Strávit prázdniny na farmě svých podivínských strýců (Michael Caine a Robert Duvall) je to poslední, po čem Walter (Haley Joel Osment) touží. Jak se zdá, čeká ho nudné léto. Svérázná dvojka mužů ale vlastní neskutečné bohatství. Šeptá se, že ukradli miliony dolarů přímo slavnému Al Caponemu. (oficiálny text distribútora)

BIG.NINE.CF

Osment ještě nebyl oteklé prasátko a dalo se na něj dívat a tak spolu s Robertem a Michalem tvoří perfektní herecké obsazeni, tohohle úžasného příběhu. ()

Zu162

Zpočátku jsem tento film mela puštěný jen jako kulisu při úklidu, ale netrvalo dlouho a ja seděla pred televizí jako očarovaná. Některé scény jsou trochu natahovány a občas je i film trochu sentimentální, i když nijak drasticky, ale jinak má kouzelnou atmosféru a závěr vám nažene slzy do očí. ()

Toja34

Těsně před vypnutím TV jsem kontrolně projela všechny programy....a už nevypnula. Chyběl mi začátek, ale vydržela jsem do konce. Milý film. ()

burg

Film, co mě dokonale překvapil. Nečekal jsem od toho žádný zázrak a ejhle: vyklubalo se z toho prima prázdninové dobrodružství. Jsem zvědav, jak se Osmentík popere s filmem v dospělosti, ale zatím mu to jde na výbornou. ()

thymus

Dvojice svérázných strýčků a malý kluk, pár roztomilých pejsků-oříšků a prasátko, dům na spadnutí – to byl slibný začátek filmu. Všechno nasvědčovalo tomu, že dojde na očekávané sblížení dvou generací, že strýčkové se napraví a synovec se trochu otrká. Avšak jakoby se postupně, spolu se střílením staříků, vystřílelo i tempo a vtip celého filmu. Vyprávění z Orientu bylo jako nějaká zbloudilá střela a závěr – no, to byla úplná bomba, která všechno dokonala. ()

hanzikk

Zase drama které se mi velice líbilo. Mých 5* bude asi dost subjektivní (což mne mrzí), ale zde nešlo jinak, když mi tam hrál můj Michael Caine :). Drama z hezkého období se vtipnými momenty a příjemným příběhem. Od začátku do konce mne ten film stále bavil, i výkony starých pardálů. Doporučuji. ()

prskvik

Bezva oddechovka. Nějaké drobnosti bych tomu sice vytknul ale jako celek výborná komedie pro uvolnění i k zamyšlení nad tím co je podstatné a jak žít... ()

pornohavo

Nádherný príbeh ktory pobaví aj poučí zároveň. Nenásilným spôsobom vyzdvihuje základné ľudské hodnoty a ukazuje aký krásny život môže byť ak budeme žiť podľa pravidiel čestnosti a ľudskosti. Krásna podivaná :) ()

Leni080

Skvelý pohodový film, herecky výborne obsadený. Príbehy z Afriky pôsobia síce naivne až komicky, ale filmu neublížia. Koniec pôsobí na mňa ako snaha narýchlo ukončiť celý príbeh. ()

zimi

Jsem rád, že jsem to viděl, ale Osment je vážně hroznej a spousta věcí se ve filmu přehání!!!! Děj je krásný a mohlo to být super, ale něco mi tam vadí!!! Je to jak krok za krokem, jak v každém díle musí poučovat diváka a vy víte, jak to bude pokračovat a jak to skončí. I když zde konec v pohodě, prostě na 4* byc tomu musel věřit, nebo alespoň mladýmu!!!!! ()

studentice

Nevím, něco tomu filmu chybělo, jako by se příliš snažil hrát na city. Já jsem příběhu nevěřila, občas se i nudila a herectví obou strýčků pro mě film nevyzvedlo z průměru. ()

Rathe

No řekněte, kdo by nechtěl mít takové dva ulítlé strýčky. A k tomu jsou přece prachatí ne? Parádní snímek, který je neokoukaný a rozhodně má co nabídnout. Naprosto souhlasím s komentářem cheyene. ()

Pollini

Film patřící do skupiny "strašnej doják". Od poslední třetiny mírně patetický. Nevím, kdo mladému Osmentovi dává hodiny herectví, získal spoustu zlozvyků a ten způsob hraní je opravdu špatně. Jinak příběh je moc hezkej. ()