Frank se při jízdě americkým státem Michigan zastaví na pivu v baru u cesty. Nenamočit se do problémů ale nikdy nepatřilo mezi jeho silné stránky. (Netflix)

Lenka.Vilka

Začátek vlažnej, jak to máme rádi. Aby druhá polovina mohla být jak to máme ještě raději. Psala jsem, že nic nepřekoná MI Fallout, ale tohle dostaveníčko na hajzlech bylo vymazlený. To v baru už byl standard. Ale dobrej. Hudba stále bezkonkurenční. A je jedno, že normálně by jste si to nepustili. Now what? Teď se prostřílíme! Now what? Teď ujedeme. Snad slečinka bude mít ve scénáři časem trochu víc ;) ()

Kaka

Maximální nasazení. Frank ukazuje už od začátku prvního dílu, že to bude opět zatraceně divoká jízda s opravdovým hrdinou z masa a kostí. Úvod překvapí uhrančivou romantikou, která je intenzivnější a opravdovější, než kdejaké vypiplané melodrama. Naladí na příjemnou notu a zároveň podpráhové svrbění, že zřejmě příliš dlouho nevydrží. A už o pár minut později sledujeme fantastickou bitku na záchodech. Dechberoucí start, jen tak dále. ()

liskam

Opět perfektní díl který drží kvalitu s předešlou sezónou. Bojím se ale o Frankůf ústřední konflikt. První díl byl jasný, pomsta za vyvraždění rodiny, navíc měl perfektního parťáka. Každý chlap a mnoho žen se s Frankem dokázalo stotožnit a kvitovat takhle brutální a reálně představené násilí na lidech kteří mu zabili ženu a děti. V této sezóně si bude muset Frank a také divák najít nové a dosti silné důvody a ospravedlnění k této brutální likvidaci nepřátel. prozatím to vypadá slibně , eskalace byla na útočnících a Frank se v podstatě JEN bránil... Uvidíme co nám výrobci ukážou dále. Za mě 95% ()

Martrix

V první půlce nám tvůrci ukázali, že by mohl Jon Bernthal hrát i v nějaké přiblblé romantické komedii. No a v té druhé polovině, že by to byla velká škoda, protože mlácení lidí mu jde prostě nejlíp. Jsou lidi, kteří se pořád nablble uculují, natahují ručky ke sluníčku a hýří optimismem, přičemž kolem nich popraskává aura štěstí. A pak jsou lidi, jako Frank. Temnota a zuřivost v nich, přitahují průsery a konflikty společně s neúprosnou jistotou, že to odskáče každý, kdo si takového člověka pustí do života na víc, než jednu noc. A tak má Frank opět důvod schovat svou zálibu v násilí, za ušlechtilou pomoc slabším... . A protože tak učinil přeochotně, je na snadě, že se s tím tvůrci opět nebudou mazat. Trochu pomalejší rozjezd, se vcelku rychle změní v další ultimátní řež, přičemž je zřejmé, že soupeř nebude žádné ořezávátko. Bitka na dámských toaletách proti dvěma ženským, byla i na poměry Punishera docela hustá...už vím, proč to těm babám na wc tak trvá...žádný fronty, prostě si to posezení musí vybojovat. ()

Remivsremi

Frank se vrací v nejlepší formě. Snad ještě brutálnější, se svižnou, krásně natočenou a úžasně předvedou akcí a příslibem, že druhá řada vás vtáhne do víru té nejkvalitnější akční podívané. Jsem nadšený. ()

David.Darco

Ako ja milujem soundtrack a zvukové efekty v Punisherovy. Človek by si aj pomyslel, že sa mu tá rozladená gitara časom sprotiví. Ale akosi dopredu vie, že sa mýli. Romantika na poli brutality podaná takto reálne a s takou bolesťou a citom zároveň sa len tak nevidí. Tento krát klobúk dole pred scenáristom a hercami. ()

BROKEN_

Frank Castle is back! Konečně. Přesně takový začátek jsem si nové série představoval. Pomalý rozjezd, tak jako v první sérii. Seznámení co zrovna Frank dělá. A nakonec akce. Scéna na záchodech byla skvělá. Záporák vypadá zajímavě. No uvidíme jak to bude pokračovat, jsem mega zvědav. Hlavně se těším až Punisher nasadí lebku, to bude jen třešnička na dortu. ()

micle21

YEEES! Takhle se to má dělat, trailer týden před premiérou, troška romantiky a pak totální nářez! Culil jsem se celou druhou půlku a dychtivě chtěl další série! Sleduje se to fakt těžko, když člověk pomyslí na to, že 90% šance, že seriál za týden zruší. ()

kenkaku

První řada neskutečně zklamala a tak se mi do druhé ani nechtělo. Naštěstí začíná velmi slušně a pokud si série udrží tempo, bude to v pořádku. Vyvážení mezi "budováním děje" a "likvidací lidí/věcí" je tak akorát, aby se jeden nenudil. Scéna na záchodě je naprosto fenomenální. Jen doufám, že si seriál "nevystřílel patronky" hned ze začátku. ()

warrenur

Konecne tu mame druhu seriu a tento diel je jej paradnou "rozbehovkov". Naviac vygradovat dej uz v prvej casti takymto brutalnym sposobom, to je nieco, z coho by si mohol vziat priklad nejeden scenarista. Na Bernthala pri jeho "praci" je opat radost pozerat, uvelebeny v kresle. Fight na "damach" a neskor v pube nema chybu. Pecka. Chrochtam blahom ;) ()

Rázlik

Nechcete mi říct, že ústřední postavou v 2. sérií bude nejméně oblíbená postava z The Man in High Castle? Jen to nééé ... okrem toho fajne start. ()

BaronDevil

Dal bych 4*, protoze si chci nechavat prostor, kdyby dalsi dily byly jeste lepsi (napriklad predpokladam, ze predposledni dil zas bude narez neuveritelnej, jako v minuly sezone), ale rozhodne nebudu ten, co tomuhle dilu bude srazet hodnoceni, protoze to si urcite nezaslouzi. Takze: 95%, zaokrouhlime... Zkratka a dobre - lepsi uvod si tezko prat. kazdej, kdo se bal, ze tu bude malo akce, bude muset zajit do obchodu a nakoupit dalsi kyble na krev. Naloz, jak Punisher kaze! ()