Naomi učiní zoufalý pokus, aby zachránila svého syna před Marcem. Na Roci Holden bojuje o poslední vzorek protomolekuly. (Prime Video)

Anderton

Od piatej epizódy sa piata sezóna akoby usadila, čiastočne skomornela a jednotlivé dejové linky zo seba ždímajú maximum, rozumej počúvame aj to, čo nie je možno až tak dôležité. Osobne mi to nevadí, viac sa dostávame do myslí postáv a ich prežívania. Záver je už akčnejší a epizóda končí nečakane, čo sa v skutočnosti odohralo, prečo "stále žije", to sa dozvieme asi až nabudúce. ()

Necrotongue

Kdybych neměl k Expanzi vybudovaný tak pěkný vztah, třetí hvězdičku bych sedmé epizodě rozhodně nepřihodil. Snaha o hru na city emocionálně slabších diváků byla nepřehlédnutélná a téměř všudypřítomná, takže jsem si místy připadal, jako bych sledoval sci- fi telenovelu. Už chyběl jen nějaký inteligencí méně obdařený jedinec popřípadě slepec, aby to bylo komplet. No, nebavilo mě to, ale odnesl jsem si dva poznatky: 1) Naomi vypadá jako Filipův taťka                  2) V té injekci musel být sakra matroš! 3*- ()

cyphercz

Díl čistě o rodinných vztazích plný emocí, se kterými jsem se nemohl nijak sžít nebo se do nich vcítit, působily tak na mě dost prázdně a celkově mě ta teroristická rodinka moc nebere... Navíc mně začíná Naomi lízt na nervy plus zabije jediného Belťáka co se jí snažil pomoct a tak nějak s ní sympatizoval + jí chtěl zachránit život:/ Alespoň ta minibojůvka Roci vs Zmeya byla zajímavá, ale opravdu doufám, že ve zbylých dílech budou rodinná pouta max okrajovou záležitostí a ne hlavní zápletkou! A co mě taky velmi zklamalo je fakt, že předchozí díl rozjel zajímavý děj kolem Amose + Asiatky a Caminy vs Inaros family, načež teď se po nich naprosto slehla zem, takže místo toho aby show nabírala na obrátkách se třemi epizodami do konce, tak nepochopitelně dupla na brzdu a zpomalila na "komorní rodinné drama ve vesmíru"... Ne ne, kdepak, takhle prostě ne... ()

warrenur

Opat rodinna drama a vztahovka u "Belter-teroristoch". Pre mna jedina zaujimava linia je to, ze nasi dvaja martania su blizko a zrejme zohraju svoju rolu. Ano, je tu niekolko logickych i pribehovych premetov, prieciacich sa niektorym doteraz danym premisam. Ale nie je to ziadna hroza. Snad tato vsuvka skoncila a nadviaze sa na gro pribehu. ()

satanklaus odpad!

K tomuto dielu sa nebudem vyjadrovat, staci moje hodnotenie. Uz som videl moc kravin, ale toto ma number one. Ked si chcem pozriet telenovelu, dam si Esmeraldu. Sci fi to ma spolocne asi jak prd mojho kocura ()