Geralt míří domů v naději, že tam Ciri bude v bezpečí, ale hrozby číhají na každém rohu – i na Kaer Morhenu. Klíč k Yennefeřinu osvobození se možná ukrývá v jejích snech. (Netflix)

RadimRay

Kaer Morhen je nejslabším dílem druhé série. Mělo by jít o takřka tajné místo pro zaklínače, kde odpočívají, trénují a hojí rány...místo toho nám z toho tvůrci udělali nevěstinec a upravili si příběh, podle mě nezajímavě a s předčasnou smrtí zaklínače Eskela... ()

Van_Stajpen

Už jsem pochopil, že narozdíl od první série je ta druhá opravdu velkým, velkým volným příběhem na téma Zaklínač... je to jiné, a dokonce hodně. Elfí dýchanek v lese jsem nepochopil - uvidíme jestli bude dovysvětlen... za mě naprosto zbytečné.. ()

doom.cz

Au... tohle zabolelo. Vizuál působivý, Kaer Morhen vypadá skoro jako v Divokém Honu. Ale dějově to zas bylo strašlivě roztříštěné a běhu příběhu to moc nepomohlo. Scénáristi evidentně tápou a ty schopnější z nich si evidentně odnesl lešij. Talže 3* jen kvůli vizuálu. ()

Tom10000

2.díl. Yennefer je s Fringilou unesena Elfy, kteří s nimi chtějí provést krátký proces. Poté, co si ale všimnou, jak moc jsou vlastně propojeni, jim dají poslední šanci. Nyní vše záleží na mladé čarodějce, aby byla s to bojovat proti vlastní zoufalosti a beznaději, a především, proti nečekanému zjištění. Poté, co užila v bitvě Ohnivou magii, se sama připravila o veškerou moc. Nyní není schopna vyčarovat žádný portál, s jehož pomocí by se dostala do bezpečí, ani nic podobného. Její jedinou nadějí může být Geralt, s jehož pomocí by mohla vzdorovat sílícímu strachu ze smrti. Sám Geralt se však nachází na Kaer Morhen, pevnosti Zaklínačů, kam ke svým starým přátelům a druhům přivedl Ciri. Zatímco se na hradě odehrávají hrátky s prostitutkami, mladá princezna se dozvídá něco více z minulosti Zaklínač, a sama zůstává svědky jednoho průšvihu. Mladý zaklínač nakažený stromovou příšerou se promění v ni samotnou, a je pouze na Geraltovi, aby rozhodnul, zda ho ještě můžou vyléčit, či by ho měli hned zabít. 60 procent, opravdu bych takovou slabost nečekal. Překvapila jedině Yennefer a její ztráta magie, jinak nic. ()

BonRStone

Prečo to len tomuto skvelému fantasy svetu robia? Lauren Schmidt má niečo proti Poľsku?  Alebo proti všetkému čo je dobré a overené, že je dobré a ľudí baví? Lešij medzi múrmi Kaer Morhen? Prostitútky medzi múrmi Kaer Morhen? Alebo má snáď niečo proti Eskelovi? V tejto časti je nahlavu postavené všetko. Škoda, že minutáž nie. Jedna hviezda za obsadenie Vesemira. Linka Yen to koho zaujíma? A to sa na ňu dívam relatívne rád. Ale moment, čo prečo ako? Keď je Yenefer s Geraltom zaujíma ma, keď si ide sólo, čakám na koniec scény. Tešil som sa na začatie výcviku Ciri, rozvíjanie vzťahu matky Yenefer a otca Geralta a miesto toho som dostal konárom po papuli. ()