Chcete být milionářem?

Réžia:

Matthias Schwab

Účinkujú:

Marek Vašut (moderátor)

Nejúspěšnější soutěž všech dob opět na TV Nova! Nové studio, nová pravidla, nový moderátor. Hrajte o 10 miliónů korun s Markem Vašutem. (TV Nova)

Sakulnikov

Vlastně úplně stejné jako tenkrát, jen Vašut nemá takovou eleganci a doba se už posunula - vychází z toho spíše mírně trapná zábava potuplovaná horšími otázkami. ()

chup44

V prvom rade buďme radi, že sa aspoň nejaká vedomostná súťaž vysiela/vrátila. Po tých všetkých telenovelách, aspoň niečo dobré. Výber moderátora celkom v pohode, musí sa v tom trochu "pozbierať" a bude to okej :-) Ani Vladimír Čech nebol v prvých epizódach bez chyby. Je tam ale pár zbytočností, ako "detaily" o súťažiacich pri predstavovaní. Snáď ich časom zrušia :-) Trochu zmätená hudba som si všimol, no dajme tomu čas :-) Zatiaľ lepšie 3* :-) Som inak zvedavý, či sa niekto dostane na otázky za 1 250 000 a vyššie a či budú aj tu otázky za 5 miliónov "nezodpovedateľné", ako v staršej verzii. BTW: Pan Jánsky a Judas sú borci :-) Ale bolo ich tam viac, kto videl väčšinu epizód, tak vie :-) ()

bmx6 odpad!

Marek Vašut je k....... i když možná něco dokázal a určitě se snaží,tak já mu ty jeho kecy nežeru.A vždycky mu strašně dlouho trvá,než mu něco dojde.Takže ve výsledku kazí celou tuhle soutěž. ()

zigy

Ta soutěž má jednu chybu, totiž že jsem jí ještě nevyhrál.....:) jinak Vašut je dobrý, snaží se dělat šou, ale Čech byl o třídu výš.....hrál si se soutěžícími jako kočka s myší a někdy byl tajemný jako hrad v Karpatech, tohle hodný Vašut neumí..:) ()

Diego75

Marek Vašut zvládal v soutěži úlohu moderátora dobře, ale problémem je, že v pořadu se spousta otázek změnila na takové, jaké znají pouze lidé, kteří sledují pořady TV Nova. Bylo jasné, že pořad nevydrží dlouho, ale za snahu to stálo. ()

Jarb

Tenhle typ soutěží mě vždycky bavil, ale retardovanej Vašut, bez známky vtipu a překypující trapností mě poslal na temnou stranu a přepínám program. Nashle! ()

Zix.

Vladimíra Čecha už samozřejmě nikdo nikdy nenahradí a bude s tímhle pořadem spojován. Líbil se mi ale nový a né tak vážný styl Marka Vašuta. ()

Feacher

Nová verze s pracovním názvem "Talkshow Marka Vašuta" se zkrátka nemůže rovnat s původní verzí s Vladimírem Čechem.. 3 hvězdy za tu nostalgii ()

m.a.rtin

Samozřejmě se neubráním srovnání s V. Čechem a staršími (dnes už asi kultovními) díly Milionáře, oproti nim mi tam chybí to pověstné napětí, vytahování šeků atd. Na druhou stranu si myslím, že volba moderátora byla celkově dobrá (mimochodem slušně se, alespoň v prvním díle, navážel do soutěžících :-)), i když zatím jsem si na jeho svérázný styl moderování ještě úplně nezvykl. Na druhou stranu pořád lepší, než aby soutěž dostala formu nějaké parodie... ještě se samozřejmě ukáže, jak dopadnou další díly, celkově si ale myslím už teď, že je to dnes jeden z mála pravidelných pořadů, na které se lze dívat. Když nový Milionář začínal, říkal jsem si, že kdybych soutěžil já, tak bych určitě možnost čtvrté nápovědy využil! Přeci jen někomu, kdo neaspiruje vyloženě na částky větší, než ~320.000 Kč, by to mohlo pomoct dostat se řekněme o jednu až dvě otázky dál a místo 80.000 Kč si ze soutěže odnést třeba rovnou 160.000 Kč. Teď s 12. dílem ale musím svůj názor přehodnotit. Skutečně výborný tah ze strany Novy – nabídnout divákovi z publika 5000 Kč v případě, že jeho odpověď bude správná – ve výsledku se pak hlásí i diváci, kteří o dané věci vůbec nemají tušení, jak jsme se mohli přesvědčit i v minulém díle. Celkem jsem myslím za 12 dílů napočítal kolem 5 špatných odpovědí od jednotlivých diváků z publika (někteří z nich si podle vlastních slov byli jistí na 100 %, jiní „jen“ na 99 %…), což je dost! Důkaz, že při vidině 5000 Kč se pořád najde dost lidí, kteří se dokážou ztrapnit v hlavním vysílacím čase a jejich vinou pak soutěžící spadne třeba z 80.000 na 10.000 Kč. Jak by řekl Zdeněk Izer – „Svině převlečené za publikum“ 😀 https://www.youtube.com/watch?v=kWf4OsK5p9Y ()

