Moderná zvieracia metropola Zootropolis je mesto ako žiadne iné. Skladá sa z niekoľkých obytných štvrtí, od nóbl predmestia Saharské pole po mrazivé sídlisko Tundrovka, domov polárnych zvierat. Je to skrátka miesto, kde všetky zvieratá žijú spolu, bez ohľadu na veľkosť a stravovacie chúťky, od najväčšieho slona, cez leva po najmenšieho piskora. Keď však do mesta dorazí ambiciózny policajný nováčik Judy Hoppsová, zistí, že byť prvým králikom medzi veľkými zvieratami policajného zboru nie je vôbec jednoduché. A pretože chce svoje kvality dokázať, využije prvú príležitosť a spojí sa aj s pouličným podvodníkom, lišiakom Nickom Wildom, aby vyriešila zložitý a záhadný prípad, smerujúci na najvyššie miesta mesta zvierat... (Saturn)

Jamall

Strašná pohoda, to je asi nejvíc vystihující. Ani na vteřinu Zootopie nenudí, baví odkazy, akcí, humorem a celkově se filmem prolíná ta feel good esence. ()

TonoM

Nejlepší animovaný film roku 2016 tohle nic nedokáže přebít, horký kandidát na zisk Oskaru. Výborná režie, Scénář, Grafika! 95 % ()

Desmi

Jeden z nejlepších animáků vůbec - nápadem, příběhem, animací, hudbou, vtipem... a mohl bych pokračovat. Ústřední dvojice podceňovaných hrdinů je velmi sympatická a ty necelé dvě hodinky filmu příjemně rychle utečou. Mrzí mě, že jsem film neviděl v lepší kvalitě, protože záběry na město i na jeho jednotlivé části vypadají skvěle. ()

mouzi

Rozhodne jeden z nejlepsich animaku, ne-li vubec nejlepsi, jaky jsem videl. Fascinuje me ta dvoji moznost vnimani, tedy bud jako animak pro deti, kterym se to rozhodne bude libit, nebo kresleny film pro dospele, kteri v tom dokazi poznat spoustu veci z realneho zivota. Nejlepsi scena jednoznacne lenochodi na urade a "Myslis, ze kdyz jde spat, tak se pocita?" 😁 ()

belinko

Aj keď moc týmto disneyovkám neholdujem, zootropolis je paráda! Svižné, dravé, akčné, vtipné (leňochod blesk) - proste zábava pre celú rodinu, kde som sa ani ja, náročný divák nenudil. Preto zaslúžených 5* ()

JaniiSakova

Jakožto milovník animovaných filmů jsem musela zhlédnout i tento. Opravdu povedený animák s detektivní zápletkou a hezkou myšlenkou. Poukazuje na různé lidské vlastnosti, především na předsudky vůči ostatním. Rozhodně pobaví a rozesměje celou rodinu. ()

PatrikP4

Kámoška a přítelkyně na to byly celkem natěšené... Že to bude dobré... Nevím třeba lenochodi, vlci a jiné momenty fakt super, ale že by to bylo na vyšší hodnocení? To asi ne jedině že by mi něco uteklo, ale to se nestalo... ()

Konys

Moc pekny animak. Asi uz jsem dlouho zadny nevidel, nebo byl tenhle i po technicke strance vyjimecne zdarily. Nektere detaily mi prisly totiz uplne uchvatne. Jo a scena s lenochody na dopravnim urade je naprosto nezapomenutelna....rekl bych ze patri do TOP 10 komedialnich scen EVER: Opakovane jsem padal pod stul :) ()

andrewXx

Som nadšený ! Jeden z najlepších animákov aký som kedy videl. Myšlienka socializácie zvierat ešte nikdy nebola tak dokonalá ako tu, pričom súvisí aj s hlavnou krimi zápletkou filmu, ktorá bola na animák výborne prepracovaná. Zaujímavý príbeh, vynikajúce animácie, vtipné momenty, emócie, sympatické postavičky, bolo tu hádam všetko, čo dokáže Disney ponúknuť v jeho TOP forme. Koniec koncov duo Byron Howard a Rich Moore ani hádam nemohlo stvoriť nič zlé. Vyzdvihol by som aj slovenský dabing, kde hlas Dominiky Žiaranovej je ako pohladenie pre uši. Za mňa 90%, chcem pokračovanie a to hneď ! ()

