Mike letí do Kalifornie a v Hawkinsu se všechno zastaví kvůli mrtvole. Nancy hledá stopy a otřesený Eddie prozradí partě, co viděl. (Netflix)

HenryX018

Perfektní soundtrack a výbornou příběhovou linku v Hawkinsu totálně KAZÍ příběhová linka s Eleven. Jako vážně? Reálně to není ani vtipný, všechny scény s Eleven a jejími "šikanátory" vypadají a působí jako Wattpad fanfikce psaná 12 letou holkou, určená pro další 12 leté holky. Ale tohle se snad ani těm 12 letým holkám líbit nemůže... Ale DAMN, Psycho Killer... RUN RUN RUN RUN! ()

StefeMakovec

Čtvrtá série započala poměrně zajímavou první epizodou, ale druhá epizoda ji začíná pohřbívat do stejného standardu jako jsou všechny ostatní průměrné hororové filmy a seriály, a taky začíná z charakterů dělat naprosté idioty. Z Max se stala uzavřená nafoukaná puberťačka co se odmítá s kýmkoli bavit, z El je úplně stejné ne-li větší NPC nepolíbené životem mezi ostatními lidmi jako v první sérii a celkově se životy všech charakterů rozdělily a téměř rozpadly. Potřeba staré dobré party z této série vyloženě číší. ()

Dukekuky

Hlavní záporák se nám pomalé představuje a věřím že již brzy bude nějaká ta akce, nejlepší scény za mě byly opět s Mikem a El, vše je teď vyhrocené a jsem zvědav jak vše dopadne. 9/10 ()

Adaaamecek

Jako ono je to docela v pohodě, ale ta stopáž? Takovou stopáž si můžou dovolit pouze seriálová finále, protože si to dokážou odůvodnit, ale jet tyhle stopáže hned od začátku? Zde vidím pouze Netflix, který dal tvůrcům jediný úkol: "Udělejte to co nejdelší, ať je u toho co nejdéle udržíme." Zatím ty první dvě epky působí hodně jako režisérské verze Hobita. Tak snad se to zlomí a ty stopáže si konečně tvůrci odůvodní. Zatím slabých 7/10. ()

Lillyilly

Noo perfektne se to rozjelo. Sikanovana 11ka trochu nic moc, ale fajn satisfakce, kdyz uz tu kravu Angelu nemohla ztrestat svym umem, tak  alespon ze ji dala pres hubu tou brusli. ()

Mr.Jokker

Příběh zatím hodně slabé bcko. Celá příběhové linka točící se ohledně charakteru v Rusku whatever. Odhaleny zaporak vesna lol. Zase ta samá písnička zkoušejí co fungovalo v první serii nacpat do 4te. Dude kterymu táhne na 40 fakt nevypadá jako stredoskolak. No nevím nevím. Uvidíme dál ()

Tom10000

(Ze dne 13.08.2022). 2.díl. Vecnasi vyhlíží další oběť, která by se k němu, jak sám říká, "mohla přidat", a nalezne ji v Nańcyném kamarádovi z redakce Fredovi. Ten údajně způsobil autonehodu, a Vecna mu ji přičítá jako důvod, proč by měl zemřít. Dodnes si z této nehody nese jizvu na tváři. Mezitím se snaží Max, Dustin, Steve a Robin přijít na to, jestli měl Eddie, šéf Nerd klubu Hellfire, podíl na vraždě královny. Dojdou však, jako správní detektivové, až k vině Vecny. Hopper žije, je vězněn na Kamčatce. Tam vedou i stopy Joyce a jejího spojence, díky Hopperově hlídači Enzovi. Mike přijíždí za Jane. Ta se mu snaží lhát o svém nezdaru ve škole. Dokonce mu představí její hlavní šikanátorku jako její nejlepší kamarádku. Když jsou spolu na kolečkových bruslích, a Will je doprovází, sejdou se tam obě dvě. Mike nic netuší, ale El je už v jejím sevření. Brzy dojde na očekáváné neštěstí. Mike teprve pomalu začíná (s Willovou pomocí) chápat, kde je pravda, je už však pozdě. Bez svých schopností zvládne Jane jen popadnout brusli a udeřit s ní do krásné tváře její nepřítelkyně. Jenže rána je mnohem silnější, než by čekala. Jonathan mezitím přemýšlí, zda se nemá na Nancy vykašlat. Ona sama mezitím přijde na kloub pořádné záhadě. Bláznovi, jenž možná utekl z blázince, ale který by jí mohl poskytnout klíčové důkazy o Vecnovi. Fred se ztrácí a později vinou Vecny umírá. Lucas má svoji první kocovinu. 95 - 100 procent. ()

jirinka

Opet sikana, opet tezko uveritelna a prehnana. A na muj vkus se zde dostava prilis mnoho prostoru postavam, ktere jednaji neuveritelne debilne (pritel te roztleskavacky). Tenhle serial to pekne srazi. ()