Julius "Lavi" Lavický byl velký fotbalový talent. Večírky, alkohol, kouření, holky a eskápada za eskapádou mu ovšem ničí slibně rozjetou kariéru. Už dokonce nehraje za Spartu, ze které byl stylově odejit, ale "pouze" za Vyšehrad. Bude sekat latinu v tomto rodinném klubu, řízeném charismatickým majitelem, nebo nás čekají další až mýtické historky? (oficiálny text distribútora)

ondra.p

Seriál co má větší promo, než si zaslouží. Humor primitivní. Co považuju za největší mínus Vyšehradu je hlavně to, že spoustu českých "fanoušků" podporuje v jejich hospodských kecech "o prohnilosti fotbalu v čechách". Jsme asi nejvíc negativní národ, co se názoru na fotbal týče, na světě. Vyšehrad, i přesto, že dokáže pobavit a má hlášky, je toho produktem. "Já jsem nic neplatil, a ta částka taky nesouhlasí..". 35% a já jdu za Škodovkou. :))) ()

Alvin

Čutálisti a jejich teď už prý jen lehce zkorumpovaný byznys, jdou velkým obloukem mimo mě. Naštěstí v tomhle seriálu se záběry na to nudně rozlehlé hřiště téměř nevyskytují a celé si to pro sebe rve vskutku rozšafný Lavi, miláček, mistr, modelka a naprosto bohovej kluk, kterýho, být mi 13 let, si snad pověsím nad postel i já. ()

pan_Bily

Super projekt. Je skvělé, že tvůrci dokázali získat i řadu známých tváří z fotbalového prostředí, kteří tu neváhají udělat si srandu i sami ze sebe, což jenom svědčí a podtrhuje to kvalitu tohoto projektu. Ano, jsou tam i slabší místa, ale v celkovém měřítku výborný. Délka dílů je zvolená akorát, super hlášky a gagy, velice vtipně se tvůrci popasovali i s nucenou výměnou protagonisty manažera. ()

Warapeidza

Výborný začátek se doslova rozpliznul v nudných a krátkých scénkách představující "díly" druhé poloviny seriálu. Škoda promarněného obrovského potenciálu... ()

Declen

"Tvoje žena asi není modelka co.", "Ne", "Neboj seženu ti něco mr***elnějšího". "A Jardo jak často si můžu kupovat dě**y když mám ten vážnej vztah". "Každá holka má ráda pe-ní-zky". ()

Feacher

Hodně dobrej seriál, každý z dílů je sice krátký, za to ale je nabouchaný vtipnými perličkami, pěknejma holkama a dohromady je z toho super film. 100%! ()

Jansuper

No no no, opět kde mám vlastně vůbec začít, první 3 epizody byly úplně top docela mě pobavili a byly dobrý to sem si řekl to je fajn jednoduchý krátký seriál a že dám 5 hvězdiček sem uvažoval, následující 2 epizody už byly jen průměrné že občas bavili občas ne, občas trapné občas zatlemení a následujících 5 epizod bylo docela trapných, debilní děj, humor a hlášky děsně trapné a nudné. Takže celkově dávám seriálu 3 hvězdy jako první 3 díly byly skvělé, další dva ušly, zbytek sračka. Takže ohodnotím každou epizodu zvlášť hvězdičkou,      nechtělo se mi původní recenzi a názor mazat tak to napíšu pod to k tomu, musím uznat že to hodnocení opravdu nechápu, a vypovídá o úrovni dnešní generace (některých),  problém je v tom že ten seriál je velice chytlavý, chytlavý song, krátký seriál, s délkou jedné epizody 6 až 11 minut, chytlavá bláznivá postava fotbalisty, a fanoušci fotbalu si přijdou na své,  no jo, ale nikdo si nevšiml jaká, je tohle ptákovina ve skutečnosti, nakonec ze 3 hvězd snižuji na 1, za první tři epizody které sou docela dobré a to taky za Jakuba Prachaře který tomu dodával na začátku i docela šťávu, ale nakonec sem si uvědomil jak je tohle trapný seriál, a ostatní epizody od 4 až do 10, sou už úplně k hovnu, skutečně trapné vtipy a hlášky, naprosto trapný cringe song na začátku, děj býval úplně na hovno od 4 dílu, postavy a výkony herců, úplně na píču od 4 dílů,  skutečně mi to připadá, i vulgární a nechutný,   aspoň že první 3 epizody sou docela dobré a docela sem se i u nich zasmál, ostatní díly sou už jen nudná trapárna,  to nemluvím o strašným ukončením seriálu, které bylo velmi odfláklé a mě velice zklamalo, a taky nemluvím o tom jak mi to přijde nespravedlivé a hnusné, to vysoké hodnocení tohoto seriálu, oproti jiným mnohem lepším českým seriálům a filmům komediálním, s nižším hodnocením ()

