva sposoby, akymi sa to moze vyvijat, vzhladom na eminentny zaujem "zjazvenca". Zakuklenec z nacrtu vystupil v zavere na scenu dost prvoplanovo a zbytocne, ako v Hitchkokovi pre mystery efekt. Inak vsak celkom v pohode cast. Slabsie stvorhviezdie. ()