Vtipný a nonšalantný Samuel si užíva bezstarostný život na francúzskej Riviére. jedného dňa ho však navštívi víkendový flirt Kristin a oznámi mu, že dieťa, ktoré drží v náručí – je jeho. Odovzdá mu dievčatko a utečie. Samuel vyráža s malou Glóriou do Londýna, kde Kristin márne hľadá. Nakoniec mu nezostáva nič iné, než si nájsť prácu a vo veľkomeste sa usadiť. Samuel sa očarujúcim spôsobom púšťa do výchovy malej Glórie. Počas nasledujúcich ôsmich rokov sa ukáže, že je nielen milujúcim, ale tiež hodne neštandardným otcom. S humorom sa vysporiadava s nástrahami každodenného života osamelého Francúza v londýne. Rodinná idylka sa však rýchlo zmení, keď sa zničoho nič, pred jeho dvermi objaví Kristin... (Continental film)

Foxikus

Velice povedený film o dnešní (bohužel) pravdivé realitě a o věcech, který se dneska dějí a stávají. Film sice neskončí úplně šťastně, ale to je právě o tom. Dále bych ocenil skvělé herecké výkony a propracovaný scénář. ()

Sheemass

Omar Sy se na tyto role hodí, po Nedotknutelných další výrazný film hrající na city (zvláště ke konci). Celý film začíná jako zábavná komedie, tedy než se objeví na scéně matka, domáhajících se svých práv. Silný příběh, hlavní dvojice (Omar a Colston) velmi příjemná, závěr je tak trochu citová vydíračka, ale na konec je to velmi dobrý evropský film. ()

ssarka odpad!

Komedie?? Francie se přidala k nám a obě komediální velmoci společně zakotvily ve srackach...film je povrchní, každý problém jen tak nacne, skáče od ničeho k ničemu.... absolutně negativní postava totálně bokem matky je holčičkou přijímána s láskou... žádné pozastavení nad tím proč s nimi 8 let nebyla...pak matka začne dělat problémy- soud apod. a holčička zase v pohodě,sice smutná,ale v pohodě...jee ty vlastně nejsi otec a já si vážně myslela, že jsi...jako 81% ???!!!!!!!!!!!!!! Obávám se, že jsem nikdy neviděla horší francouzský film ()

Pichi9

Omar se po filmu Nedotknutelní zase obul, na filmu se mi nejvíce líbilo jaký měl vztah s Glorii takový vztah otce s dcerou se dneska už nevidí, 24h jen pro jednu osobu a to je Glorie. Film je skvělě napsaný na tomhle se nadlo snad nic zkazit, Scénář je skvělý, humor se taky podařil a atmosfera je neuvěřitelná naprosto mě tenhle film dojal. Jediný co mě na filmu zklamalo byl český překlad... ()

Chlo0opek

Kdyby tvůrci trochu víc zapracovali na logičnosti (např. polda rozrazí dveře, přestože majitel je hned za ním, takže mu mohl v klidu otevřít klíčem,...) nebo na ne zrovna přirozených časových skocích (např. návrat ženy po 8mi letech a žádné výraznější vysvětlení ohledně toho? Nebo třeba i jinak dost hrr styl: přijde jeden chlápek do Londýna, potká 2. chlápka / střih / už u něj bydlí, holka starší o několik měsíců / střih / holka starší o několik let.., apod.), jistě by si film zasloužil snad i plné hodnocení. Takhle jsou to trošku slabší 4*. Co mě však zaujalo nejvíc, byl ten nečekaný závěr, konečně něco, co dost vybočuje z průměrných konců... ()

Vopice2

Hoši, dost bylo akčních komedií, potřebujem ňáký drama, řekl režisér. A tak se stalo a vznikla takhleta debilita se zdánlivě zajímavou zápletkou, nicméně s debilním rozvíjením, zamotáváním a debilita konce snad byla předmětem sázky, protože debilnější to bejt už nemohlo. No asi mohlo, tak teda jedna hvězda, ale s odřenýma cípama. ()

w.w.

