Carly Rae Jepsen - I Really Like You

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
USA, 2015, 3:28 min

Arsenal83

Veľmi vydarený počin mne osobne nesympatickej speváčky. Angažovanie Toma Hanksa poriadne dvihlo úroveň klipu. Mňa pobavilo vizuálne aj zvukovo. ()

corpsy

V dnešnej dobe, keď sa v hudobnej branži deje niečo, čo má ďaleko od umeleckej tvorby, treba všetko uhladiť aspoň rytmickým klipom, ktorý poteší hlavne dušu, keď už nie uši ( pričom myslím, že ide o dôstojnú popovú komerciu ). ()

LaRhette

Chabá slovní rozmanitost textu předem odkazuje ke slabému scénáři videoklipu. Škoda, Hanks si to užívá, dal by se využít k zajímavějším "polohám", pokud by to celé dávalo nějaký smysl. O co tam vlastně jde? Nepochopila jsem. ()

IvcaSammet

Na to, jak mi ta písnička v rádiu vadí, je tento klip prostě úžasný. Když jsem ho viděla poprvé, zůstala jsem na obrazovku jen nevěřícně hledět. Nenapadlo by mě, že by do něčeho takového Tom Hanks šel ... Ale on šel a rozhodně to stálo za to! Tom Hanks pět hvězdiček, písnička možná sotva jednu ... ()

HonzyR

Písnička jako taková v pohodě, ovšem když jeden z mých největších oblíbenců (Tom) začne tančit, tak už to fakt nejde.. Sorry. Dělali jsme tím pádem tento klip (písničku) jen abychom se díky Hanksovi zalíbili celému americkému národu nebo aby Carly udělala díru do světa díky sobě??;) A ten Bieber byl vlastně kde?? __30%__ ()

JaninaM

Celkem chytlavá odrhovačka, mě osobně moc nezaujala, ale moje pubescentní dcera jí omílá stále dokola. Tom je úžasný, člověk ho zde vidí jako normálního stárnoucího muže bez pozlátek. Klobouk dolů, že do toho šel, ten tenký hlásek vložený do jeho úst působí celkem směšně. Závěrečný taneček je hezký a Tom je moc šikovný. Ve videoklipu jsem zahlédla i Justina Biebera :) ()

DarkSikorski

Já nevím, ale hudba je chytlavá, obsazení je dobré (i když Biebera fat nemusím), klip je zábavný. Takže za mě 5/5 (dal bych 4,5. ale půlky tady nejsou). ()