Hororová komedie v nejlepší tradici 80. let. Keith a Vic jsou dva mladí přátelé, kteří víc než po čemkoli jiném touží po vstupu do studentského bratrstva. Podmínka je jasná, musí pro své budoucí kolegy sehnat na večer prvotřídní striptérky. Avšak co čert nechtěl, bar, který si mladíci vyberou pro uskutečnění svého plánu, je toho večera plný upírů. Z mladické nerozvážnosti se rázem stává boj o holý život a to i navzdory faktu, že smrt tu vlastně není až taková tragédie. (Řitka video)

SOLOM.

Ještě štěstí že je tenhle kousek vedený jako hororová komedie, protože kdyby se mělo jednat o čistokrevný horor tak by mé hodnocení bylo velmi nízké. Začátek vypadal velice zajímavě, ale potom se zábava zvrtla v menší nudu. Tedy až do té doby, než zavítali do upířího strip baru. Ženské tu sice nepředvádí bůhvíjaké čísla, ale v zákulisí to opravdu ''žije''. Závěrečná fáze snímku se mi docela líbila. Samotná podoba upírů byla sice nic moc, ale humorné pojetí jejich likvidace byla pomyslnou třešničkou na dortu. ()

moviefan4

Bravo! Tlieskam a som mega spokojný s tým čo som videl. Perfektný horor s tou naj atmoškou a to z 80tych rokov. Herci boli mega skevlí a dobre sa na nich pozeralo. Dej bol tiež mega zábavný a stále sa niečo dialo, takže tu nebolo žiadneho hluchého miesta. Scénar bol dobre odvedený a hudba totiež. Naozaj plalec hore a usmev na tvar. Takéto dobré horory za nievždy vidia. Za mňa by mal byť VAMP v červenom a nie v modrom! ()

Campbell

No co k tomuhle přičíst jako plus? Určo komediální stránka filmu která je dokonalá(viz. Drago vs. upíři dítě, nebo "Co je tohle za gang?"), pak herci a krásný herečky(teda kromě Jones). A taky to že to rychle uteče. Ted mínusy pár naprosto nevydařených scén, pár nedomrlých dialogů. No a tak z toho mám nadprůměrný vamphoror který jsem si celkem užíval. A ty masky byly parádní. ()

Goldbeater

Vamp je výrazně stylizovaná hororová komedie o partě studentů, kteří vyrazí do zaplivaného striptýzového baru, který je ale k jejich smůle plný upírů. Tvůrcem filmu je Richard Wenk, známý to scenárista některých velmi výrazných akčních filmů posledních let (16 bloků, Equalizer I a II, Expendables 2). Výtvarná stránka, využívající pastelově barevného jakoby neonového nasvícení, tomu dává ten správný 80's feeling a zároveň v lecčems vyrovnává jinak chatrný dojem z poměrně rozmělněného děje a předvídatelného scénáře plného suchého humoru (ten není na škodu). Pokud však hledáte nenáročnou upíří teenagerskou komedii ve stylu Noci hrůzy Toma Hollanda, jste na správné stopě. ()

MM_Ramone

Americkú horrorovú tvorbu z osemdesiatých rokov minulého storočia mám veľmi rád. Vyrastal som na nej. Formovala môj filmový vkus. Jedným zo snímokou, ktoré mi navždy utkveli v pamäti je upírsky horror "Vamp" z roku 1986. Nie že by to bolo nejak výnimočne desivé, nadmieru zaujímavé alebo svojsky jedinečné. To ani náhodou. V podstete je to lacný béčkový brak. Ale na silne odpudivú černošku Grace Jones v úlohe krvilačnej upírky Katrine sa zabudnúť fakt nedá. ** ()