20% komédia, 80 % dráma...2/3 filmu klišé nuda + prekvapivé rozuzlenie na konci a dojímavý záver. Nedotknuteľní sa mi páčili viac. ()

Nechic

Citová dojárna, s postavami dokonale splňující všechny progresivní kvóty až to bije do očí. Film plný klišé všeho druhu, co vás jen napadne. Dá se na to koukat a pro rodinné večery je ten film docela OK, i když *SPOILER* od setkání s matkou tam přichází jeden blbější zvrat než druhý a představujete si tým scenáristů jak točí kolem štěstí, když vymýšlí jak víc ten film ještě zamotat. ()

Pintenta

Dotkol sa môjho srdca tento citlivý film. Nedá sa mu nič vyčítať, Omar hral presvedčivo a prirodzene, malá Glória bola úchvatná a bezprostredná. Celým dejom sa niesla dobrá nálada a humor, taký láskavý a nepoburujúci. Rozhodne sa oplatí pozrieť tento film, v závere veru aj slzička padla.. ()

SinisterBlac

Tak toto by som neprial ani najhoršiemu nepriateľovi,nie to dieťa...ale taký osud. Najlepší Omarov film po (Nedotknuteľn),pre mňa najlepší dramakomedik. A malá Gloria? tak o tú sa báť nemusíte ak bude takto pokračovať čaká ju skvelá budúcnost. ()

KraLuban

Neměl jsem žádná očekávání...a nakonec to byl jeden z nejlepších filmů, co jsem v poslední době viděl. Nesmírně lidské, příjemné, krásný silný příběh. Ano, je to trošku moc sladké, ale i tak. ()

trx2010

Celý film je postaven na charismatu Omara Sy a přeskakuje od různých žánrů, jakoby ani tvůrci nevěděli co vlastně chtějí točit. Většina filmu se tváří jako amatérská absurdní komedie a závěr spíše jako sociální drama. Určitě tam je několik silných momentů, ale celkově jsem měl film problém dokoukat. ()

PoprockCZ

Hrubě přetáčeno. Nedá se říct, že je to přímo špatný film, ale poslední dobou mi všechny francouzské filmy přijdou na jedno brdo. Otec Francouz, hrozná sranda, pak nějaká trable a srdceryvný konec. ()

medveed

Komediální úvod, trošku hlušší střední pasáž a výborný dramatický závěr, díky kterému přidávám čtvrtou hvězdu. Prostě mě to chytlo za srdce a o tom to je. 75% ()

as-minor

Francúzske remake mexického filmu nasleduje absolútne rovnakú dejovú linku. V dôležitých momentoch nevybočuje a vlastne sa jedná, len o akúsi kópiu s inými hercami. Omar Sy je už taká „tutovka”, pokiaľ si režisér vyberá herca do „dramédie“ a jeho výborný výkon ma vôbec neprekvapuje. Oba snímky som hodnotil plným počtom. Hlavný rozdiel som vnímal najmä v žánrovosti. Mexický predchodca mi prišiel v prvej polke viac vtipný a teda kládol väčší dôraz na komédiu, pričom francúzsky „kolega“ dokázal podať dej druhej polovice sentimentálnejšie, viac presvedčivo, dojímavejšie a teda lepšie pracoval s citmi diváka. Obe kinematografické diela však majú svoje kúzlo a hodnotím ich ako veľmi vydarené. ()

Baldfee

Omar Sy je pro mě jeden z nejlepších francouzských herců dnešních dob, proto jsem šel do zhlédnutí na first try s klidným vědomím, že se bude dát na co dívat. Hned začátkem filmu se setkáte s postavou temperamentního frajera, co má tzv. úplně na párku, a užívá si kde to jen jde. Životního stylu typu "nejdřív mrk mrk, potom mrd mrd" si užíval až do tý doby, kdy mu před jachtu borka donese malé děcko se slovy ,,Čau, kdysi jsme si spolu zatrtkali, nejspíš to je tvoje, dej mi 20 babek na tágo a mizím, čus." Frajer jí ty prachy samozřejmě dá, že, a pak i po tom všem toho (ne)lituje. Snímek určitě doporučuju, hlavně tedy musím vyzdvihnout skvělý herecký výkon kOmara a děj, kterým se celý film ubírá. Hodnotím zaslouženými 85%, a co víc dodat... Jen tak dál! ()