Geralt bojuje s démonkou, která útočí na jeho nejbližší. Smyčka kolem Ciri se z vůle nejmocnějších z kontinentu pořádně utahuje. (Netflix)

Ronkar

Já bych tvůrcům naprosto otevřeně žral vlastní tvorbu a silný odklon od knížek, kdyby... to nebylo tak debilní. Pokud nejsou schopni sesmolit minimálně stějně dobře napsaný děj jako v předloze, raději by se měli té předlohy držet víc a podobný chujoviny jako v poslední episodě si odpustit. ()

Perunwit

Mě se to na rozdíl od Season 1 velice líbilo, celá řada skouknuta během neděle najednou. Výtku bych měl snad jen k poměru kecání a bojových scén. Na Geralta s důlkem na bradě si už začínám zvykat, ačkoli jeho pohyb rozhodně není "kočičí" ale spíš Arnoldovskej. Cirilla ztvárněná bezvadně. Triss taky. Průser je nesympatická Yennefer s metr dlouhým krkem. Bodnia jako Vesemir docela šokoval, ale dalo se. Nediskriminujte příšery, taky si zaslouží bejt na plátně!! ()

tonysawer

Nemám na to nervy. První díl byl super a pak to šlo do prčic celé. Proč kupovali do prčic práva na sérii knih, když píšou vlastní knihu v rámci scénáře? Přál bych si, aby ten materiál dostali ti dva blbci, co dotočili GoT, protože .... chápeš.... oni nevěděli, jak to skončí, ale tady by si s tím scénářem poradili a drželi by se toho. Zlaté HBO a pitomý Netflix. Na další řadu kouknu jen z nutnosti, abych věděl, jestli se poučili z druhé. ()

RadimRay

Nadávejte si jak chcete, ale ten poslední díl, i když nebyl dle předlohy, měl spád a Ciri byla konečně pořádně hustá :-) Potěšilo mě použití posledních dosud nepředvedených zaklínačských znamení Quen a Yrden. Byl to holt nelehký boj s démonem v těle dcery osudu, proto asi ty velké ztráty. Z Divokého Honu šel respekt. Uvidíme jak si tvůrci poradí dál... ()

Aceboris

Super, záverečná časť výborná.  Takto si to nejak predstavujem. Nepochopím tých čo vyplakávajú, že to nieje podľa hry, podľa knižnej predlohy a neviem čo ešte. Prečo by tom nemalo byť niečo nové, niečo iné. Treba si to užívať a nie stále porovnávať. Vždy sa niečo pridáva a upravuje. Čítal som knihu, hru prešiel, ale toto sa mi tiež veľmi páči, prečo ? Lebo sa viem odosobniť od tých hlúpostí, čo tu niektorí dokážu vypotiť. Za mňa 9/10 super PS: nerád porovnávam, ale na IMDb ma zaklínač posledná časť 87% tu ledva 67%. ()

T.E.Elf odpad!

Co to bylo? Každý svět či vesmír má svá pevná pravidla a své "přírodní" zákony. I základní logika. A každá fantazie se musí řídit těmi svými. Když si ale autoři vymýšlí takhle bohapustě, tak je něco špatně. Asi někdo spěchal do hospody. ()

Tom10000

8. a poslední díl 2.série, prozatím závěrečná epizoda celého seriálu. Ciri se dostává do velkých potíží, když její tělo posedne mocná dávná démonka. Ta se díky všudypřítomnému utrpení a bolesti každé živé bytosti na kontinentu vysvobodí z tisíctiletého uvěznění Zaklínači a okamžitě se nevinné dívky chopí. S Chaosem v rukou a v těsné blízkosti svých úhlavních nepřátel rozhodne se každého z nich zničit. Geralt stále není s to odpustit Yennefer její zradu, ačkoliv se kolem nich schyluje ke krutému boji. Bruneta si však již uvědomila, jak moc pochybila kvůli touze získat zpět svoji moc, a proto se rozhodla své hříchy odčinit. Vytvořila lektvar, s jehož pomocí mohla spasit nejen sama sebe, alei celý svět. Mezitím se Démonka v těle Ciri chopila iniciativy a povraždila velkou většinu vymírajících Zaklínačů. Díky Geraltovi a jeho otci však nestihla vykonat svůj úděl. Princezna, přebývající ve svém těle jako ve vězení, se sice mezitím nacházela ve snu, kde se jí plnila všechna skrytá přání, dokázala však své blízké včas vyslyšet. Yennefer si zvolí cestu, kde vstřebala Démonku, ale díky Ciri ji mohla hned vypudit. Za svůj čin získala zpět svoji moc, a i nepatrné Geraltovo odpuštění (...). 75 procent, dobrý závěr 2.série, byl však trochu moc uspěchaný, zejména jsme neměli možnost poznat, jak moc se Yennefer mohla znovu radovat se své síly. ()