Deadpool 2

• Česko Deadpool 2 (viac)

Pripravte sa na druhý príchod Wade Wilsona alias Deadpoola (Ryan Reynolds). Možno s ním prežijeme okamžiky, keď ako kuchár prežíva smrtiaci hovädzí útok a hneď potom prahne po splnení svojho veľkého sna: stať sa najvyhľadávanejším barmanom v Mayberry. A súčasne sa chce vyrovnať s tým, že úplne stratil chuť a snaží sa teda znovuobjaviť správne životné korenie. Bojuje s nindžami aj s japonskou jakuzou a vzdoruje svorke sexuálne agresívnych psov. Deadpool tiež vyráža do sveta, aby objavil pre neho významné životné hodnoty: rodinu, priateľstvo, novú chuť prežívať dobrodružstvo a tiež, aby si zaslúžil vytúžený hrnček s nápisom „Najlepší milovník na svete“. Alebo iba žeby nie. Deadpool je skrátka chlapík mnohých podôb, aj keď tá jeho pravá, ukrytá pod maskou, je pekne hnusná. Ale za to nemôže. Čo avšak neplatí o jeho dosť čiernom zmysle pre humor a netradičnému prístupu k superhrdinským pravidlám fair play. (Cinemart SK)

Lukys

Velmi rozporuplný výsledek, kde na jedné straně máte super hláškaře v červeném kostýmu, skvělou a brutální akci, hodně vtipných gegů a narážek a na straně druhé více nudných sekvencí, než jsem ochoten odpustit, na prd vedlejší postavy a dost špatné vedení příběhu. Nakonec se sice nasmějete více, než u jedničky, ale stejně je toto dokonalý příklad toho, že když děláte podruhé to samé, není to to samé. O TŘI MĚSÍCE POZDĚJI: Nakonec mé srdce obměkčil super duper cut, který mě přesvědčil o tom, že i když mě ten příběh nechytil ani napodruhé, tak je to přece jen tak velká sranda, že jsem Reynoldsovi odpustil. ()

imaginer21

Hell motherf*** yeah! Reklamy moc nelhaly. Navzdory tomu, že se změnil rejža (avšak díky tomu, že scénáristé nikoliv) je tu jízda, která pokračuje v prakticky stejném duchu absurdna, popkulturních odkazů, litrech kečupu a prďáckého ultra(anti?)hrdiny se slabostí pro přípravu lidských kebabů. A aby toho nebylo málo, prozíravě si utahuje z nedávného úspěchu Avengerů, čímž si láká publikum ještě víc. Ale nezastavuje se jen tam... ne, nebudu spojlerovat, to se prostě musí vidět. Zkrátka kdo měl rád jedničku, dvojka ho určitě nezklame a dost možná některým bude připadat i lepší. Protože je opravdu větší, a to jak množstvím akce (ta se prakticky nezastaví), velikostí "týmu", počtem mandlervoucích hlášek, ale i motivací hlavního záporáka. Už je to tak, Josh Brolin si letos urval dva nejzajímaveji motivované komixové záporáky (dost možná) za poslední léta (dobrá, Keatonův padouch ve Spider-Manovi měl taky něco do sebe). A Raynolds zas ukazuje, že prostě umí bavit. ()

BlackAdder87

Počáteční zděšení z toho, že Deadpool bude zakládat rodinu a žít šťastně až do smrti naštěstí nemělo dlouhého trvání a skončilo tak jak má (v ohnivé kouli plné údů). Dál už se tenhle film veze v duchu tradice těch nejlepší dvojek, všeho je víc všechno je větší a v tomto případě i úchylnější. Celkově mě tahle neřízená střela opět dostala do kolen, řval jsem smíchy jako asi nikdy (v kině). Skvělý dojem ještě umocnila atmosféra na předpremiéře, protože v okamžicích kdy se nahlas řehní celé kino se alespoň necítíte tak ujetě. PS: Extra body navíc si u mě získal za napravovaní minulosti Deadpoola / Ryana Reynoldse, tenhle chlápek tím prostě žije a těžko říct kde jeden končí a druhý začíná. ()

