Jonathan Ecks (Antonio Banderas) je bývalý špičkový agent, který opustil řady FBI, když jeho manželka zahynula při explozi. Od té doby pustne a jeho život ztrácí smysl. Od bývalého šéfa Julia Martina se však jednoho dne dozví, že jeho žena není mrtvá: má novou identitu a žije ve Vancouveru jako manželka bohatého a vlivného Roberta Ganta. Ten vyvinul miniaturní zařízení, které se dá oběti vpravit do těla, aby ji v potřebném okamžiku zlikvidovalo. Ecks se vrací do akce. Jeho úkol je jasný: zlikvidovat Ganta a zjistit, co se stalo s jeho manželstvím. Na to se však musí spojit s agentkou s přezdívkou Sever (Lucy Liu) z DIA (Department Intelligence Agency), která byla dlouhá léta jeho nenáviděnou protivnicí a konkurentkou. Také Sever patří ve svém oboru ke špičce. A také ona v srdci skrývá bolestné trauma: kdysi přišla o dítě. Dávní nepřátelé na život a na smrt se bok po boku vydávají do vražedně nebezpečné akce, aby našli svou minulost. (oficiálny text distribútora)

Maty85

Hmm, tak todle bylo opravdu trapný. Všechno špatně. Kdyby film uváděli jako komedii a přidali pár vtipných hlášek, tak teprve potom by si zasloužil aspoň dě hvězdy :-D , ale takhle to je sotva 1* ani nevím za co ........ :-)) ()

Jermann

Často se s nadsázkou říká, že to nejlepší z filmu nacpou do traileru. V tomto případě to platí bez legrace na 100% .. a já blbec naletěl. ()

otík

Já jsem byl docela spokojen. Řemeslně to je dobrý film, Banderas alespoň jednou nehraje playboje, Lucy Liu to sluší v brýlečkách a plášti, hlavní záporák je dobrý záporák (i když mohl dostat více prostoru) a vše nakonec dopadne dobře. Takže jasné 3 hvězdy. ()

lennyd

Jonathan Ecks (Antonio Banderas) je bývalý agent, ale nyní, po smrti své manželky se zabývá pouze počítáním prázdných skleniček v různých barech. Sever (Lucy Liu) je také agentka, která kdysi dávno přišla o své dítě. Tito dva (ač se navzájem moc nemaj rádi) se musí spojit proti milionáři Roberta Granta, který v Berlíně ukradl (samozřejmě ne on sám, na to má přece lidi) zákeřný virus a v těle svého syna ho převáží do jůesej. Navíc Ecks zjišťuje, že jeho žena není mrtvá, ale pod jinou identitou žije jako manželka právě Granta a že syn nemusí být až tak Grantův ... Uff, když zamhouřím všechny oči, tak bych tomu tu jednu hvězdičku dal. Akční scény jsou docela prima... akční, a když si člověk odmyslí takové detaily, jako že jsem ve filmu neviděl ani jednou někoho nabíjet pistoli, tak je to fajn. Banderas jako ochlasta je docela ok, ale Lucka Liu ho s přehledem překonává (jestli to není tím přiléhavým oblečkem?). Jo ještě zajímavej je Ray Park (ten žabák z Xmenů 1) v roli pravé ruky Roberta Granta. Na samotné zápletce nelze hledat nic objevného, od prvních okamžiků je naprosto jasné jak to dopadne (bez jakéhokoliv momentu překvapení), tak se zbývá jen těšit, kdo a jakým způsobem opustí tento svět... Dám dvě hvězdičky, i když ta druhá je taková ošizená - spiš tak 1,5* ()

VanTom

Když se krutopřísně (po)jmenujete KAOS, hned vám režírování (zajisté podobně krutopřísného) filmu půjde samo, no ne? Ballistic je úmorně tupé akční béčko se zaostalým scénářem, nepřítomnými herci (kteří zpytují, kde se to octli), statickými přestřelkami a přesně nula zajímavými nápady. Akorát peněz na klipově zpomalené výbuchy a rozmlácená auta se utratilo dost, to zas jo. Neskutečná nuda k uspání, skoro jsem nevydržel. ()

silent cut odpad!

Proč tady někdo kritizuje scénář? Tohle byla určitě improvizace... KAOS je Trierův pseudonim a natočeno to bylo podle dogmatu...no...možná ne, ale i tak mohl být bomba, ale... Lucy Liu v té době kouslo klíště a nějaký prazvláštní toxin jí umrtvil obličej...skoro nemohla mluvit a tak jenom roztomile šilhala...jenže co se stane, když charlieho andílkům seberete nadsázku, stylovost a pár hlášek? ano... Severová, což je vlastně takový malý dabingovž žert...Martin Severa má lobby a my nemusíme otrocky překládat Kanálovou jako kanálovou...Lucy...Kam jsi to dala svá roztomilá šilhavá očka... Antonio...Vikingové mě i přes drobné výhrady bavili, ale tohle je stanice Kostnerova a ten vlak jede tam co se ve slunce západu tančí s poštovní brašnou a s vlkem... Bylo by toho víc, ale řeknu už jen jedno. Ten film nestojí ani za těch 60Kč! za které se prodává na dvd... PS ten disk je unikátní, protože nejde znehodnotit... ()

Krasus odpad!

Perfektní ukázka toho,jak by akční film neměl vypadat.Ono se ani nedá mluvit o akčním filmu,akce je tu tak pět minut a navíc ještě příšerně "zbastlené".Absolutně jsem nepobral význam postav a až vůbec ne příběhu.Obdivuju lidi ze štábu co na tom museli dělat,neb tento obrovský filmový omyl bych zrušil hned po první klapce. ()

jefff

Už jsem koukal na filmy,které byly hovadský,ale pobavil jsem se. Tohle ten případ nebyl. Je to tak hovadský až jsem se nudil. A to i přesto, že Lucy Liu je má oblíbená herečka a Antonio Banderas oblíbený herec. Zbytečný film....a to naprosto. ()

Lukoboss

Jako sorry, ale to si někdo dělá prdel ne? Kdybych viděl jenom to herecké obsazení, vůbec bych nečekal takovou tragédii. To mohl vymyslet jedině hodně chorej mozek protože to, co je tam k vidění, je neuvěřitelné. Když Lucy Liu jen se samopalem kosí ukrytý snipery na střechách s absolutní přesností, máte pocit, že snad špatně vidíte. Vážně se divím, že do takové sračky Antonio a Lucy šli. ()

Kanibal odpad!

Tato skutečná zoufalost postrádá vše, co byste od akčního filmu mohli očekávat - rychlé, dobře natočené akční scény, sem tam vtipná hláška, dialogy, které napsal někdo s dokončeným středním vzděláním a hlavně smysl toho všeho co se děje. ()