Všichni už četli nejnovější vydání Daily Review, takže vše směřuje k neodvratnému vyústění. V La Belle se obávají Frankovy bandy a vymýšlí, jak se před ní ubrání. Mary Agnes organizuje obranu města. Whitey se odvážně vydává do Blackdomu, kde hodlá požádat o pomoc černošské veterány. Střetu s „bizoními vojáky“ by se rád vyhnul i Gatz (Adam David Thompson), Frankova pravá ruka. Ženy ve městě i Frankova banda udělají vše pro to, aby se na nevyhnutelný střet v La Belle co nejlépe připravily. (Dont)

tron

"A ten pes?" - "Ten sa utopil ako prvý." Megaspoilery. Tak nakoniec boli rozprávky o pokladoch, ukrytých pod kolmi v ohrade, pravdivé, však? 20% navyše dávam za šerifov tieň (pozoruhodný detail s troma výkričníkmi!!!). Veľkolepé finále jedného z najvydarenejších seriálov roka ide drasticky proti očakávaniam. Ale, nuž, ono sme to vlastne tak trochu čakali. Hlavne teda my, ktorí poznáme Stevena Sodebergha a tak vieme, že miluje troška netradičnejšie zvraty. Takže "lovci bizónov" sa do akcie nezapoja (pri hláške "už sme čelili horším" som spozornel, ale myslel som si, že sa od boja proste dištancujú, ale toto som vážne nečakal), šerifov zástupca ANI RAZ nevystrelí, Frankova smrť ide absolútne proti očakávaniam (najmä tým jeho), "bodyguardov" ani novinára nikto nestrelí do hlavy - a Indiáni? Chudákov Indiánov evidentne nikomu ani len na sekundu nenapadlo osloviť. Je to tak trošku škoda, lebo s Indiánmi a lovcami bizónov by to bolo ešte lepšie, ale z dlhodobého hľadiska Soderbergh zvolil trvácnejšie a pôsobivejšie riešenia niektorých problémov. Akurát teda to s Indiánom a jeho psom som nepochopil. Tak boli to duchovia? Lebo okrem Roya a šerifa ich videl aj Frank a predpokladám, že i zvyšok jeho družiny. ()

Necrotongue

Všechno nakonec dopadlo tak, jak jsem očekával, takže bych normálně ubíral hvězdičky za předvídatelnost, jenže... Jak by asi mohl dopadnout westernový seriál s takovýmto námětem? Finální epizoda byla skvělá a vůbec mi nevadilo, že Griffin přišel o víc než 150% chlapů, hlavně když tvůrci namíchali ten správný mix atmosféry, akce a napětí. ()

italka63

Perfektní finále. Co dodat víc. Skvělý Jeff Daniels a vůbec všichni.Mám jen jednu maličkatou výtku, proč ho sakra ženský ze střechy neodbouchly hned, když se jim tak krásně uprostřed vřavy vystavoval?Ale jinak super seriál, a jsem ráda, že druhý hlavní hrdina došel až tam, kde se modř oceánu snoubí s oblohou. ()

figgo jr.

Nářez! Tomu říkám finále. Jedno z nejlepších zakončení seriálu co jsem viděl. A Jeff Daniels s Jack O'Connellem famózní výkony. ()

LachtanShows

Pokud nemá western úderně pamětihodné dialogy, hlášky nebo na kult útočící hudbu, tak je jeho poslední záchranou čirá akce, plná hlučné palby a neutišitelného dusotu kopyt. Ne že by Godless do svého vyvrcholení byl až tak nezáživným kouskem, přesto ale posledních 80 minut ve velkém zastiňuje spoustu zmatečných odboček z předešlých dílů. Závěrečná přestřelka se mi zalíbila, i úplné zakončení seriálu dokáže kdekoho uspokojit. ()

Kalimero13 odpad!

Jedná se pravděpodobně o nejtrapnější finále, se kterým jsem měl tu čest. Minimálně v tom ohledu, jaký hrozný sešup pro celý seriál znamená. Ukáže se v něm, jak byl vlastně celý obsah plytký, prosťoučký a nedomyšlený. Vyvrcholí tam uvědomění, že děj posouvají zásadně stupidní  rozhodnutí postav, nelogické výstupy situací a především "oblíbené příhodné náhodné setkání s šancí 1:nekončenu".  A ta závěrečná přestřelka. Já nevěřím vlastním očím, co tu vidím napsané od ostatních uživatelů. Mně bylo doslova trapně na to koukat a přál jsem si každou sekundou pro dobro tvůrců i herců, aby už to skončilo. Mám pocit, že lidé pějící na finální "bitvu" ódy snad nikdy neviděli přestřelky, co skutečně dávají smysl, mají průběh, jsou akční, chytlavé a ne pouze složené z ústřižků do kola zastřelených padajících osob, kterých ve výsledku ne a ne ubývat. Největší akční cringe dekády. ()

smarkus

Pekne to gradovalo az k vyvrcholeniu v poslednej epizode ktora je jednoznacne za 5*. Vadilo mi najviac iba to, ze Whitey ani nevystrelil... ()

Popinodan

Tak jsem se po shlédnutí poslední epizody rozhodl počkat do druhého dne. Pokud budu přes den myslet na děj,a přehrávat si v hlavě některé pasáže,tak to stálo zato. A ano! Stálo to za to. Godles-hodně dobrý miniseriál-western. Celkově to stálo zato i když pomalá příprava ke konci 6epizody,že se něco velkýho semele na samém konci,stálo za to. Byla to řežba-parádně natočený. Moc jsem si to užil. A myslím že Jeff Daniels byl skvělej. ()