Zabijakov osobný strážca

• Česko Zabiják & bodyguard (viac)

Špičkový bodyguard Michael Bryce (Ryan Reynolds) dostane špeciálnu úlohu – musí sa postarať o svojho úhlavného nepriateľa. Jeden z najznámejších zločincov sveta, Darius Kincaid (Samuel L. Jackson), je kľúčovým svedkom v dôležitom prípade, a treba ho bez ujmy na zdraví dopraviť na súdne pojednávanie. Neúprosný telesný strážca a obávaný zabijak, ktorí si dlhé roky šli po krku, sa na dlhých 24 hodín stanú súčasťou spoločného tímu. Na neuveriteľnej ceste z Londýna do Haagu na nich všade striehnu ľudia obávaného východoeurópskeho diktátora (Gary Oldman). Čakajú ich šialené naháňačky a divoké prestrelky na súši aj na mori. A všetko ešte skomplikuje Kincaidova žena (Salma Hayek), ktorá je rovnako známa firma ako jej manžel... (Forum Film SK)

cortez

Průměr, který neurazí. Je to takový slabší odvar kingsmanu/Leona/wicků/reacherů/Millsů(taken). Možná tomu trošku pomohlo i to, že to brali s humorem. Ale stejně se nemuzu ubránit pocitu, že takový film jsem viděl nejmíň 10x. Ale Džeksn i Rejnolds to nezahrali špatně:) ()

Rewisheed

Tohle byla jasná chillovka už od začátku, avšak příliš mnoho vtípků mi přišlo nucených a myslím si, že jejich frekventovanost filmu spíše uškodila, ve finále je to ale vlastně úplně jedno, sednete si a víte, že si vaše mysl na dvě hodinky krásně odpočne a bude se náramně bavit. ()

Goumen

Bylo tam vše, co od akční komedie očekávám. Ústřední dvojice funguje perfektně, zasmál jsem se, nechybí spoustu stylové akce doprovázené dobrou hudbou a i nějaká ta romantika, naštěstí v menší přijatelný formě. ()

Saxos

Jednoduchý scénář akční, předvídatelné jakoby komedie. Postsovětští zloduši samozřejmě správní tupci, kteří padaj, pak mouchy na Sahaře. Milionové škody v rámci Interpolu, jak v GB, tak v NL, k tomu super bodyguard, super zabiják, super agentka i super servírka. Na pobavení dobré. ()

wick

Skvělý humor a akce...Amsterdam je moje oblíbené město, proto je i hodnocení max.. Nicméně s Baby Driver asi nejlepší akční film roku. ()

tomino28

Kvalitní oddechovka, která se nevymyká ničím extra originálním v rámci svého žánru, ale přesto dokáže více než kvalitně pobavit. Zásadním faktorem je chemie ústřední dvojice, protože Reynolds a Jackson jsou ti, na kterých všechno stojí. Asi v polovině jsem měl pocit, že se snímek poněkud táhne a je dost ukecaný, ale závěr a zejména honička na konci to všechno s přehledem vyvažuje. ()

rigby

Vcelku zábavný film. Akční scény jsou skvěle natočené, okořeněné mírnou dávkou inteligentního černého humoru. Jen ty dlouhé dialogy chtějí zkrátit, až moc to v prostřední části zabíjí tempo a celkový dojem z filmu. I když ten je nakonec velmi pozitivní. ()

veverysiak

Zas až také vtipné to nebolo, na rozdiel od nadšených fans som sa dáko od smiechu nepopukal, zato akcie je tu nadostač, normálna oddychovka, ktorá časom splynie s kakaliónom podobných kúskov, takže 55%. ()

pds

Už dlho som sa tak nepobavil, naposledy snáď pri Deadpoolovi alebo Kingsmanovi. Ryanovi zrejme tieto "brutálne" akčné komédie sedia. 96% ()

marrrrian

Jackson stobodový, Reynolds to s typicky zabrzdeným výrazom dával na hranici (ne)znesiteľnosti. Inak postavy sú (nielen hlavné dve) dosť premrštené a neviem vlastne akému publiku je film určený. Druhý raz by som si ho nepozrel a možno ani prvý raz, ale vtedy som to ešte nevedel. ()

BlackAdder87

Příjemný film se závanem starých drsných časů smrtonosných zbraní, pastí a posledních skautů. Je tam víc akce než komedie a humor spíše lehce pozvedá koutky, než vyvolává salvy smíchu, což beru jako klad. Celkově je to ale průměr, který neobsahuje žádnou pamětihodnou scénu, co by se mi vryla na delší dobu do paměti. ()

Kohutik

Výborný akčný nárez aj keď mi vadilo odhalenie záporáka už v prvej polovici filmu, a skôr to mohli natiahnuť do neskoršej časti filmu,ale aj tak film bavil akčnými scénami. Rýchlo to odsýpalo a obaja hlavní herci sa ukázali ako dosť dobrá bláznivá dvojka, ktorá dôsledkom zhody okolností musí stráviť spolu nejaký čas, dostať sa na súd a hlavne prežiť. Postavy Salmy Hayek bola veľký, intergalaktický úlet, ale nevadí. ()

Velislav

Menej výrazné a menej vtipné, než som dúfal. Viac nudných dialógov a viac sileného humoru, než som čakal. Akcie trochu priveľa a toho nadhľadu mohlo byť viac. El Jackson je macher, tak ako vždy, Ryan Reynolds sa mu snaží sekundovať. Nie vždy to ide, ale v mimike mentálne zaostalého mu to ide. Gary Oldman je varený-pečený v úlohách zlosynov, Salma Hayek až tak nebavila, okrem spomienkovej scény lásky na prvý pohľad z honduraského baru. Patrick Hughes (Expendables 3) je trochu fádny režisér, akčné efekty ale točiť vie. Neurazí ako celok, ale zas ani euforicky nepoteší fanúšikov Posledného skauta, Kiss kiss bang bangu, atď. 5/10 ()

brasek

Moje obavy sa potvrdili... snímok je obyčajná naivná a hlúpa akčná komédia, ktorá nebaví. Skúste sa postreliť a potom skáčte parkúr ako Samuel L. Jackson, nezmysel. Útočník padne zastrelený skôr ako policajná eskorta opätuje paľbu... a do toho ešte Ryan Reynolds s tým prišitým blbým úsmevom v každej situácii. Vtieravý pokus o humor a dialógy plné balastu. ()

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

21.06.2021

Do amerických kin tento víkend vtrhlo pokračování Zabijáka & bodyguarda s názvem Zabijákova žena & bodyguard v hlavních rolích s Ryanem Reynoldsem, Samuelem L. Jacksonem a Salmou Hayek – na… (viac)

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

02.11.2018

Loňská akční komedie Zabiják & bodyguard se Samuelem L. Jacksonem (Skleněný) a Ryanem Reynoldsem (Deadpool) dostane pokračování. Snímek ponese v originálu název The Hitman’s Wife’s Bodyguard a… (viac)

Zabiják a bodyguard se vrátí

Zabiják a bodyguard se vrátí

15.05.2018

Z malé akční komedie Zabiják & bodyguard se loni vyklubal solidní hit. Nikoho by tak nemělo překvapit, že se pracuje na dvojce, k níž by se měl vrátit celý vítězný tým. Scénář znovu sepíše Tom… (viac)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů