Špunti na vode

• Česko Špunti na vodě (viac)

Rodičia bratov Igora (Jiří Langmajer) a Davida (Hynek Čermák) chystajú zlatú svadbu. Z Kanady prilieta ich bratranec Ondra (Pavel Liška), povahou tak trochu dobrodruh. Bratov napadne, že najlepšie by bolo vyraziť za rodičmi na kanoe po rieke iba v trojici, tak, ako za starých čias. Ibaže od vtedy sa čo-to zmenilo. Napríklad, že Igor a Dávid sú ženatí a majú deti... Uvítacia večera pre Ondra, ktorý prichádza so svojou mladou priateľkou Zlaticou, sa nezadržateľne mení na katastrofu. Zlatica, ktorá túži po dieťati, sa dozvedá, že Ondro má dcéru, o ktorej sa jej nezmienil. Igor svojej žene Nele (Tatiana Vilhelmová) a ich dvojčatám sľúbi výmenou za pánsku jazdu rodinnú dovolenku, na ktorú nemôže odísť kvôli práci. Davidova manželka Alica (Anna Polívková) si síce nemôže vynachváliť manželovu starostlivosť o ich štyri deti, ale inak je jej svojrázny muž v domácnosti úplne nepoužiteľný. A tak, keď slávnostné prestieranie mizne pod nánosom sadzí z komína, ktorý Dávid opäť zabudol opraviť, všetkým ženám dôjde trpezlivosť. Zanechávajú svojich mužov napospas malým ratolestiam a vyrážajú na bicykloch na dámsku jazdu. Oteckovia sa ale nevzdávajú, a rozhodnú sa pre plavbu v kanoe so všetkými deťmi. A tak sa desaťčlenná expedícia vydáva na dvojdennú plavbu v ústrety dobrodružstvám a humorným zážitkom... (Magic Box)

ostravak30

S ničím novým tento film nepřichází. Celá řada filmů, a v posledních desetiletích je jich čím dál více, si bere za téma otcové a hlídání jejich dítek. Začal to S tebou mě baví svět a pokračovalo třeba Martin a Venuše. Zkrátka...moderní otcové podle filmařů hodně pracují a málo se starají o děti. A když už se o ně mají postarat, tak to absolutně nezvládají. Zvláštní, stačí sledovat dění, zajímat se o něj, občas shlédnout nějaký dokument nebo reality show a člověk má pocit, že je to přesně naopak a dokonce je spíše moderní, aby otcové zůstávali na mateřských a matky pracovali. Jenže téma neschopných tátů je prostě vděčné a jen tak se neomrzí. Tím spíš, když končí dojemným uvědoměním si, že táta je vlastně super chlap a je s ním větší zábava jak s mámou a ještě dojemnějším sblížením. Nebudu nijak víc hodnotit film samotný. Tři hlavní hrdinové jsou prostě kvalitní herci, dvě hlavní hrdinky také, Janu Kvantikovou neznám a film samotný nenadchne, ale ani neurazí. Jistě, je to otřepaná hláška, ale stále platná. Zkrátka je to oddychovka a u několika hlášek jsem se zasmál, u několika situací také a víc jsem od toho nečekal. A po právu se mi toho víc ani nedostalo. ()

Knor

I když na téhle rodinné letní ,,dobrodružné" komedii není nic zajímavýho, nedá se jí upřít aspoň to, že se dokázala obejít bez trapnýho humoru a pohodovou letní atmosféru. Je to prostě letní velmi nenáročná oddychovka, u které se dá vypnout a odpočinout. Já osobně už to nikdy vidět nepotřebuju ani nechci, ale věřím, že si to svýho diváka najde a nemělo by to nikoho nějak moc urazit. ()

kelto44

No ujde to, nenudilo to, miestami to bolo aj vtipne a herci niesu najhorsi.. na to ze to je z Ceska (kde sa tocia uz len sracky) to je fajn, ale len na jedno pozretie. /55%/ ()

george82

Některé scény jsou opravdu jako pěst a oko, ale jinak je to taková normální běžná rodinná komedie. Není v tom nic extra zábavného ani v ději se nedá říct, že by to člověka nějak nadchlo. ()

Něrpa

Jediné vtipné momenty ve filmu jsou akční scény, které jsou opravdu až k pláči amatérské. Chemie postav nefunguje, dialogy jsou stupidní a vše je tak nějak umělé. Bystroň opravdu neumí psát a Chlumský ten odpad neurežíroval. ()

nula87

Rozhodně to lepší, co poslední dobou vzniklo u nás vzniklo v žánru rodinná letní/zimní komedie. Celkem příjemná podívaná, i vtipné to je, takže na chvilkový relax - proč ne? 60% ()

Gamekeeper77

Letní oddechová nabuzovačka motivující diváka k plánování podobných pánskodětských a dámských jízd ve stylu S Tebou mě baví svět. V tomto směru to zapůsobilo i u mě, takže přinejmenším za tento motivační kopanec plus. Jinak vcelku průměr. 60%. ()

Fajt

Typický dnešní "humor", který je předvídatelný, křečovitý (jízda na kole bez světel za cigaretou vedoucího, který odhodil vajgla a proto je třeba jet za ním, jak jinak než do vody cha cha cha... prostě k popukání). ()

subic

Zatím bída. Kdo proboha psal ty dialogy? Vždyť to těm hercům ani nejde z huby. V kině bych se zatraceně nudil nebo spíš spal a to můžu doma na gauči. Díval jsem se na to už 2x v televízi a nedodíval, jinde prostě bylo něco zajímavějšího. Tak snad někdy příště na třetí pokus to dokoukám a dám tomu tu těch 60% ()

Tominni

Tak trochu to vypadá jako S tebou mě baví svět v roce 2017, ale to nemá smysl srovnávat. Ve výsledku se jedná o solidní českou komedii, která sice nenadchne, ale ani neurazí, takže si tu vodu s bratry a jedním bratrancem a jejich dětmi nakonec celkem užijete. ()

mirkath1

No s konečnou platností tvrdím, že už neumíme natočit  pořádný film.  Čas, kdy se natočil S tebou mě baví svět, dávno pominul. Myšlenka filmu dobrá, leč většina herců a hlavně dětských prostě přehrává. Nejvíc mi tam vadil Liška, nevím proč ho nemám ráda. ()

kitram71

snesitelné, sice takový letní recyklát ve stylu "vezmi z úspěšných komedií to, co tam fungovalo, ohřej to a smíchej to dohromady ", ale párkrát se člověk zasměje ()

Týden nejúspěšnějších filmů BEST FILM FEST

Týden nejúspěšnějších filmů BEST FILM FEST

13.07.2017

Volné seskupení čtyř artových kin v Praze: Atlas, Evald, Lucerna a MAT pořádá od 13. do 19. července tohoto roku BEST FILM FEST, týden nejúspěšnějších a divácky nejnavštěvovanějších filmů první… (viac)