kreion

Deadpool je jediný komiks od Marvelu, ktorý som kedy čítal. Vo filme mu robia skvelý fan service, je presne taký, ako má byť - nekorektný, sarkatický, sebecký, popierajúci všetky pravidlá, na ktoré sme zviknutí (čo dokazuje v potitulkovej scéne) Za mňa 5/5. ()

chup44

V pohode komédia, akurát ako je na Marvel zvykom, v niektorých miestach sa snažia byť zbytočne nasilu smiešny. Našťastie takých momentov bolo len zopár a vtipné scény vo veľkom prevyšovali tie trápnejšie. Cable a Domino dobrí :-) 4* a 1/3 ;-) ()

HellsAngel

Náš populárny "Merc with a mounth" sa vo svojom druhom pokračovaní rozvinul v plnohodnotný superhrdinský akčný spektákl, na ktorom už ani v najmenšom nie je badať nižšie produkčné hodnoty. Po finančnom, ako i diváckom úspechu jednotky sa to samozrejme dalo očakávať, veď napokon ide o klasickú štúdiovú politiku - čo nám prinieslo balík peňazí natočme znova, tentokrát ale s väčším rozpočtom, potom znova s ešte väčším a znova a znova, až sa séria uberá... komentár nemá R-kový rating ako tento film, takže poviem iba... nesprávnym smerom. Alebo žeby nie? Rozhodne nie v prípade Deadpool 2! Ak aj vo vašich srdiečkach boli (podobne ako v mojom, tesne po premiére jednotky) zárodky pochybností, môžete ich hravo hodiť za hlavu - Deadpoolov sequel sa jednoducho vydaril. Stále je to ten neskutočne vtipný, značne kontroverzný, nespútane originálny, s láskou vytváraný a popkultúru dehonestujúcim spôsobom oslavujúci filmový zážitok, na ktorý sme sa všetci v húfoch hrnuli do kín naposledy. Nie, nevstúpim ani len jednou nohou na takéto riskantné územie, v ktorom by som musel označiť toto v kinách práve premietajúce Reynoldsové druhé dieťa (alebo teda štvrté, ak rátate i tých jeho malých faganov) za celkovo vycibrenejší copycat jednotky... sakra napísal som to. Viete čo? Nasrať! Zabudnime na všetky porovnávania typu: lepšia je jednotka... nie, lepšia je dvojka...bla bla bla... nikam to nevedie. Choďte do kina a užite si film. Garantujem Vám, budete sa božsky baviť. P.S.: Skvelé cameo, veď vy uvidíte koho každého. P.S.2: Oplatí sa ostať na potitulkové scény, sú jednoducho skvelé. ()

Franki69

Deadpool je zpátky a pokračování svých trablů s ještě horšími padouchy si užívá na 128%. Pokud se vám líbila jednička a neviděli jste ještě, tak všeho nechte a hned vyhledejte nejbližší kino. Nečekejte na nic! Pokud ne, můžete dvě hodiny svého života věnovat čemukoliv jinému. Tohle fakt není film pro každýho. Jediný, co se malilinko zhoršilo, je výběr hudby…jasně, nechybějí 80. disko vypalovačky a taky dubstep…Ale asi to ztratilo sílu překvapení z jedničky, nebo co…Ale pozor, je to jen drobnej šrám na jinak dokonalým dílku. ** Nechci psát víceméně to samé, blízké mi byly komenty Blackhanda47 a Ghost_Ridera…Za tu čistokrevnou (a plnokrevnou) zábavu nejde dát míň než 100%. ()

Bobestom

Hlavní dějová linka je jednoduchá. Cable, voják z budoucnosti, se vrací na zem, aby zabil mladého mutanta za účelem ochránit svoji rodinu. No a Deadpool se svým supr - čupr týmem se snaží kloučka ochránit. Film má skvělé tempo a frčí prakticky od začátku do konce. Akce je dobře nasnímaná (ano, jde to i bez vyklepané kamery) - vizuálně oku lahodící, humoru a narážek je kopa (občas až zbytečně hodně), zábavné charaktery. Hodně jsem si užil Domino - co takhle sólovku jen s ní? Dále oceňuji, že si Ryan Reynolds nebojí udělat srandu i sám ze sebe. Potitulkové scény naprosto boží!! *SPOILER!* --> Zajímavé je, že "oběť" je zároveň i zápornou postavou, byť ne vyloženě padouchem. :-) ()

