Oblíbené trio je zpět. Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May se vrací v novém seriálu The Grand Tour, který je nepřímým pokračováním jejich posledního působení v Top Gearu. Naše trojka se vydává na cestu po celém světě, kde testuje různá auta, plní úkoly a především si užívají život jako "motoristi ve středním věku", kdy každou epizodu uvádí v jejich mobilním stanu. (UncleMorty)

Recenzie používateľa BaT_M k tomuto seriálu (3)

Season 1 (2016) (S01)

Top Gear s touhle bandou jsem miloval a miluji do teď. Je však tohle lepší? V některých ohledech určitě. Třeba rozpočet a více ofensivní vtipy, protože to už není pod rádoby slušným BBC. Co se týče staré party, tak je vše při starém. Skvělé narážky a vtípky, které jak jsem psal jsou teď ostřejší a to je jen dobře. Ale bohužel některé epizody jsou přece jen slabší. Třeba 10 epizoda, kde zachraňují korály. Tam přece jen ty vtípky moc nezafungovaly a o autech to tam zrovna taky moc nebylo. Naštěstí tyhle suché epizody jsou asi dvě nebo tři. Za mě je to i přes pár slabších momentů skvělá podívaná a je to rozhodně tisíckrát lepší, než to, co předvedlo BBC s těmi třemi nezajímavými pošuky v roce 2016. Za mě 80%. ()

Season 2 (2017) (S02)

Mě druhá série překvapivě bavila o mnohem víc, než ta první. Oproti předchozí, kde byli přece jen některé, stále opakované vtípky se tomu tady naštěstí neděje a celkově je druhá série celkem závratně jiná a ve většině ohledech i lepší. Sice epizody 4 a 5 jsou za mě velice slabé oproti ostatním epizodám. A také trochu slabší Celebrity Face off, ale to je za mě jen kvůli poněkud slabšímu výběru hostů. No pokud bude mít 3 série podobnej drive jako tahle s lepším výběrem hostů budu nadmíru spokojen. 85%. ()

Season 3 (2019) (S03)

Třetí série?? Maximální spokojenost! Teprve až teď Grand Tour dovedli k dokonalosti. Všech 14 dílů bylo výborných, na rozdíl od první a druhé série, kde vždy byly aspoň dvě průměrné epizody. Krásně pomohlo kompletní vypuštění části s celebritami. A speciály ve třetí sérii jsou za celou dobu Grand Tour sto pro nejlepší. Za mě nejlepší epizoda 13. A konec?? Po sedmnácti skvělých letech přišlo rozloučení se stanem, klasickými testy, zprávami a jediné co zůstalo jsou speciály, které jsou sice asi to nejlepší z celého pořadu, ale po klasických dílech se mi bude stýskat. Tak snad nám Orangutan, Šnek, Křeček a Amazon těch speciálů ve čtvrté sérii dopřejí aspoň 5... No stejně jsem zvědav co bude po čtvrté sérii. 100% ()

Amazon zachránil The Expanse

Amazon zachránil The Expanse