Laura dostane anonymní zásilku a uvědomí si, že někdo sleduje každý její pohyb. Kari přichází se zneklidňující domněnkou o vrahovi. (Netflix)

Necrotongue

Tento závěr minisérie patřil jednoznačně k těm vydařenějším pokud nebyl zatím vůbec nejlepší, a to i přes to, že tvůrci cestou za zvoleným cílem občas prostrčili čtvereček trojúhelníkovým otvorem. Jo, jo, logika bývá občas svině nepohodlná. Případ byl krajně zajímavý, nechybělo napětí, došlo ale i na vtipné momenty a já jsem se tak mohl po celou dobu velmi dobře bavit. Jen mě tentokrát zmátlo, že jsem byl v průběhu vyšetřování několikrát o krok před Sorjonenem. Buď se ze mě tedy stává geniální kriminalista, nebo byl scénář průhlednější než obvykle. Pokus o hru na city v průběhu hry na klavír u mě už tradičně hanebně selhal, o to víc mě v závěru pobavila Lena. Už jsem slyšel lidi posílat někoho do různých míst, ale do kartónové krabice... To tu bylo poprvé:-)) 4*+ ()

jedna_vrana

Laura občas reaguje tak naivne, až to bolí. Mladé dievča, ktoré nájde mŕtvolu, si nebude dávať pozor, s kým sa stretáva? Keď po prvý raz niekto zbystrí pozornosť pri náhrdelníku, čo nosí na krku - reaguje a okamžite to oznamuje polícii a pri druhom raze vypla všetky kontrolky? Prípad temný, trochu čitateľný. ()

chrispe

SPOILER!! S tím nevoláním policie mi to přišlo ne moc uvěřitelný. Poprvé ještě dejme tomu - i když chápu, že byla zklamaná, že jí nevěřili, ale to už měla v ruce video a jít tam jen proto, že tě kámoš vlastně přesvědčí? A podruhé? To jako fakt namísto policie zavolá vyděšenej člověk chlápka, kterýho zná vlastně tři vteřiny? A ještě z internetu!? :D Nee ()