Keď najlepšie kamošky žúrujú, stať sa môže čokoľvek... Päť bývalých spolužiačok sa po rokoch znovu stretáva, aby oslávili rozlúčku so slobodou jednej z nich. Párty sa však rýchlo zvrtne, keď nešťastnou náhodou zabijú striptéra. Ako si s týmto fatálnym omylom poradí dámska zostava na čele so Scarlett Johansson? (Itafilm)

Mejkveli

Je škoda, že u všech komedií, které v této době vychází se snaží scénáristé měnit vtipné scény za stupidní, protože ono natočit v dnešní době vtipnou rozumnou komedii už asi nejde. Prostě čím stupidnější, tím "vtipnější". Jenže si pravděpodobně neuvědomují, že většina lidí má mozek a dokáže u filmu přemýšlet a jednoduše si říci, jak toto může vůbec někdo natočit. Film moc nefunguje a vše je natočené tak na půl plynu. Hlavní zápletka naprosto bez emocí a pocitů a hudba jak na vystoupení Martina Garrixe. Nerozumím, jak mohla Scarlett Johansson klesnout až sem a kývnout na tento film. Ve finále se nám Scarlett mění na svoji main roli Black Widow a jednoduše zpacifikuje dva záporáky. Škoda, že se zde také neobjevil např. Captain America či Iron Man. K Jillian Bell se už radši nevyjadřuji. Protože toto je a bude herecký hnus. Musím dodat, že slečny vedle nás, které jsi tam vzaly flašku červeného se náramně bavili. Pro příště si radši též vezmu na save nějakou vodku abych se popřípadě bavil jako ony. 96 minut utrpení je možná lepší název pro tento film. ()

Insanerider

Dost dobře nechápu místní nízké hodnocení, protože to je přesně ten film, u kterého má člověk vypnout a čekat, že se párkrát alespoň zasměje. A přesně to se stalo, zasmál jsem se doopravdy od srdce, takže jsem spokojen a normálně bych dal tři hvězdy, ale vzhledem k tomu, že 49 si film fakt nezaslouží, tak o jednu zvedám. ()

Baerdeller

Film chtěl být ženskou verzí Hangoveru, ale... Ten začátek a prostředek je prostě trapas. Posledních 15 minut to sice nabere na obrátkách, ale... film trvá 100minut. Bell a Glazer jsou neskutečně otravné; Johansson nudná; McKinnon divná... jedině Kravitz je alespoň sexy... Nemá cenu zahazovat tolik času, kvůli tak málo obsahu. Pět minut jedné episody IASIP obsahuje 2x víc humoru než celý tenhle film. ()

Minikax

Bavila som sa, teda bavila ma Zoe Kravitz a este Scarlet obcas aj film bol vtipny, obcas trapny a niektore sceny zbytocne ale nebolo to take zle 🤔😀 ()

Cuffini odpad!

Zklamání roku! Scarlett, ó má sladká Scarlett. Krátký účes, to jako vážně? Kdy konečně ženský pochopí, že když jdou na krátko, tak většinou vypadají jako lesby a dominy postrádající ženskost? Vždyť tohle věděl už i Zohan! Tohle se nepovedlo. Účes i film. Ten je neuvěřitelně hloupý, trapný, roztěkaný, no prostě šitózní. A ve chvíli, kdy špekoun obecný povalil striptéra, tak se mi protočily nehty na nohou a hrůzou odpadl veškerý chlupatý porost z celého těla dlouze pěstováný na mrazivé, dlouhé, zimní časy, které se neprodleně blíží. A tak nechutně pošahaná vlezkoprdelní pneumatika ala požíračka klobás, které se jí vecpaly nejenom do tváře, by v životě nemohla mít dlouhodobé kamarádství s kýmkoliv, takže tady máme ještě ke všemu dost scifi propadák roku! ()

Lapedro

Úplne zbytočný film. Navyše tak, ako mi v tomto filme liezla na nervy Alice (Jillian Bell), tak mi asi v živote žiadna ženská na nervy neliezla. ()

Navys

Ale pročpak takový hodnocení?! Tohle bylo pro mě velké překvapení, jelikož jsem se na film chtěl podívat pouze kvůli obsazení, ale dodtalo se mi velmi kvalitní komedie...čekal jsem od toho jednu z těch dalších komedií o rozloučení se svobodou, ale vše se změnilo, když na scénu přišel “striptér”...vripných situací bylo hodně...a fungovaly! Doopravdy jsem se takhle moc nezasmál už dlouho :) Nudit se myslím nebudete! :) ()

skorapky

Kdo vydrží do půlky, tak asi otupěl a je u mě borec. Já nám za to všem gratuluji. Ale když to tak vidím , něco na těch drogách asi je. Měla bych opustit bílé víno a Česko a vydat se do Améru, vždyť my tady vůbec neumíme žít , natož pařit ! Jedna hvězda za odvahu všech zúčastněných na tomto projektu. Všíchni hrají jak o život , zejména striptér. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Takže z toho nebudete mít problém?" - "Ne, jsme úplně volný. Spáchali jsme, jak se na Floridě říká dobrá vražda." Dámy na rozlučku se svobodou nechtěně zabijí striptéra. Následně se hodinu řeší, co s ním udělají. Připomnělo mi to starý film s Cameron Diaz. Vtipy zde se převážně týkají penisů, menstruace a mrtvých striptérů. Ženy zde nepůsobí jako příklad vzorných matek a milujících ženušek. Scarlett Johanssonová šňupe kokain, Jillian Bellová popisuje své sexuální choutky, Zoë Kravitzová si nechá vylízat pi*ku od Demi Mooreové a Kate McKinnonová předstírá australský přízvuk. Holky na tahu jsou tak průměrnou komedií, která není vhodná pro děti. - 60%. ()

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Kolik ženských odpovědí na Pařbu ve Vegas už jsme dostali? Minimálně Holky na tahu, Ženy sobě a Matky na tahu, Hollywood ale pořád není u konce. Nejnovější dámská jízda se bude jmenovat Rock That… (viac)