Jonathan Ecks (Antonio Banderas) je bývalý špičkový agent, který opustil řady FBI, když jeho manželka zahynula při explozi. Od té doby pustne a jeho život ztrácí smysl. Od bývalého šéfa Julia Martina se však jednoho dne dozví, že jeho žena není mrtvá: má novou identitu a žije ve Vancouveru jako manželka bohatého a vlivného Roberta Ganta. Ten vyvinul miniaturní zařízení, které se dá oběti vpravit do těla, aby ji v potřebném okamžiku zlikvidovalo. Ecks se vrací do akce. Jeho úkol je jasný: zlikvidovat Ganta a zjistit, co se stalo s jeho manželstvím. Na to se však musí spojit s agentkou s přezdívkou Sever (Lucy Liu) z DIA (Department Intelligence Agency), která byla dlouhá léta jeho nenáviděnou protivnicí a konkurentkou. Také Sever patří ve svém oboru ke špičce. A také ona v srdci skrývá bolestné trauma: kdysi přišla o dítě. Dávní nepřátelé na život a na smrt se bok po boku vydávají do vražedně nebezpečné akce, aby našli svou minulost. (oficiálny text distribútora)

BLADER

Mám takéto filmy proste rád. Akciou nabitý, ničím nerušený príbeh o pomste. Kvalitná akcia, sympatickí herci a minutáž, ktorá presne stačí na takýto typ filmu. ()

Acrobat odpad!

Logopéd má čo robiť aby naučil vyslovovať Wychovho priezvisko, no aké priezvisko taký film. Málokedy sa vidí taký náhodný sled scén, kde postavy behajú prostredím bez akéhokoľvek vysvetlenia a zjavujú sa na miestach bez predchádzajúcej logiky. Ten film je taký problém, že netušíte či Banderas ešte dobre vyzerá. O Lucy nepíšem zámerne, lebo tá má na starosti vystrieľať celý americký obvod polície. Sama samozrejme. Bez zbytočných rečí ide o nezmysel utrlakolosálnych rozmerov. Plávajúca žabka je len taký ukľudňujúci motív. Uff ale si im dal. (videné 25.1.2019, AMC archív) ()

Tanmut

Kdybych ten film nejen viděl, ale i slyšel, nejspíš bych dal pouze jednu hvězdičku. A kdybych nebyl tak unavený, asi bych se i smál, hlavně té taneční scéně na střeše - čekal jsem, kdy se tam objeví Marek Eben. Každá pičková akční scéna má tak šestnáct zpomalovaček, takže z původního třicetiminutového klipu se stává devadesátiminutový... no, snad se nic nestane, když napíšu film. Rozhodně by to bylo koukatelnější, kdyby měla Lucy Liu obnažená stehna a ta druhá ženská neměla plastiku ksichtu. Nezapomněl jsem tu někde š? ()

Sir Ludvig

Pomaly si už na tento typ filmov začínam zvykať... Steven pozor! Máš konkurenciu :) No a prečo tak vysoké hodntenie? - No lebo keď viete do čoho idete, tak s jemným úškľabkom na tvári sa to dá celé v pohode pozrieť. Tých pár vašich urážok (ako diváka) sa dá odpustiť. Tak ešte raz: pomaly si už na tieto vážne mienené sračky začínam zvykať... ()

sara odpad!

Zbytečně strávená hodina a půl....pořád jsem čekala, že se to nějak vylepší a konec mě teda dorazil. Film vůbec nepůsobil kompaktně, spíš mi to přišlo jako slátanina všech možných i nemožných akčních scén, blbých dialogů. A zápletka? Tomu se ani zápletka říci nedá. Kravina na n-tou. ()

Gadamf

Čakal som veru viac od takých hviezd, ako sú Lucy Liu a Antonio Banderas, celú dobu som sa však nudil. Trochu ma zaujali niektoré zaujímavé spomalené zábery, ale to je tak všetko. ()

maxnot

Je to těžké. Vypadalo to slibně, ale je to nějak divně poskládané, sestříhané a chybí tomu šťáva, ale jako dobré Béčko to jde shlédnout. ()

Lucbric

Tak to je fakt jeden z nejnudnějších "akčních" filmů, co jsem kdy viděla :/ na film se nedá koukat, ani ho poslouchat, je to trapnovina nejhoršího kalibru... Lucy Liu zastaví každý úder mířený proti ní, rozdává rány kolem sebe a láme vazy na potkání. Radši věnovat 91 minut komentářům tady, to se aspoň člověk pobaví.. :D ()

kridlo odpad!

filmu sa vyhnite na 100 krokov. Nie je nicim originalny. Je nudny a absolutne o nicom. Pozriet sa da jedine na videu za sustavneho drzania tlacidla Fast forward... ()