DaWz

Šel jsem na pokračování Deadpoola plnej očekávání, sliboval jsem si od toho fakt hodně, protože jednička byla skvělá a odcházel jsem spokojenej a vysmátej jak lečo... nebyl bych šťastnější ani kdybys mi přihrál dvě holky zápasící v kádi s fazolemi, vylovil je a podal mi lžičku :D Jo a v kině seďte na prdeli až do samotnýho konce. ()

Fuksinka

Láska, morálka, depka, hudba, akce, příběh a samozřejmě obrovská nálož humoru. Vše šlape skoro na jedničku a mezititulkové scény potvrdily bez diskuze plnou palbu hvězdiček. A to i přes to, že skoro nikdo v kině je nepochopil. ()

halberdier

Druhý Deadpool je minimálně stejně dobrý jako první díl, nicméně už tu není takový moment překvapení a divák už ví, co může od Deadpoola čekat. Proto se logicky do druhého dílu nasázelo ještě více hůmoru a popkulturních odkazů (ty jsou skvělé a většinou i velmi vtipné). Film má trochu pomalejší rozjezd, ale od půlky filmu už je nezastavitelný a šlape jak hodinky. Z nových postav potěší Josh Brolin jako Cable (z Brolina se tak po Thanosovi stal ideální představitel badass hrdinů). Celému filmu samozřejmě vévodí Ryan Reynolds, který si roli náramně užívá a je pro ni stvořený. Oproti jedničce v podstatě nic nového, ale vše je vyváženo velkou porcí zábavy (a užijí si ji hlavně filmoví geekové a diváci, kteří si libují v podobných filmech jako třeba Kick-Ass). ()

Rewisheed

Tak Deadpool se nám od jedničky skoro vůbec nezměnil, což je asi spíš dobře. X-Force jsem nečekal. Originalita a vtípky tomuhle filmu rozhodně nechybí a hodně jsem se bavil.Všechny ty vtípky, narážky a sarkasmus prostě nejde nemilovat a ani mi to nepřišlo tak přehuštěné jako u The Hitman's Bodyguard. Achjo, chtělo by to víc těchto eRek. ()

oSiSko

Pozrel som sa na hodinky raz, bolo to circa hodine filmu a bolo to preto, lebo to bolo slabé, veľmi slabé. Potom však deadpool vytvoril X-Force a začalo to, prečo som do kina prišiel. Bavil som sa až do konca. Jednotka bola dobrá počas celej pasáže, takže preto ju musím hodnotiť jednoznačne lepšie ako toto. ()

Dr_Berry

Deadpool nezklamal. Jednička je oproti dvojce spíše komorní zamilovaný příběh o pomstě. Dvojka je prostě všechno víc. Ryan Reynolds ví co dělá a dělá to dobře. Kampaň na druhý díl byla parádní a Deadpool o sobě dával vědět na každým rohu...nebo snad kampaň na první díl ani neskončila? Nevím, neuvědomuju si to. Josh Brolin zvládl dalšího komiksovýho drsňáka na jedničku. Domino byla opravdu neskutečná klikařka a její "superschopnost" mě hodně bavila. Vůbec celé X-Force bylo boží. I ten tlouštík Julian se svým nejkámošem. Nezažil jsem aby se takhle řezalo celý kino. Prostě pecka. ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

01.08.2022

Joker na cestě k nejvýdělečnějšímu eRku

Joker na cestě k nejvýdělečnějšímu eRku

24.10.2019

Ať už se vám nový Joker líbil, nebo ne, jedna věc se režiséru Toddu Phillipsovi nedá zapřít. Natočil totiž masivní hit, který je na cestě k tomu, aby se stal nejúspěšnějším eRkovým filmem všech dob.… (viac)