Yennefer s Geraltem se vyfiknou na honosný bál, ale během prohýřené noci se ukáže, že všechno je pouhý klam. (Netflix)

Sirak

Tenhle díl byl dobrý v tom, že se držel předlohy a knih. Celkem. Cele to pusobi zatim nejlepe z 3tí řady, která je jinak pro mně zatím nejhorší. Hrozné kulisy, nedrženi se předlohy, Ciri zmalovaná jak levná šlapka z amaterskeho ruskeho porna 90let, teplý Marigold, hrozné efekty (zejména to jak kdykoliv bojuje Ciri). Celou řadu s výjimkou tohoto dílu jsem vydržel jen kvuli Henrymu, jinak to na mně působí jako televizní nepovedená pohádka co dávají na čt2 v neděli odpoledne. Uvidime co bude v druhé pulce. Ale obávám se, že více černých elfic s blonďatýma dredama asi nezvládnu. Tento seriál pohltila woke agenda a bohužel to jak mi to násilně cpou + to jak se nedrží předlohy u mně povede k dokoukání řady a s odchodem Henryho i můj odchod od tohoto seriálu, který už nyní koukám na silu. ()

palcanec

Čekal jsem aspoň polo-velke mezi-finále, kde to bude celou dobu napínavé. Místo toho jsem po půl hodině zmateně hledal ovladač, jestli jsem na něj náhodou v průběhu nesedl a nepustil díl znova od začátku. Kdyby tam nebyla polovina scén dvakrát, díl by měl o dvacet minut min a asi by se u něj člověk nenudil. Protože ale na konci proběhlo jakési odhalení, čekám teď po stylu předchozího vývoje, že dva ze tří zbývajících dílů budou jenom natahování (že by flashback epizoda?) před finále. ()

MickV21

Tak mě třetí série oproti té druhé zatím přijde daleko předaleko lepší a začalo mě to opravdu bavit. Zaplať pánbůh. Postavy jsou konečné barvitější a lépe s nima člověk soucítí. Konečně zažíváme pořádně pletichy a obzvlášť tento díl byl opravdu luxusní. Za mě má třetí série nakročeno do závěrečné části velmi dobře. Jen škoda že Henry Cavill jako Geralt končí :( ()

betyvlckova

Teď došlo i na adaptaci mé nejoblíbenější kapitoly a to bálu na Aretuze. Přesně takhle jsem si to představoval. Konečně tvůrci pochopily, že v každé epizodě nemusí být tucet monster. Politikaření zde nepůsobí na víc a je na místě. Konečně se protly prakticky všechny dějové linky těším se na volume2. 10/10 ()

JamaicaHadra

Je to tak prosté: "Nic není jak se zdá" a zvratů v tého epizodě je více než dost. Co Vás ale dostane, je ten konec téhle epizody po ktreré zůstane jen velké: "KUA JÁ CHCI VIDĚT DALŠÍ DÍL!", plus takovéto: "Proč to muselo skončit právě teď". Za mne byl tento díl jedno velké wau a teprve v průběhu si řikám: "Tak to jsem netušil. Aha, takhle to bylo atp..." Za mne visuál 1, příběh 1, napětí 1, akce - mohlo být líp, ale, je to přeci Geralt :) ()

Geon

Epizoda odehrávající se na honosném bále v Arethuse, která by vystačila na krásnou půlhodinku, byla tvůrci pomocí intrik a dynamického střihu prodloužena a je příjemným osvěžením v jinak doposud monotvárném zaklínačském vyprávení.  Nejedná se o něco dechberoucího, ale ten červený štítek by si to také zasloužilo. ()