Skryté zlo

• Česko Skryté zlo (viac)

Keď sa partia vysokoškolákov nasťahuje do starého domu ďaleko od internátov, ani jeden z nich netuší, že sa v ňom skrýva záhadná bytosť, ktorá nepochádza z nášho sveta. Príde si po každého, kto vysloví jeho meno alebo si naňho len spomenie. Traja kamaráti sa musia pokúsiť zachrániť jeden druhého a zároveň nikomu neprezradiť toto strašné tajomstvo, aby ostatných uchránili od smrteľnej hrozby, ktorá prichádza z temnoty. (Forum Film SK)

Nikolas__

Průměrný urban legend slasher, který měl problém v tom že se na něj dívali lidé kteří očividně neviděli moc špatných hororů, protože tohle je opravdu mnohem lepší výkon než aby si to zde zasluhovalo nějaké jedno hvězdičkové hodnocení atd. Prostě normálka a je to upřímně zásobené pár vážně solidními scénami, jen scénář mohl být vymakanější, aby se to vymanilo ze škatulky "fajn slasher na jedno zkouknutí". 50% ()

brasek

Kto chce prežiť, nech o tomto snímku nehovorí a nech na tento snímok nemyslí! Úbohá kravina bez atmosféry, od 20. minúty totálne nudná s príšerným záverom, herecky úplne mimo reality. ()

Tomko87

Celkom dobrý horor/ psycho thiller, kde bubák útočí na obete skrz ich predstavivosť. Ako v jadre to je vykrádačka všetkého možného, no na jeden šup sa to dá,. ()

Leusaak

Příběh mě od začátku vtáhl do děje s tím, že se budu bát. Příběh o třech kamarádech, kteří se přestěhovali do soukromého domu, který ovšem skrývá ono zlo v podobě Bye bye mana. Zajímavě zpracovaný hororo-thriller. Čtyrmi hvězdy kvůli tomu, že mi možná chybělo trošku více napětí a víc hororového stylu, ale i tak to bylo super. Film je skvěle ukončen na další pokračování?!! Určitě bych se na to podívala! :) ()

veverysiak

Trochu okukané, no dobre, veľmi okukané, a čo je horšie, nenápadité a málo strašidelné, a to je asi pri kúskoch, ktoré sa onálepkujú ako horor problém, takže 30%. ()

Saxos

Fuj, fuj mann. Dobré horory už jsou pryč. Hvězda pro Larryho a jeho pěknou flintu, protože zajímavých bylo jen pár prvních minut. ()

Liskule

Jak tak koukám na ty emerické horor kousky, tak bych se pomalu bál, bydlet v Americe, koupit jakýkoliv dům, neboť podle většiny hororů je každý druhý dům s nějakým duchem... Zlatej panelák s nerudnou paní Prokešovou a její hlavou plnou natáček.... Hororů na toto téma už je, si myslím, dost... ()

Kushina

Za mě to mělo sice trošku ohraný námět, ale bylo to napínavé. Herecké výkony byly dobré, kamera dobrá. Líbilo se mi to a podle mě dost kvalitní horor. 65% ()

Naghavi odpad!

Bye Bye, ty kokote, co vypadáš jak Voldemort, který dostal tři kopačky do hlavy! Strašné, po všech stránkách...Ta Carrie Ann-Moss tam dělala jako co? Taky už neví, do jaké pičoviny by vlezla...Hnus! ()

SpicyNugget

Tři kámoši narazí na skříňku, která má na sobě napsané jméno... DON'T SAY IT, DON'T THINK IT! Mají z něj vidiny, šílí z něj... A musí přijít na kloub tomu, co je to za jméno a proč se děje to, co se děje, než je to dostane... Špatné to nebylo. Místy byly vidiny a slyšiny tak děsivé, že jsem se sama ztrácela v tom, kdo s kým sounoží a kdo koho vraždí. Film vás zmate opravdu skvěle. Záporák, to je echt chlap. Tohle potkat v noci v lese, říkám vám na rovinu, doseru se jak žirafa a budu se snažit předstírat, že jsem kytka. Tejden po zhlédnutí jsem nemohla trefit na hajzl. Jediné, co mi tam vadilo, byl pes, ten se prostě nepovedl, byl až moc umělý. Ale jako příjemná jednohubka na večer - ideální. ()

Emperor1

Tento snímek je klasickým případem faktu, že u hororu je méně někdy více. Ale možná je to věc vkusu a názoru. U tohoto žánru mám prostě rád, když je atmosféra budována spíše prostředím, mytologií a náznaky nadpřirozena, než přímou konfrontací se zjeveným bubákem, protože pak místo příjemného pocitu vnitřního neklidu a znepokojení začnu hodnotit dovednosti maskérů nebo digitálních divotvůrců. Neurčitý stín stojící nehybně v noci u vaší postele je prostě strašidelnější, než týpek s kapucí a špatnou pletí ukazující na vás prstem. Jsou ale i výjimky, kdy je bubák natolik vydařený a originální, že pohled na něj předčí i tu nejbujnější fantazii, ovšem to není tento případ. ()

HororSamael

Před koupením lístku do kina jsem váhal. Váhal jsem vzhledem k hodnocení filmu. Nakonec jsem se rozhodl, že půjdu. Ehm, neměl jsem váhat. A tak jak většinou nesouhlasím s hodnocením, tentokráte souhlasit musím. ()

KeRhEN

Do té doby, než se ukázal "Bye Bye Man" a jeho pes super. Atmosféra se mi moc líbila, ale jakmile jsem viděl toho trapně vyanimovanýho psa to šlo do kopru. ()

injoy

Pokud nemáte rádi horory, nekoukejte na ně. Já taky nemám rád hvězdný války a nekoukám na ně, protože je to pro mě ztráta času a dal bych jim zbytečně odpad! ()

kamislava odpad!

Máme tu další "horor", za který by se tvůrci měli stydět a pro dobro všech už nic dalšího nevydávat. Ti herci... Ta hudba... Ten příběh... To všechno... To nemůžou snad myslet ani vážně. Týpek je sice docela strašidelný, ale poslední scéna s ním mě fakt rozesmála, v kombinaci s hudbou to byla jedna velká komedie. A co ten čokl? A co souvislosti? Nechci to tady vypisovat, ať to omylem nespoilnu, ale na druhou stranu na tomhle filmu nejde už víc pokazit. Po traileru jsem se na něj fakt těšila, ale byla to jen další ukázka super traileru a shitovýho filmu. ()