Julius "Lavi" Lavický byl velký fotbalový talent. Večírky, alkohol, kouření, holky a eskápada za eskapádou mu ovšem ničí slibně rozjetou kariéru. Už dokonce nehraje za Spartu, ze které byl stylově odejit, ale "pouze" za Vyšehrad. Bude sekat latinu v tomto rodinném klubu, řízeném charismatickým majitelem, nebo nás čekají další až mýtické historky? (oficiálny text distribútora)

TheBlizard

Zřel jsem první čtyři díly a přiznám se, že mne to opravdu moc neoslovilo. Třebaže je to zapříčiněno i tím, že nejsem cílovou skupinou a fotbal nesleduji, a chápu, co tím chtěli autoři říci, mne se jim oslnit nepovedlo. Hlavní postava je inteligenčně vykreslená jako dělník od lopaty, jehož umu si někdo někdy všiml a tudíž se dostal až na profesionální úroveň. Narovinu, je mi nepříjemná. Omezenec, jehož největším úspěchem je (když jej separujeme od fotbalu) to, že si dovede zavázat tkaničky není nic extra. Humor okresního přeboru je někde jinde, než tato pokleslost. ()

McZmener

Vy co tomu dáváte pět hvězd, to myslite vážně? Pochybuju. Ano obcas je to trefne zobrazeni deni kolem fotbalu, obcas se i zasmeju. V kazdem případě zbytek je totální fiasko. Pár nesmyslných střihů, které mají proložit zbytek. Ve finále je to pěkná blbost. ()

PsenickaR

Má to 2 chyby y proto nemůžu dát lepší hodnocení. Je zatím málo dílů a je to strašně krátké. Nápad jako takový je perfektní, ta žumpa, které říkáme český fotbal si o podobné zpracování říká a našlo by se v ní tolik hoven, která stojí za to rozpracovat v mnohem větší míře, že je prostě škoda, že jeden díl je tak 7 minut a tak hlášky, které jsou parádní, skončí dříve než se nadějete. Celkově je to opravdu prostě moc hrr, každý díl nasadí tempo a jedem na maximální rychlost a nedostaví se žádné přibřždění, snížení rychlosti, jede se naplno až do závěrečných titulků. Takže 4* a je to vtipné, je to trefné a chtělo by to klidně víc. ()

Ond.RasH

Tak určitě, když to bereš s humorem a s nadsázkou a znáš problematiku a jednotlivý kauzy s kombinací nejlépe, že jsi fotbalista, tak jsi zde na správným místě a tenhle seriál ti zaručuje krátkometrážní chvíle zábavy se smíchem od srdce. A kloubouček dolů před známými fotbalisty, kteří se v seriálu objeví, Řepa mě fakt pobavil :)))) ()

Hidan

První díly neuvěřitelná bomba, skvělá věc pro fanoušky českýho fotbalu, úspěch jako blázen, nejprobíranější seriál v ČR. Sám jsem si je několikrát pouštěl znovu. Bohužel tvůrce seriálu úspěch strašně zaskočil a pokračování, už pod mnohem větším tlakem, totálně nezvládli. Zaprvé šla do háje kvalita, kdy pak člověk po shlédnutí litoval, že se na to vůbec koukal (u mě v tomhle vede 5tej díl a první půlka dílu č.7) a zadruhé pak přišerně zmrvená administrativa, kdy OBBOD vymáčkne na lidech 3 měsíce členství v době, kdy museli vědět, že žádný díly Vyšehradu nevyjdou, protože prostě a jednoduše nejsou ještě natočený. A v souvislosti s touhle svinskou krádeží si lidé, zcela logicky, stěžovali na FB hlavní fiktivní postavy seriálu, kde to ale někdo fakt nedomyslel a nechal na komentáře odpovídat Jakuba Štáfka, který pak hrdě ukazuje, že je ještě větší blbec, než v tomto seriálu. Že si neudrželi Prachaře jako mínus nehodnotím, zahrál to sice skvěle, ale J. Nosek ho pak zastoupil celkem důstojně (Btw rozebírat proč Prachař odešel spadá už do oblasti bulváru, teré se pokud možno vyhýbám, tak to nechám bez dalšího komentáře.). Celkově u Vyšehradu strašná škoda toho potenciálu, ale částečně za to vlastně ani nemohli a já jsem ve výsledku strašně rád za tenhle seriál, na česko dobrá práce páni herci. ()

Omanomet

5 hvězd dát nemůžu. Poslední díky už nebyly takové, jako ty první, ale stále jsem se bavil. Internetové televize pomalu, ale jistě dobývají republiku :) ()

tehol

strasna nuda. a pro me jakozto cloveka, co fotbal dost sleduje, je utrpeni sledovat, jak neoriginalni tvurci dokazi byt. sledovatelnych je jen nekolik prvnich dilu (a to ty dily nemaji ani deset minut, fakt bizar to zdejsi hodnoceni)... ()

hmyzovrah

Na české poměry dobrý seriál, podle mého i trošec reálně vyobrazený :-) Samozřejmě se jedná o komedii se spoustou prekérních situací. ()

Tonom27

Jako fotbalistu mě to samozřejmě oslovilo a za ty léta vidím věci, které řada bab, lidí co nejsou z okruhu nepochopí... Ale fakt to tak je, fakt se najde v každém týmu individium nějaké a je legrace:-) škoda, že 3-8 díl nebyli na úrovni 1,2,9,10.... ()

vaclavka78

Tak užasně uchylné a zřejmě i pravdivé. Nasmála jsem se. Viděla jsem kdysi pár dílů Ulice, a neřekla bych do toho nesympatického hocha, že má takové komediální střevo. ()

Czida

Po prvních čtyřech dílech jde kvalita rapidně dolů a až poslední díl tento propad zastavil. I tak dávám plný počet, Lavi je bůh! ()

cartouche

Chtěl jsem tomu dát šanci, ale když si hned v jedné z prvních spatřených scén vytírá hlavní hrdina před svou přítelkyní zadek, tak už dál pokračovat nebudu. Tenhle "humor" fakt není pro mě. ()

Začal se natáčet film Vyšehrad

Začal se natáčet film Vyšehrad

17.09.2020

Po úspěšném seriálu přechází postava Laviho do celovečerního filmu, za kterým stojí jeho původní tvůrci. Film Vyšehrad vzniká v produkci Gangbang production a bude se natáčet do poloviny října… (viac)