Anopheles89

Captain Alex is alive! No, he is dead... Uganda key! Supa warrior Swaaaaaz! Supa Uganda píčovina, u které jsem se bavil, nicméně po cca 12ti hodinách od projekce si nejsem jist, o co tam vlastně šlo a v hlavě mi víří spíš kecy entusiastického "průvodce" dějem. Pokus o sofistikovanější zápletku než v "Who killed captain Alex?" byl spíš rušivý. ()

Honzimir67

7/10 - AJ HEF E KY! UGANDAN KY! Touto větou by se film dal asi shrnout, ale pokud to nestačí... HEEEJ, DYZYS KAPTAN ALEGZ, HYZALAAJF! KAPTAN ALEGZZ YZALAJFFF! HYZ DÉT. KAPTN ALEGGS YS SOOOOU DEEET. Hele nikdo nemůže říct, že to je pro Ugandu ostuda. Svým způsobem to má styl, tempo a hlavně humor. Řekl bych, že toto je přesně ten typ filmu, který stojí za zhlídnutí s namazanýma kámošema. A nějaké ty "PROFI" efekty bych asi raději přehlídnul... urabuS. ()

Severus007

Začalo to jako nesmírně zábavný akční film a pokračovalo to jako nemastný neslaný dokumentární film o životě v Ugandě. Škoda, začátek byl velice slibný. ()

mico5000

"Gangsterka z ugandského slumu vám vženie slzy do očí nespočetným množstvom bláznivých nápadov, aj svojou láskou k filmu samotnému." Hviezdne noci Bytča 2017 predchádzajúce filmy z ugandskej sekcie som nevidel- čo určite doženiem, výborná blbosť ()