Oblíbené trio je zpět. Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May se vrací v novém seriálu The Grand Tour, který je nepřímým pokračováním jejich posledního působení v Top Gearu. Naše trojka se vydává na cestu po celém světě, kde testuje různá auta, plní úkoly a především si užívají život jako "motoristi ve středním věku", kdy každou epizodu uvádí v jejich mobilním stanu. (UncleMorty)

Recenzie používateľa Soweek k tomuto seriálu (2)

The Grand Tour (2016)

Jsou zpět a s nimi i jejich klasický humor. Bohužel se tady ale moc tlačí na pilu. Zatímco v Top Gearu humor působil nenuceně a celkem i přirozeně a byl příjemným obohacením show, zde se na něj vyloženě tlačí jako na základ celé show. A to bohužel nepůsobí dobře z několika důvodů. 1) Z každé episody jde cítit silné následování scénáře, přirozenost je ta tam. 2) Zvýšená kvantita vtipů si nědokáže udržet stejnou kvalitu. Některé věci jsou vyloženě trapné. 3) Amazon do pořadu narval nemalé peníze a chce aby to bylo vidět. Megalomanství je vysoce přes čáru a naprosto zbytečné. Abych ale pořád jen nekritizoval, kde pořad exceluje stále stejně jsou samotné recenze. Jeremy, Richard a James jsou prostě v srdci motoristi a srdcaři a ví, jak vtipně podat naprosto zbytečné informace o autě, které si 99,9% procenta populace nikdy nekoupí. Ve výsledku se na to koukat dá, ale stejně jako Top Gear už nebude to co býval bez této trojice, tato trojice nebude co bývala bez Top Gearu. UPDATE PRO S02 S druhou sérií zmizelo spoustu věcí, které měli být pro Grand tour charakteristické. V podstatě vlastně zmizelo vše co zde bylo navíc oproti Top Gearu, takže se z Grand Tour stala naprostá kopie Top Gearu. U většiny věcí je tomu asi dobře, protože většina byla trapná. Na druhou stranu mě mrzí, že se už páni nevěnují všemu co má motor, ale vrátili se pouze k automobilům. Sranda s loděmi, armádními vozítky apod. měla také své kouzlo a k autům to bylo celkem příjemné obohacení show. ()

Skandi-film (2022) (S05E01)

Pánové zůstávají stejní a bohužel stárnou. Snaha Amazonu je bohužel show dělat stále zábavnější a ztřeštěnější, takže o to více musejí vše přehrávat. Klidně bych ocenil trochu zvolnění. Že se to dá dělat kvalitně a klidně koneckonců potvrdila i Jeremyho farma. ()

Amazon zachránil The Expanse

Amazon zachránil The Expanse