Hombre8

Pár hluchejch míst by se našlo, ale jinak super satira s hutným břinkem. Divák musí mít určitou orientaci v časoprostoru, ale když to dal i takový fotbalový nýmand jako já...  Je ale fakt, že zarytým fo-fandům se to líbit nemusí. ()

Pompeius

Jako realistický dokument z fotbalového prostředí skvělé. Jako parodie nefunknční, neboť něco tak absurdního a ubohého, jako je fotbal, nelze parodovat. Asi tak dva dobré vtipy na deset dílů, jinak jen přehlídka vulgarity a nevtipné trapnosti. ()

macajonak

Dlouho jsem nebyl nadšenej z pilotu tolik jako teď. Štáfek to neskutečně táhne. Role rozmazleného talentu by mu mohla sednout, Prachař taky projevuje víc herectví, než tomu bylo v poslední době. Jinak se v seriálu tne opravdu do živého - hlášky z fotbalového prostředí fakt sedí. Jen víc takových počinů. Za mě zatím 90% ()

Alagaesie

Dobrý, krátký, úderný! Lavi těžce připomíná Točvolanta, tomu taky není nic svatý. Anebo jiná "hvězdička" - fakt takovej Fenin; JL10 ... Prachař, stále ještě kuchař, se snaží moralizovat a za mě luxus. Štáfek blbej jak sám DL8. Režie kulhá na obě nohy, aneb jak to vypadá, když režisér hraje - špatně, tohle velmi špatně. A ty předěly s ménem taky stojej za votoč. Pavelka výborně neústupnej. Kung-Pao. Zatim to vypadá hezky, jen Štáfek vážně ruší. Kde tam byl Koza?? Ten Vácon tam (!) ‚Jak Ti de kolekce?‘ Budu trochu osobní, já u toho hřiště 10 let žil ... Nic moc teda - ale jako kulisy - proč ne? Kurva, to ten Prachař musel stát na tak bolestivým místě?! Ve chvíli, kdy tam projíždí to individuum a Prachař mluví do telefonu, jsem se málem pochcal smíchy. ()

Tribbiani27

Kdo aspoň chvíli hrával fotbal, musí tomu dát plný počet! :) trefné narážky, výborné hlášky, žádné protahování, prostě super. Sice to má třeba jenom 9 minut, ale raději se podívám na 9 minut, kde jde jedna super hláška za druhou, než na 20ti minutový sitcom, kde je 10 minut nuda ;) ()

Lady_Gaga

⚽️ Lavi je teda nechutnej týpek, kterej si nezaslouží ani dělat uklízeče na fotbale, natož hrát za Vyšehrad! Ale bavím se skvěle. Zatím viděny 2 díly, těším se na další. (Kluci, já vím, že vám nevadí když je něco krátkýho, ale už kvůli ženám které se na to dívají - přidejte, ať je to dlouhý! 7 - 10 minut je fakt málo.) ()

Začal se natáčet film Vyšehrad

Začal se natáčet film Vyšehrad

17.09.2020

Po úspěšném seriálu přechází postava Laviho do celovečerního filmu, za kterým stojí jeho původní tvůrci. Film Vyšehrad vzniká v produkci Gangbang production a bude se natáčet do poloviny října… (viac)