Na jednom osamoceném letišti zjistí sedm znepokojených cestujících, že jejich let byl odložen kvůli vánici. I přes jejich prosby pilotka Cathy Garrett (Chase Masterson) nemůže odletět dokud bouře nepoleví. Nespokojení pasažéři ale brzy utichnou, když dorazí eskorta s vězněm Jackem Edwardsem (Bruce Campbell) obviněným z vraždy. Jejich transport havaroval na dálnici při cestě do vězení. Cathy se marně snaží uklidnit cestující, ale telefony nefungují a ve vysílačce jen praská. Zanedlouho se ukáže, že to je ten nejmenší problém. Daleko větší nebezpečí se totiž skrývá mezi nimi... (oficiálny text distribútora)

Hennes

Pro mě podprůměrné sci-fi s mimozemšťany, kteří se po zabití rozpustí v podezřelou tekutinu. Film neměl žádné dějové překvapení a jako komedie by sklízel větší úspěch, než jako sci-fi thriller. ()

Jino

Vím, že to bude znít blbě a dokonce se za to i trochu stydím, ale mě se Invaze (jinak kromě samotného námětu i směsice filmů Věc a Černočerná tma) jistým způsobem líbila. Nevím, co je v tomto filmu horší, jestli levné počítačové triky, odfláklý scénář - dementní dialogy, herecké výkony anebo samotná režie Seana S. Cunninghama, ale vím, že mě to přišlo všechno tak nenuceně zábavně podané, až jsem několikrát dostal záchvat smíchu. A to z velké části i díky kultovnímu statusu Bruce Campbella (nee, to není člověk, to je při nejmenším polobůh), který jako vždycky hází hlášky po celém okolí. Za celkovou naivitu a trapnost přecházejí do zábavné taškařice, dávám, objektivní hodnocení zkreslující, tři hvězdy. ()

kosta73

Smutné zklamání. První část filmu jako by z oka vypadla směsi Časožroutů a Věci, triky jsou slabé i na TV film ( občas jsem měl pocit, že koukám na nový díl Červeného trpaslíka ), Bruce Campbell, což byl hlavní důvod, proč jsem si film sehnal to nezachrání a vlastně se docela divím, že jsem to dokoukal do konce. Od Cunninghama a hlavně herce Cambellova formátu se dalo očekávat víc. ()

Chris Masters

Nesuďte mě za hodnocení. Hraje tu Bruce Campbell a příběh trochu kopíruje horor Věc (více než dost). Ale já se bavil a nemám problém dát tv filmu 4*. ()

MikeZ

Podprůměrné TV scífko, na které je opravdu jedinou dobrou věcí Bruce "Největší frajer na světě" Campbell. Přesně typ filmu, který zachytíte okolo jedné ráno v televizi. 2/10 ()

jefff

Byl jsem a vždy budu fanouškem Bruce Campbella. Takže je pro mě nutnost shlédnout všechny jeho filmy. I ty slabší. Tento k nim rozhodně patří. Není to nijak nápadité ani příliš zábavné,ale přežít se to dá. ()

iXtr3m3

Zhliadnuté čisto len a len kvôli Bruce "Hail to the King Baby" Campbellovi. Ťažko to hodnotiť, keďže to bol TV počin s pár hercami na jednom place, ale napriek nízkemu hodnoteniu som vyslovene až tak moc netrpel a dokonca som to zhliadol celé bez rýchloposuvu. Samozrejme inšpirácia Thing-om je evidentná, ale vyčerpaná tak na 1%. ()

Slimak

Těžce nahlouplé divadélko s Brucem Campbellem v čele. Musím říct že se jedná opravdu o tzv. "film k trávení" protože ležet u něj po dobrém obědě je maximum co se u něj může stát nebo co ve vás vyvolá.Taškařice natočená seschlym stylem, kterej je proloženej haldou televizních nešvarů a koncem k smíchu.Ale zase pravda že se tomu jeden aspon zasměje. ()

Paity

Naprosto béčková záležitost, kterou už by nikdy neměli vysílat v televizi. Koho proboha tohle napadlo, to by mě docela dost zajímalo. ()

dezert

Skvělá (nechtěná) komedie. Tolik černýho humoru na jednom místě aby člověk pohledal. Dementní film, plný ještě dementnějších dialogů a navíc je to celkově úplně, ale ÚPLNĚ TOTÁLNĚ DEMENTNĚ natočený. Díky bohu za Bruce Campbella, kterej to zachraňuje. Právě tím dementním natočením je to taková legrace a scény, který mají vyznít opravdu hrozivě, jsou k smíchu. A navíc má triky z nejspíš odněkud z Ukrajiny nebo Kyrgyzstánu, protože to není jinak ani možný. Navíc je to rarita na VHS, a to se mi líbí. ()

Ace

Na malem letisti uvezni snehova vanice skupinu cestujicich a jednoho odsouzeneho vraha, husta atmosfera jeste vice zhoustne pritomnosti cehosi mimozemskeho. Podobna snaha jako ve filmu "The Thing". Herecke vykony nebyl ten nejvetsi problem, ani hruba struktura scenare (ackoliv neoriginalni) co film opravdu srazelo byla cela rada nelogickych detailu, slabsi atmosfera, reakce a uvazovani postav. Na televizni sci-fi slusna uroven. ()

Jeremiah

Zoufalý film bez jediného nosného dějového prvku, který mě od začátku do konce neuvěřitelně nudil. Film bez nápadu, momentu překvapení a z ubohoučkými mimozemšťany. Také s mi moc nelíbilo, že film naznačoval - podívejte mi zločinci jsme jedni z mála odvážných lidí. Jediné co stojí za povšimnutí je Chase Masterson a její hezké oči. ()

zdeny99

Nízkorozpočtový film natáčený v komorním prostředí s pár herci, kteří kromě Bruce Campbella neumí hrát. Scénář je hrozný, dabing příšerný. Ale přece nejdůležitější je příběh a ten se mi líbil... Kdo je mimozemská vraždící bestie a kdo ne? [506. hodnocení, 41. komentář, 32%] ()