Vo svete, kde sú čary a kúzla neoddeliteľnou súčasťou každodenného života, sa práve odohráva veľká lúpež. Diabolský Rumpelstiltskin sa zmocnil ďalšieho kráľovstva, tentokrát toho, v ktorom vládla Snehulienka so svojim manželom, kráľom. Cieľom jeho nájazdu však nie je len túžba po tomto kúsku zeme; Rumpelstiltskin (Casper Van Dien) by sa rád stal vlastníkom čarovného zrkadla, ktoré by mu pomohlo dostať sa do sveta za zrkadlom, do sveta, kde niet žiadnych kúziel, ktoré by komukoľvek mohli pomôcť vzoprieť sa mu. Stane sa však niečo, s čím nepočítal: zrkadlo sa rozbije a do našej reality sa dostane len on so Snehulienkou (Lauren Parkinson) a poskokom Vlkom (Kimo Leopoldo), v pätách s trojicou princezien Popoluškou (Milynn Sarley), Šípkovou Ruženkou (Marah Fairclough) a Rapunzel (Rileah Vanderbilt) a osamelou lovkyňou, pátrajúcou po Vlkovi, Červenou Čiapočkou (Elizabeth Peterson). Nastáva okamih pravdy: podarí sa Rumpelstiltskinovi zotročiť si oba svety, alebo sa ho milé dámy raz a navždy zbavia? (beso74)

honajz2

Má to na svědomí Asylum a jmenuje se to Avengers Grimm, může to být dobré? Samozřejmě že ne. Ten nápad úplně debilní není, udělat superhrdiny a superpadouchy z pohádkových postav, teda jenom kdyby to byla parodie. Tohle se teda bohužel bere strašně vážně, ale i tak, ten nápad je tak bizarní, že se tomu prostě nejde nesmát. Jinak to ale celé stojí za prd, je to nudné, tupé, má to hrozné efekty a nedává to smysl, (a já si neodpustím rýpnutí) takže je to stejné jako Avengers od Marvelu, akorát tam ty efekty byly dobré, jinak je to ale úplně stejné. Každopádně to bylo tak blbé, jak jsem podle názvu čekal a místy jsem se celkem dobře tou blbostí bavil, takže 2*. ()

Jara.Cimrman.jr

"Nejsme žádné hrdinky. Jsme mstitelky." Tak se nám Sněhurka, Locika, Popelka, Růženka a Karkulka přenesly do současnosti. Z toho mám celkem radost, protože se vymódily poměrně zajímavě a přesto při boji neřešily nějaký ten zlomený nehtík. Jenže tím pozitiva končí a to z prostého důvodu, že se to celé bere hrozně vážně. Vždyť tohle volá po parodickém zpracování tak hlasitě, že i Vlk se z toho postavil na zadní. Škoda promarněné šance, ale kdo chce vidět sebevraždu rampouchem nebo slyšet špatně promazaného Železného Johna, ten si může jít s holkama v poklidu zachraňovat svět. ()

tatanapope

Tak tohle jsem stáhla omylem a když jsem to pustila nestačila jsem se divit , akční princezny a říkám si , to snad ne , to si se mě někdo snad dělá prdel a bylo to přesně tak trapné , jak by se dalo očekávat .Sněhurka se omylem dostala do země lidí a zbytek princezen + červená karkulka jí šli zachránit . Jediné , co celkem ušlo byly ty akční scény ,ale ty princezny mi k tomu fakt vůbec nešli . ()

VanTom

Čekal jsem pitomé Asylum céčko, dostal jsem pitomé Asylum céčko. Aspoňže mstitelská mise čtveřice pohádkových princezen a lučištnice Karkulky - přes všechnu svou lacinost a neumětelskost - neotravovala, jen nudila. Dokonce občas byla znát i určitá snaha, minimálně Casper Van Dien si záporáckou roli Rumpelstiltskina užíval (a jako jediný předváděl cosi vzdáleně připomínajícího herecký výkon). Víc záměrného humoru by taky neuškodilo. ()

mimozakon odpad!

Tešil som sa na ďalšiu komixovku. Dostal som Snehulu, Popoluchu, Ružový šíp a Dlhovlas. K nim do party neparty červenú pláštenku. Akčné scény ešte horšie ako v Scorpion King 4, herečky vypatlané, zábery sťa Xena v Herkulesovi, klasický dementný príbeh a mega klišé záverečný záber. Ach, škoda času. Áno a železnému Johnovi už stekala farba od tej námahy. ()

• Lou Ferrigno, ktorý bol jedným z prvých predstaviteľov Hulka, stvárnil v tomto filme postavu, ktorá sa svojimi schopnosťami a výzorom Hulkovi podobá. (Johnny.ARN)