Skryté zlo

• Česko Skryté zlo (viac)

Keď sa partia vysokoškolákov nasťahuje do starého domu ďaleko od internátov, ani jeden z nich netuší, že sa v ňom skrýva záhadná bytosť, ktorá nepochádza z nášho sveta. Príde si po každého, kto vysloví jeho meno alebo si naňho len spomenie. Traja kamaráti sa musia pokúsiť zachrániť jeden druhého a zároveň nikomu neprezradiť toto strašné tajomstvo, aby ostatných uchránili od smrteľnej hrozby, ktorá prichádza z temnoty. (Forum Film SK)

J3STER

Téměř nic jsem od tohoto filmu nečekal a celkově se jedná průměrný moderní horor. Na druhou stranu jsem příznivec novodobých hororů, takže za mě fajn podívaná. 65% ()

Joker_006

No tak mě přijde divný hodnotit a hlavně udělovat hodnocení filmu,který ještě nikdo neviděl.To je to tady samej vševěd. :-) :-) :-) ()

Martin29

Začátek s chlápkem co vystřílí několik lidí naláká pak to jde spíše do průměru. Je to zhruba asi tak 3 kamarádi (černoch, ženská a kluk té ženské) si pronajmou kdesi barák. Jednoho dne tam najdou na zemi jakési mince a pak v nočním stolku nějaké nápisy . Takže to přečtou a začne po nich jít Bye Bye Man a jeho pes (ten má tragické cgi horší než kerberos v hororu Cerberos). Mezitím se snaží nevyslovovat to jméno jelikož kdo se to jméno dozví toho taky zabije. Zaujal mě námět i zpracování,i když jsem čekal spíše slasher a je to duchařina. Je sice pravda, že to není nějak extra originální (hodně mě to připomnělo Sinister 1,2 a když se podívám na ten plakát ten mě přijde podobný jak v Tajemství Loňského Léta jen tam chybí ten hák) . Na konci to chytí docela dobrý spád takže tu 3 hvězdu přidám. jediné co zamrzí je to, že se o Bye Bye Manovi nic nedozvíme. Jinak klidně bych se nebránil dalšímu pokračování. P.s. srovnávat tohle s V zajetím Démonů 1,2 je asi taková blbost jako srovnávat Halloween s Čepelí Smrtí. Nevím kolik byl tady rozpočet, ale V zajetí Démonů 1,2 mělo určitě daleko více a nějaká Stacy Title též nedosahuje Wanových kvalit. ()

ciapok

tri hviezdy hororu v dnesnej, kvalitným hororom neprajúcej dobe, je veľmi vysoké hodnotenie. Veľká škoda, že (nepochopiteľne) neprihodili do rozpočtu možno pár mizerných 10tis dolárov a pár scén by bolo ozaj mrazivých. ()

DarkDRAGONS

Nebolo to zlé, mohlo to mať viac akcie a lepšie vysvetlený príbeh, ktorý bol veľmi plytký. Kto to je? Odkiaľ je? Prečo tam je? Ani žiadne špekulácie tam neboli. Proste len, že tam je ten o kom sa nemá hovoriť a ani na neho nemyslieť a to je všetko čo máte vedieť, bodka. Herci neboli zlý, aj som sa pár krát vyľakal, no nebolo to nič extra. Na večerné pozretie pri pukancoch to dostatočné zabaví no dekel vám žiaľ neodpáli. ()

LikamCz

Rozhodně lepší než nedávné Kruhy, charaktery postav mi přisli ok, hlavní věc co vrže tak je scénář a díky tomu se občas postavy chovají jak kdyby měli mozkovou obrnu, ale přesto doporučuji a některé scény jsou i docela povedené (až na cgi psa který vypadá s´trašně) ()

Flatron

Konečne horor s dobrým príbehom a s zaujímavými postavami, ktoré sa líšia od tých typických postáv vo väčšine hororov, kde iba pobiehajú, šaškujú a nepoužívajú hlavu. Ten pocit, keď zistíte, že jediná šanca na výhru je smrť. 4*. ()

Zacharod odpad!

Trailer sakra dobrej, film kurva průser. Naprosto neoriginální scénář ve kterém si parta studentů pronajme starý rozlehlý dům, který skrývá "děsivé tajemství". Jonathan Penner by se měl vrátit k účastní v Survivoru a svou scénaristickou kariéru hluboko zakopat. Herci přehánějí, jsou nucení vést dialogy "ono nás to všechny zabije", když se ještě nikomu nic nestalo a celkově to působí jako špatný vtip. Celé se to tak nějak vleče a nic se pořádně něděje. To ani nemluvím o úvodní pětiminutové scéně, která je tak sračkoidní že by si zasloužila odpad sama za sebe. Škoda mělo to potenciál ()

pierrek22

To byla komedie nebo horor? Mám problém s digitálními efekty v hororech. Jakmile nemá zlo tvář a divák neví, co zlo způsobuje, je to větší adrenalin, než digi černý pes s digi mrtvým kostelníkem. Aspoň že jsem po delší době viděl Trinity. Pokud se chcete bát, pustte si trailer a jděte dál. ()

DyingAngel

Tento film rozhodne mal potenciál... aj by bavil, aj by sa pri ňom divák mohol báť... len keby sa asi 3/4 filmu totálne zmení! Po horko-ťažkom dopozeraní ostal už len "divný pocit"... čo to malo, preboha, znamenať? Postavy, ktoré na môj vkus nedôveryhodne odohrali prežité emócie... samotný Bye Bye man, ktorého som si predstavovala omnoho hrôzyplnejšie, a keď už, tak s obrovskými pazúrmi, keďže po sebe na stenách zanechával hlboko vyryté stopy... aspoň ten jeho Bes stál za to, ale tak či onak, strašne málo ich tam oboch ukázali... a to sa celý film točil v podstate okolo nich. Keď mali oni predstavovať to "skryté zlo", aspoň keby dokázali navnadiť dojem tajuplnosti... to sa však nekonalo, škoda. ()

CrashHP

Slabý odvar posledných hororov, ktoré sme mali možnosť vidieť. Postavy nudné, dej ľahko predvídateľný a čo je najhoršie bez závažnejšej zápletky a bez vysvetlení. Tri hviezdy za pokus o horor a tuším jednu ľakačku. ()

vrch07256732

Dobrý nápad aj keď trocha ukradnutý z Boogiemana. Zopár hororových scénok bolo OK ale celkovo film pôsobí mdlo ako väčšina súčasných hororov. Skôr si myslím že súčasné hororové prvky sú divácky opozerané a preto už nenastrašia. Mohla to zachrániť atmosféra, ktorá sa bohužiaľ sledovaním 3 nadržaných teenagerov vytvoriť nedá. ()