Úspešný podnikateľ Adrián Doria (Mario Casas) je obvinený z vraždy svojej milenky, fotografky Laury (Bárbara Lennie). Adrián však tvrdí, že je nevinný a že sa stal obeťou komplotu. Pred súdnym procesom sa ale jeho obhajkyňa Virginia Goodman (Ana Wagener) dozvie, že obžaloba má v rukáve tromf v podobe nečakaného svedka. Skúsená právnička, ktorá vo svojej kariére ešte neprehrala žiaden spor, preto na Adriána nalieha, aby nič netajil a vyrozprával jej každý detail, každú podrobnosť. Adrián sa preto na dobu 180 minút, ktoré im do procesu ostávajú, bude musieť vrátiť do minulosti spred troch mesiacov a odkryť krutú pravdu. (sochoking)

Prusovka

Naprosto fascinující film, který mě nenechal vydechnout. Napínák až do konce. Na doporučení jsem skoukla více španělských filmů a musím uznat, že se jim velmi, velmi daří. ()

Pignon

Volně zapadající do Divokých historek. Drsné, děsivé, mrazivé a hnusné jako váka na Ukrajině. Vynikající scénář, kde spletitost děje je jenom natolik málo zamotaná, aby to nekazilo plynulost příběhu a možnost se v motivacích hradinů vyznat. Krásná kamera, potemnělé scény dominují nad těmi natočenými za denního světla. Byla by to i skvělá divadelní hra. ()

GinaT

Ok je to hezky natoceny ale pozorny divak odhali zaverecny figl asi tak po 20 minutach filmu🤦🏼‍♀️a pak uz je to trochu nuda ()

Franky

Zatiaľ najlepší Španielsky film čo som videl a keď sa povznesiem nad niektoré chyby, nepravdepodobnosti v deji a ohodnotím film ako celok tak 90%. Doteraz som bol od Španielov zvyknutý na filmy s nezáživným dejom no tu nechýba napínavosť a množstvo zvratov. Záver je už len čerešnička na torte. Už teraz sa teším na další film od tohto režiséra. ()

bowow

Moc dobra ilustrace toho, ze zivot naruby muze vzniknout opravdovou malickosti nasledovanou serii nerozvaznych rozhodnuti. A ze podcenovat kohokoliv se nevyplaci. A ze mince ma vzdy dve strany. A ze nikdo nemusi byt tim za koho se vydava. Svizne, napinave, zajimave, neotrele, proste dobre. Dost dobre. Nikoliv vsak lepsi nez El cuerpo. ()

Soldier_666

Velmi povedený španělský thriller. Pro někoho možná za plný počet, za mě 4, spíše nechápu hodnocení nižší něž 3 hvězdy - proč? Děj měl spád, charaktery postav se obrátily úplně naruby, hra na více pravd fungovala...... Ovšem jestli jste od Agathy Christie přelouskaly všechno, tak jste nejspíš prokoukli pointu během prvních dvou minut :) Za mě fajn oddech s neokoukanými španělskými herci... ()

mdf

Mám rád tenhle tip filmů jako třeba La Cara Oculta a jiné, kde je něco hodně zamotáno a kde si už myslíte,že jste všechno prokoukli,ale ono je všechno jinak.Tady znovu platí,že když je fakt dobrý scénář, lze to realizovat i bez drahých triků a slavných herců, aby stál výsledek za výbornou,kvalitně propracovaný španělský thriller. ()

minilawman

Na začátku mě děj vtáhnul a napnutého držel až do závěru. Skvělý scénář, herci + španělština se tak skvěle poslouchá:) Napoprvé pecka.. ()