Oblíbené trio je zpět. Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May se vrací v novém seriálu The Grand Tour, který je nepřímým pokračováním jejich posledního působení v Top Gearu. Naše trojka se vydává na cestu po celém světě, kde testuje různá auta, plní úkoly a především si užívají život jako "motoristi ve středním věku", kdy každou epizodu uvádí v jejich mobilním stanu. (UncleMorty)

Recenzie používateľa gemi k tomuto seriálu (3)

The Grand Tour (2016)

1. série*****: Naprostá bomba, absolutní rauš! EDIT: 7. 3. 2023, druhé zhlédnutí první série. Mno, tak asi jsem za těch šest let jaksi náročnější nebo co... Jasně, je to výborné, ano, je to zábavnější než Top Gear, ale na zadek už mě to podruhé neposadilo. Asi je to tím, že druhá polovina třetí série a celá čtvrtá posunuly laťku zase ještě o velký kus nahoru. Pět kousků ale nechávám, protože ve své době to byl prostě ten nejlepší seriál o autech, než ho překonaly zmíněné další série vlastní výroby. 2. série**** (17. 12. 2022): první sérii jsem sice viděl před téměř šesti lety, takže vzpomínky jsou už dost vousaté a pouze kusé, ale celkem jasně ve mně zůstává celkový pocit. Bylo to velkolepé. Každý jeden díl byl mimořádný. Druhá série už připomíná klasický Top Gear. Je to super pořad o super kárách. Ale mimo speciály je to prostě business as usual. 3. série**** (25. 1. 2023): Definitivně lepší než druhá. Někdy v polovině série, po návštěvě Paris Hilton, si tvůrci uvědomili, že klasické povinné disciplíny typu celebrity face off už prostě netáhnou, byla to celkem nuda. Takže začali dělat speciály. Ty jsou výborné. Závěrečný díl nuda, nicméně posledních 10 minut, kdy i starý cynik Clarkson pláče (!), protože show končí a následuje sestřih starých vzpomínek, je brilantních. 4. série**** (4. 2. 2023): Naprostá paráda! Nudný, rutinní stan je pryč a borci se soustředí jenom na speciály. A páni, je to skvělá jízda... Pokaždé úplně, ale úplně jiná, a finální čtvrtý díl je naprosto brutální trolling Francouzů! ()

Skandi-film (2022) (S05E01)

Podívaná, která důstojně navazuje na kvalitu předchozích speciálů. Clarkson je nesnesitelnější než obvykle, ale ty nehody jsem jim moc nevěřil. Byly příliš nebezpečné na to, aby to byla náhoda. ()

Eurocrash (2023) (S05E02)

Paráda, několikrát jsem se pěkně od plic rozchechtal. Nejvíc, když May hned ze startu pustil stěrače na tom svém vysavači, to mě teda rozsekalo. ()

Amazon zachránil The Expanse

Amazon zachránil The Expanse