Najhorší zvuk, ktorý môžete počuť v raji, je zaklopanie na dvere. Jennifer Lawrence a Javier Bardem hrajú v thrilleri matka! manželský pár. Ich idylické spolužitie v krásnom dome v lone prírody naruší príchod nezvaných hostí, ktorých počet neustále narastá. (Cinemart SK)

kristovanoho

Nepiju čaj z dubového listí, nevypadám jako dřevorubec, aniž bych reálně věděl, za který konec se drží sekera a nejsem transgender lesbuzerant. Nebaví mě abstrakce, přesahy, hledání hloubky v ploše, pdobenství a přemýšlení o tom, jestli se jedná o uměleckou performanci nebo náhodné seskupení květin, to jde mimo mě. Bohužel, u matky jsem, před shlédnutím, zanedbal přípravu a tak to byl zásah přímo do hnědého. Nepomohla tomu ani Lorencová, jejíž mongoloidní nehezkost mě obvykle vcelku rajcuje. Bohužel zde půlku času vypadala, že se chystá vrhnout mládě lokomotivě a tudíž nakonec jediným světlým bodem bylo to, že ukázala kozy, za což jí po právu náleží jedna hvězda. Za víc tahle "nádhera" nestojí. Jsem zhnusen a vážně začínám přemýšlet o tom, že bych zfilmoval Cimrmanovo Přetržené dítě. #fakdyzšyt ()

martin.filip

Vyhneme se unáhleným závěrům, ale tohle bylo pro mne naprosto nepopsatelně dokonalé, matoucí, jednoduché, brutální, romantické, přímočaré, nelogické ... bravo a jako u všeho ne každému tohle sedne. ()

DarkDRAGONS

Toto bol jeden z najhorších a najnudnejších chaotických filmov, aký som kedy videl. Jedna hviezdička len za hercov, inak nedoporučujem toto pozerať, nezabaví, unudí, nešokuje, ani vám nič nedá. Zbytočnosť. ()

Suzzie

Brilantni alegoricky pribeh. Myslim, ze mother! je naprosto nepochopena a divak si musi uvedomit, na jaky pribeh vlastne kouka. Neni to zadny horor, jak prezentovaly teasery. A clovek u toho musi premyslet. Herci odvadi skvely vykon a pribeh je dechberouci. Jen skoda, ze je to postavene na vire a ne na realnych nebezpecenstvich, kterym nase planeta celi a kde neni moznost zacit znovu. ()

Morb

Po dlouhý době film s "wow" efektem. Nenechte se rozhodit rozprouplnym hodnocením. Aronofski ala Coelho. Hate it or love it ! Je mi líto těch, kteří to nepochopili. ()

ciapok

Áno, D.Aronofsky + Jennifer Lawrence je ponuka, ktorá sa neodmieta. Film v prvých minútach jasne naznačuje, že nie sme v B kategórii. Avšak ja som cítil tak silný diskomfort, že som (aj po druhej šanci na ďalší deň) film ukončil asi v tretine a vymazal z disku (preto ani nehodnotím). Samozrejme, že aj to bol asi zámer legendárneho režiséra, ktorý rád prekračuje komfortnú zónu, ale môžem iba povedať, bravo majstre a idem preč. Sorry. Zrejme sa trafil na jednu z mojich najhorších fóbií (s ktorou sa vysporiadavam v reáli tým povestným pračlovečím riešením). Tu som skrátka iba sedel, potil sa a zatínal zuby. Takže ee. ()

Nelenya

První půlka dobrá, člověk byl napnutej proč a kde se ti lidi berou a čekal nějaký vysvětlení. Ale že se to v druhý půlce zvrtne s apokalyptickobiblickou sračku, tak to jsem fakt nečekala... ()

Vaclav.Krali

Naprosto genialní..... on Bůh ona přiroda (matka) v domě /ráji/.... klid, pohoda..... Adam....Eva.....Kajn a Abel..... prvotni hřích, vyhnání z ráje.....příchod spasitele /ježíš/.... fanatizmus.....zánik lidstva a vše se opakuje...... geniální, pokud jste ovšem film pochopili..... podle komentářů tady, o tom dost pochybuju. ()

Whitehorse

peklotyčná psychodeliktická „sračka!“ viz recenze uzivatel verbal...velmi přesně vystižené...marně jsem hledal jak popsat stav který ve mě vyvolala tato fontana koncentrovaného psychedelierního hnusu... ()

Sonjoe odpad!

Kokos, ja si niekedy myslim, ze ti, ktori taketo nieco natocia a ti, ktori taketo nieco ospevuju, musia trpiet nejakou formou psychickych problemov alebo uchylkou. Proste ich musi psychicky a mozno aj fyzicky takato obludna blbost uspokojovat...Horsi film bol uz snad len Koža, v ktorej žijem čí Muži, čo čumia na kozy. ()

xladik

Děte do hajzlu s těma to sračkama, ale vážně.Vy co to hodnotite 5ti hvezdama se dete vycpat, tady ty hloubkove myslenkare bych poslal do oráce, polovina z vas to nepochopilo a delate ze sebe "jedny z mála" abyste mely dobdy pocit.Prosim nedivejte se na to lidi je to myšlenkářský grc. ()

Lazy87

To posral. Chvíli jsem měl pocit, že se poseru já. Nejprve jsem si myslel strachem, následně 'Co to, kurva, je!' Jo asi tam byla myšlenka spláchnutá někde do hajzlu. Hledání inspirace, poněkud psychoticky. Už ne, děkuji. Nevím, jestli dneska usnu a jestli jo, tak budu mít pěkně zkurvené sny. P.S. Omlouvám se za pár vulgárních výrazů, ale tak nějak to cítím po zhlédnutí této věci. ()

Fiffty

Šťastný pár žijúci v odľahlom dome, ktorý postupne žena sama prerába a muž čaká na inšpiráciu k napísaniu knihy. S príchodom jedného muža k ním domov sa postupne začnú diať divné veci, ktorým ženy spisovateľa nerozumie. Udalosti začínajú naberať naozaj na obrátkach a dom sa plní divnými ľuďmi, ktorých správanie často nedáva zmysel. No k blížiacemu sa koncu už v dome nastáva priam anarchia a človek naozaj netuší v čo to môže všetko vyústiť. Príbeh celkom zaujímavý, ale miestami trochu prehnané, no všetko čím si musela Jennifer prejsť bolo naozaj neuveriteľné a jej výkon bol vynikajúci. No napriek tomu ma to akosi nepresvedčilo na viac ako 3*. ()

Darren Aronofsky našel svůj další projekt

Darren Aronofsky našel svůj další projekt

12.01.2021

Režisér Darren Aronofsky (Requiem za sen, Fontána) prostřednictvím své produkční společnosti Protozoa Pictures spojí síly se studiem A24 při natáčení dramatu pod názvem The Whale. Snímek bude… (viac)

Zemřel hudební skladatel Jóhann Jóhannsson

Zemřel hudební skladatel Jóhann Jóhannsson