Mike letí do Kalifornie a v Hawkinsu se všechno zastaví kvůli mrtvole. Nancy hledá stopy a otřesený Eddie prozradí partě, co viděl. (Netflix)

HenryX018

Perfektní soundtrack a výbornou příběhovou linku v Hawkinsu totálně KAZÍ příběhová linka s Eleven. Jako vážně? Reálně to není ani vtipný, všechny scény s Eleven a jejími "šikanátory" vypadají a působí jako Wattpad fanfikce psaná 12 letou holkou, určená pro další 12 leté holky. Ale tohle se snad ani těm 12 letým holkám líbit nemůže... Ale DAMN, Psycho Killer... RUN RUN RUN RUN! ()

StefeMakovec

Čtvrtá série započala poměrně zajímavou první epizodou, ale druhá epizoda ji začíná pohřbívat do stejného standardu jako jsou všechny ostatní průměrné hororové filmy a seriály, a taky začíná z charakterů dělat naprosté idioty. Z Max se stala uzavřená nafoukaná puberťačka co se odmítá s kýmkoli bavit, z El je úplně stejné ne-li větší NPC nepolíbené životem mezi ostatními lidmi jako v první sérii a celkově se životy všech charakterů rozdělily a téměř rozpadly. Potřeba staré dobré party z této série vyloženě číší. ()

Dukekuky

Hlavní záporák se nám pomalé představuje a věřím že již brzy bude nějaká ta akce, nejlepší scény za mě byly opět s Mikem a El, vše je teď vyhrocené a jsem zvědav jak vše dopadne. 9/10 ()

Adaaamecek

Jako ono je to docela v pohodě, ale ta stopáž? Takovou stopáž si můžou dovolit pouze seriálová finále, protože si to dokážou odůvodnit, ale jet tyhle stopáže hned od začátku? Zde vidím pouze Netflix, který dal tvůrcům jediný úkol: "Udělejte to co nejdelší, ať je u toho co nejdéle udržíme." Zatím ty první dvě epky působí hodně jako režisérské verze Hobita. Tak snad se to zlomí a ty stopáže si konečně tvůrci odůvodní. Zatím slabých 7/10. ()

Lillyilly

Noo perfektne se to rozjelo. Sikanovana 11ka trochu nic moc, ale fajn satisfakce, kdyz uz tu kravu Angelu nemohla ztrestat svym umem, tak  alespon ze ji dala pres hubu tou brusli. ()

Mr.Jokker

Příběh zatím hodně slabé bcko. Celá příběhové linka točící se ohledně charakteru v Rusku whatever. Odhaleny zaporak vesna lol. Zase ta samá písnička zkoušejí co fungovalo v první serii nacpat do 4te. Dude kterymu táhne na 40 fakt nevypadá jako stredoskolak. No nevím nevím. Uvidíme dál ()

jirinka

Opet sikana, opet tezko uveritelna a prehnana. A na muj vkus se zde dostava prilis mnoho prostoru postavam, ktere jednaji neuveritelne debilne (pritel te roztleskavacky). Tenhle serial to pekne srazi. ()

BR23

Ale no tááák ! :-/ Diváci a fanúšikovia... To naozaj všetci baštíte tomu scenáru, že El je stále tak extrémne šikanovaná a nikto, doslova nikto (okrem učiteľky v jednej scéne čo pôsobilo ako tichý prd počas tornáda) si ju nezastane? To sa mi táto séria fakt snaží nakecať? A nikto z postáv nepovie tej bande deciek, hej ale to by stačilo, iebe vám? Dajte jej pokoj? Namiesto toho sa davy ľudí (aj dospelých) len pridávajú k všeobecne rastúcemu posmievaniu na adresu El? Navyše po tej hrdinskej rodinnej tragédii? Takáto prehnaná dramatizácia, tlačenie na pílu, do neba volajúca nespravodlivosť, je tu horšia- okatejšia než v telenovelách alebo hlúpych a lacných reality show..... Ale ked El zraní tú šikanátorku tak sa všetci na El šokovane pozerajú jak keby niekoho zrovna zabila? Som fanúšikom tohto seriálu ale počas tejto epizódy som mal už 100 chutí to prestať sledovať. Prozatímne hodnotenie tejto série za toto klesá výrazne dole. ... Hodilo by sa nejaké vysvetlenie, napr. že El je prekliata (magnet na šikanu)... ()