Strávit prázdniny na farmě svých podivínských strýců (Michael Caine a Robert Duvall) je to poslední, po čem Walter (Haley Joel Osment) touží. Jak se zdá, čeká ho nudné léto. Svérázná dvojka mužů ale vlastní neskutečné bohatství. Šeptá se, že ukradli miliony dolarů přímo slavnému Al Caponemu. (oficiálny text distribútora)

Sejkorka

Příjemná záležitost. V jednom dni jsem zhlédl dva filmy s H.J. Osmentem. Diametrální rozdíl v charakteristice postav (ta druhá je o pár let mladší Cole v Šestém smyslu). Pohledem na následující filmografii (z pohledu hodnocení ČSFD) však již nevidím nic výraznějšího. Nejspíš nenaplnil prognózy budoucí skvělé kariéry dětské hvězdy. Ale, pořád mu je jen 32 let. Jinak v tomto filmu jsou oba vysloužilí lvi skvělí. Vzpomínky na léta prožitá v Africe, cizinecké legii, lest na šejka a další příběhy, vyprávěné strýčkem jsou tak fantaskní, že jim člověk skoro věří. ()

hunter.ex

Příjemný a milý film. Pokud chcete pohodovou oddechovku, neuděláte chybu. Jen nesmíte čekat nic víc, protože tady toho víc prostě není. Chybí tomu víc emocí. Scény, které mají být silné, silné příliš nejsou. ()