Co když Apollo 11 misi nedokončilo a vše, co jsme viděli, byla fikce natočená Stanley Kubrickem? Odpověď na tuto otázku budeme hledat v šedesátých letech v Londýně, kde se bude agent CIA (Ron Perlman) pokoušet najít slavného režiséra a zároveň bude muset spojit své síly s manažerem rockové skupiny (Rupert Grint). (hendrich6)

Aluska88

Tak takhle se to tedy stalo:) Rupert Grint válí, stejně jako jeho věčně sjetý kámoš Robert Sheehan. Ron Perlman coby nájemný zabiják klidné povahy a kamenného ksichtu je také výborný. A Stephen Campbell Moore aspiruje na kandidáta na cenu "Movie Laugh Of The Year." Ten jeho smích je božský. Moonwalkers je zábavná, lehce ulítlá jednohubka, která si pohrává s Kubrickem, přistáním na Měsíci i samotným divákem, kterému servírují absurdní přehlídku humorných gagů a situací, které vedly k tomu, že se málem (ne)uskutečnilo přistání na Měsíci: D ()

Jara.Cimrman.jr

"My všichni, tedy já a vy dva kreténi, natočíme přistání člověka na Měsíci." Pokud přistání Apolla 11 na Měsíci skutečně točila tato banda zhulených hipíků, což se nedá zcela vyloučit, tak se tím vysvětluje amatérismus tohoto počinu. Nicméně, když na Měsíci přistával Johnny s Leonem, tak to byla neuvěřitelná sranda a z agenta Kidmana přitom stříkalo charisma na všechny strany. Tady končí klady, protože to ostatní na mě až tolik nezabíralo. Zejména krutý mafiánský boss mi nápadně připomínal pomočujícího se důchodce s alzheimerem. Ale vlastně bych zapomněl na umělce Renatuse, jehož dokonalý film Odraz musím někdy vidět, protože jeho umělecky zpomalené pohyby lidských špeků mě uváděly do extáze. ()

Lacike

Skvely namet a celkom solidne prevedenie. Bavila ma gangsterska linia a stylove krvave prestrelky. V tychto scenach mi to trochu pripominalo Tarantina alebo Ritchieho. Ale pri vsetkych tych zhulencoch som mal pocity ake zazivala Perlmanova postava. WTF. Ja som sa na rozdiel od neho nemal moznost sa zhulit, aby mi to utieklo rychlejsie. Nastastie sa vo filme nasla aj jedna scena so zubnou protezou pri ktorej mi od smiechu tiekli slzy a pustil som si ju znova aspon desatkrat, takze nakoniec som spokojny a za jedno pozretie to stalo. 6/10. ()

herr_carter

,, Ztratil jsem se..byl jsem v baru a pak vyšel ven. Ale nevěděl jsem, na kterou stranu jít... Pak jsem si řekl, že správně bude vlevo. To je celé.,,....... aneb Ron Pearlman v povedené taškařici o tom, kterak se parta zdrogovaných lidí snaží natočit fiktivní návštěvu Měsíce, celkem zábavná jednohubka........... moje hodnocení = 6, 5 z 10. ()

kulyk

Osifluje... oscifuk...ocisku....oscilcirku... kmitá to mezi tři a čtyři! Kurva, to jsou slova na hovno, tohleto, když se vám v hlavě roztáčejí duhová kola a explodují ohňostrióje. Až přespříliš vyhulený rozjezd vede k bombastickému finále přes nakoukání do všedního bytí květinových dítek. A zdejší postavu Hellboye považuji již nyní za kultovní. ()

• Ani jedna z misií nepriniesla fotku hviezdnej oblohy z mesiaca – pričom takéto fotografie by mali nesmierny význam pre astronómov. (Jadro)
  • Pristátie Apolla 11 bolo snímané čierno-bielou kamerou starou 10 rokov, pričom ich návrat snímali bežní ľudia farebnými. (Jadro)
  • Film se natáčel v Belgii. (rafix)

Future Gate Sci-fi Film Festival 2017

Future Gate Sci-fi Film Festival 2017

16.02.2017

Časem prověřené legendy, pečlivě vybrané novinky žánru i na zahraničních festivalech oceněné filmy. Čtvrtý ročník festivalu science fiction filmů Future Gate přináší již tradičně na filmové plátno… (viac)