barneybishop

Nový milionář se začal vysílat přesně 3 roky a jeden den od úmrtí pana Vladimíra Čecha. Při opětovné znělce, jsem si tak v duchu přál, aby z toho milionářského kruhu vyšel právě on se svým geniálním úsměvem a pokřiveným obočí. Jedním slovem nesmrtelná legenda. Máme ale rok 2016, máme tu menší upgrade našeho milionáře v podobě čtvrté nápovědy, která je dle mého názoru vymyšlená skvěle a nového moderátora Marka Vašuta. Upřímně jsem si nedokázal představit, jak by tu soutěž musel uvádět, aby se mi to zamlouvalo. A ONO TO PŘIŠLO. :) Pohotové reakce, vtipný, galantní...všechno tam prostě je a to to byla jeho premiéra. Samozřejmě...chybičky, tam byly, ale věřím, že se to s postupem odvysílaných dílů zlepší. :) Jediné, co mi tam chybí je ono pověstné mávání se šeky, které doufám, že režie brzy zavede. Myslím si, že můžu právě s klidným srdcem říct, že máme svého milionáře se správným moderátorem zase zpátky. :) ()

Bonty

Ani jsem nedoufal, že ještě někdy Nova koupí novou licenci na tento nejoblíbenější soutěžní pořad. Na pana Vašuta, který mimochodem daboval hlavního rodinu Tomma Angela z hry MAFIA, jsem si musel chvilku zvykat, jelikož pan Čech byl nejlepší moderátor a stále bude. Nyní po druhém díle to již mají sehrané. Alespoň je ještě co sledovat. 4/5 --- (55%) --- ()

kiki1

Není to co bývalo. Vašuta moc nemusím, navíc neumí udělat napínavou atmosféru a mnohdy soutěžícím skoro napovídá. S Čechem to mělo správný grády. Ale tak - dalo se to. ()

kwii

Pan Vašut je velmi dobře zvolený moderátor. Má charisma, je příjemný a sympatický... a na tom stojí celá tato soutěž, na moderátorovi. Jak soutěže moc nesleduju, kvůli panu Vašutovi jsem si výjimečně 3 díly pustila a víceméně nelituju. Za mne 4 - tedy v tomto typu pořadu. ()

mover odpad!

M.Vašut se teoreticky zdál jako dobrá volba. Známá osobnost ale ne moc okoukaná. Ale co předvádí v Melounáři, je nestravitelné. Nejenže neustále musí prozrazovat správné vyluštění otázky před označením odpovědi, ale přese všechno působí nudně, slabě. Opakovat každou druhou větu po hráčovi moc vtipné není. Když pět minut mlčí a kouká před sebe myslí si, že je dramatický a tvrdý. Ve skutečnosti jen mdlý. To, že si moderátor neumí zapnout košili, k dnešní době patří. Ale vynucovat si potlesk, je už trochu trapné. Navíc ve srovnání s původním Milionářem jsou ošizeny i kamerové efekty, nevýrazná hudba, nesynchronizované famfáry s verdiktem moderátora atd. Zřejmě televize tomuto formátu sama moc nevěří a nechce se s ním moc mazlit. Ale o co víc by to mělo lákat diváky? ()

Callistor odpad!

Fuj! Vašut je v tomto křesle opravdu trapný a pana Čecha nikdy nenahradí, ani z části. A při otázce: "V kolik hodin začíná pořad Snídaně s Novou?" jsem vypnul televizi. ()