Sorjonen

• Fínsko Sorjonen (viac)
Fínsko, (2016–2019), 29 h 53 min (Minutáž: 55–61 min)

Tvorcovia:

Miikko Oikkonen

Ville Virtanen, Anu Sinisalo, Matleena Kuusniemi, Kristiina Halttu, Ilkka Villi, Olivia Ainali, Lenita Susi, Max Bremer, Matti Laine, Jasmin Hamid (viac)

Talentovaný detektiv přijme práci v malém městě, protože chce trávit více času s rodinou. Brzy se ale zaplete do vyšetřování děsivých vražd. (Netflix)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (34)

Krvavá služka (část druhá) (2018) (S02E08)

SPOILER!! S tím nevoláním policie mi to přišlo ne moc uvěřitelný. Poprvé ještě dejme tomu - i když chápu, že byla zklamaná, že jí nevěřili, ale to už měla v ruce video a jít tam jen proto, že tě kámoš vlastně přesvědčí? A podruhé? To jako fakt namísto policie zavolá vyděšenej člověk chlápka, kterýho zná vlastně tři vteřiny? A ještě z internetu!? :D Nee ()

Beze stínu (část první) (2018) (S02E09)

Z vlaku Sorjonen jsem před měsícem vyskočila a teď zase zkusila nastoupit. Nejsem si zcela jistá, zda je to stále nenáladou, ale moc jsem se na to nemohla soustředit. Zkrátka mě to nevtáhlo, i když je to celkem zajímavý. Souvislosti s minulým případem moc nepochytávám, tedy pamatuju si ksichty, ale těžko si vzpomínám, co byli vlastně zač, neb je to už fakt dlouhá doba, co jsem to viděla. Tak uvidíme, co se z toho v dalším dílu vyvrbí. 3,5* ()

Beze stínu (část druhá) (2018) (S02E10)

U druhé části mi přišlo, že má větší spád. Konec mě překvapil, měla jsem jinou teorii o tom, jak to mohlo být. ()

Série 3 (2019) (S03)

Třetí řada se mi líbila víc, než druhá. Janina je stále na pěst, Paulina na věčnosti konečně sympatická. Zajímavé případy, Kari pořád dobře zvláštní. Těším se na další řadu, doufám, že bude. ()

Lidská skvrna (2019) (S03E01)

Tvůrci nás opět šokují šíleným začátkem, aby jsme pak zjistili, že to opravdu JE začátek... hele já asi nedávala dost pozor, ale nejsem z toho dílu moc moudrá. ()

Člověk bestie (část první) (2019) (S03E02)

Každý se se smutkem vyrovnáváme jinak. A Kariho asi chápu spíš než kopající Janinu. Katja mi už delší dobu přijde jako psycho. ()

Synové a milenci (část první) (2019) (S03E04)

Ty brďo... Ta Janina to je materiál. Občas na to koukám, na tu její interakci s Karim a říkám si, že mi přijde, jako by s ním žila pár týdnů a ne celý život. On prostě není "normální" a nikdy ani nebude. Ale to, že ji hluboce miluje, myslím, vidět jde. A to by mělo být hlavní ne? Já fakt nevím... ()

Synové a milenci (část druhá) (2019) (S03E05)

Za mě je tento typ případů lepší než x umučených mrtvol nebo výlety do Ruska. Ale ten konec? Hodně odflaklý. Btw. že by se k psychu Katje přidala psycho Janina? Kari osobní život těžce nedává. Edit: teď koukám, že tohle má díly tři. Tak uvidíme, jaký to vlastně bude mít konec. ()

Synové a milenci (část třetí) (2019) (S03E06)

Přiznávám bez mučení, že tu část s nehodou jsem nepochopila. Ale celkově se mi ty tři díly s tímto případem líbily. A! Kdo chápe psycho Janinu, nechť mi pošle psychoposudek do zpráv. Protože... WTF?! ()

Dáma v zrcadle (část první) (2019) (S03E07)

Upřímně? Téma sekt nevyhledávám na obrazovce ani v knihách. Už po prvních pár minutách jsem měla husí kůži a hnusnej pocit po celý díl. ()

Dáma v zrcadle (část druhá) (2019) (S03E08)

Díky bohu máme po sekta-dílu. SPOILER!! Závěr měl pro mě hořkou pachuť, ať už se šlo o to dítě, které zůstalo bez matky, nebo to druhé dítě, které díky nějakým odporným sektářským hajzlům hnije v hlíně, protože se nehodilo do krámu. Hnus. // A s Janinou příště doufám setkání už jen u Chocholouška. ()

Šachová novela (část první) (2019) (S03E09)

Popravdě mě na začátku tohoto dílu ani nenapadlo, že mě to tak vtáhne. Sice mě zatím díly s Maasalem moc nebraly, ale teď jsem fakt zvědavá na další díl. ()