burton-ka

Řeknu to asi takhle! Budte rádi, že jsem se nakonec rozhodla dívat doma! Už dopředu jsem totiž věděla, že to bude pecka a taky že jo! Smála jsem se tak, že mě bolela i bránice ale i dojatá <3 Jason Bateman nezklamal, vlastně celý film mě absolutně nezklamal a scéna s lenochody?! 😂😂 Už i Disney studio ví, jak to chodí u nás na úřadech! Tahle scéna mě rozesmála do takové úrovně, že mě tekly slzy smíchu a nešlo se snad ani nadýchnout. Jednoduše umírám - umírám - naprostá pecka! (y) za mě hodně velkej big lajk. Takovy animovany James Bond s typickým humorem animáků a ten me na těchto "dětských" filmech bavi nejvíc! Doporučuji jít na tento film nejřív sám a pak až s dětmi, to aby se na Vás vlastní dítě nedívalo jako na magora😂😂😂 (y) za mě čistý 4 hvězdy ()

esmoke

Zootropolis je město zvířat, kde pracují, baví se a nikdo nikoho nepapá. Český dabing je velmi dobrý a písničky jsou v originále. Uvidím jak si na film budu pamatovat za rok. (2D dabing) Rozpočet: $ 150 miliónů, Tržby: $ 1 012,687 miliónů. ()

Goumen

Povedený animák, hezky zpracovaný s několika opravdu vtipnými scénami, z nichž jednoznačně nejpovedenější je scénka s lenochody. ()

Amalberga

Na Zootropolis se hezky kouká, ale nepřináší nic nového. Sice je zde nové prostředí (kultivovaná zvířata žijící v obrovském městě), ale zápletka je stejná a už dosti okoukaná. (Proč ale přicházet s něčím novým, když zaběhlé šablony fungují?) Hlavního padoucha objevíte dřív, než nám ho odhalí film. Ke konci jsem se cítila krapet otráveně, film mě začal nudit. Už mě neskutečně otravují americké animáky, nedokážou přijít s ničím novým. Vymyslí nový svět, zasadí do něj neustále stejný opakovaný příběh (mám velký sen - jdu si ho splnit - narazím na překážky - vzdám to - vzchopím se, díky deus ex machina získám klíč k řešení - vyřeším problém - motivační řeč na závěr) a když se svět chytí, následují slabší pokračování. Kdy už konečně přestanou tvůrci recyklovat příběhy a skutečně přijdou s něčím novým? P. S. I přes výhrady nemůžu filmu upřít, že se mi líbil, a tak ty 4* dám. ()

Tribe

Našlapanej a velmi zábavnej animák, který má od začátku až do konce co nabídnout. Lenochodi a Pan Velký to zabili na nejvyšší úrovni, brečím smíchy ještě teď! ()

tchempi

Mám z toho smíšené pocity. Animák jako takový je úžasný. Skvělé dialogy, charaktery postav, analogie s lidským světem (lední medvědi a teplákovkách = ruští mafiáni, lenochodi = úředníci atd.) Ale mám problém s hlavním poselstvím filmu. Jde o agitku na kosmopolitní společnost, což (jak se ve světě stále častěji ukazuje) je totální kokotina, která nefunguje. Tygři a gazely se v ZOO do jedné klece nestrkají a ve světě lidí to funguje stejně tak. ()

Disney oznamuje pokračování a premiéry svých hitů

Disney oznamuje pokračování a premiéry svých hitů

08.02.2024

Při příležitosti chlubení se tím, jak olbřímí mělo studio Disney tržby za první část roku 2024, se CEO myšáckého molochu Bob Iger vytasil s několika překvapujícími oznámeními. Hlavouni u Disney totiž… (viac)

Do Ledového království se vrátíme i počtvrté

Do Ledového království se vrátíme i počtvrté

17.11.2023

Disney dlouhodobě sází na jistoty. Vzhledem k tomu, že nejvýdělečnější filmová sága všech dob, tvořená superhrdiny od Marvelu, je v nemalých problémech, jež byly jen zdůrazněny obrovským kasovním… (viac)

Disney oznámilo kupu animáků a taky vyhazovy

Disney oznámilo kupu animáků a taky vyhazovy

09.02.2023

…a všechny jsou pokračování starších hitů. Tak by zhruba šlo shrnout to nejdůležitější z první letošní čtvrtletní konference společnosti Disney, na které vracející se šéf Bob Iger ubezpečil akcionáře… (viac)