Vaiana: Legenda o oceáne

• Slovensko Vaiana (viac)

Pred tritisíc rokmi sa po nekonečných vodách Tichého oceánu plavili prastarí moreplavci a objavovali nové ostrovy Oceánie ... potom ale ich plavby na celé tisícročie ustali ... a nikto nevie prečo. (Saturn)

Skripper

Suprová animace a čuník, jinak tuctový příběh, postavy charakterově ploché, monotóní hudba. Neoslovilo mě to a to mám animáky rád. ()

Lazy87

Super animák. Trošku mi to připomnělo jak jsem o víkendech seděl před černobílou telkou a byl nadšenej ze všeho, co vyplivl disney. Ačkoli k samotnému aglomerátu jménem disney jsem už víc než skeptický, tak pohádky stále můžu. ()

KT_2011

Příběh je jedno velké klišé. Na scénáři jsou asi nejlepší původní texty písní. Ovšem animace a výtvarná stránka jsou prostě úžasné. ()

Iceman7Svk

Disneyovka ako má byť ! Moana ma nesklamala ani na jedinú sekundu. Malo to všetky predpoklady ktoré som čakal 5 hviezd ... a ak by som mohol dám aj viac ! :) ()

omega_SK

Hviezda dolu za otravne piesne ... uz konecne niekto povedzte tym Disney-akom, ze piesne v rozpravke su davno mrtva zalezitost a ked uz niekto bez toho nedokaze prezit, tak maximalne jedna-dve, ale to potom musi byt pecka typu "i like the move it" (madagascar). ()

majorzeman13

" Jeden z nejlepších animáků lonského roku ". Nominace na Oscara zřejmě po právu ! " Vizuál a animace jsou super,krásné,užasné,úchvatné,prvotřídní ". Postavy Mauiho a Moany a dalších jsou fajn. Příběh je v pohodě a písně jsou dle mne některé lepší a jiné zase horší......v originále budou písně zřejmě fajn ?! PS: Další povedený,parádní animovaný film od Disneyho !! ()

BR23

Veľmi dobré a niečím podobné ako /Medvedí bratia/ (teraz som sa dočítal vraj je aj dvojka ale tú som zatiaľ nevidel v každom prípade myslím jednotku) Prostredie-animácia: super, hudobný podmaz: super, tie vokálne piesne by ale mohli zredukovať na dve- tri, nie na neviem koľko, sympatická hl. postava i ked mám dojem že som videl dalšiu Frozen, Rapunzel atd ale Vaiana má aspoň sexappeal, dej-príbeh celkom dá sa i ked nič extra, v podstate to bolo jednoduché, podľa mňa až detinsky jednoduché a dalo by sa to opísať v dvoch vetách. "Táto baba pomocou tohto predmetu ktorý niekam patrí, a tohto zvieraťa hľadá tohto poloboha, ktorý ten predmet ukradol odniekial, niekomu, aby pomocou jeho veci a jej veci (kameň a hák, prosím žiadne dvojzmysly) spoločne odvrátili koniec sveta, prinavrátili svetu mier a ona tým zachránila svoju rodnú zem, pričom cestou stretávajú menšie prekážky a zažívajú rôzne huncútstva." Ok tak išlo to aj jednou vetou :D Niektorí tú spomínajú že tomu chýba milostná romanca... jak ja som strašne rád že to tam nebolo. :D Už som sa bál, že to bude ako každý animák. Fúúú mi odlahlo. Mal by som však jednu výtku a tou je záverečná matka tvorkina- ostrov už neviem jak sa volá. Trochu mi prišla divná, umelá :D Viac sa mi lúbila ako pozor spoiler!: ten ohnivý démon už neviem jak sa volá. ()

StandikK

Filmu bych dál mnohem větší hodnocení, kdyby ty písně byly o mnohem lepší a nebyly tak nudné. Děj zajímavý, krajina i podmořský svět byl naprosto úžasný. Samozřejmě největší šmrnc měl šilhavý kohout :-) Musím upravit svůj komentář... Když už film vidíte opakovaně, tak si jej i písně zalíbíte. ()

RON33

Tahle pohádka ve mně vyvolala náctiletou touhu po objevování dobrodružství :-) A za to si rozhodně zaslouží 5/5 😊 Vše ostatní tu už napsali ostatní, originální příběh , dobře napsané postavy a hezká grafika. ()

yarca

Moc příjemná disneyovka s nesmírně sympatickými hrdiny. Písničky mě neurážely, edukativní momenty byly mile nevtíravé a kohout byl naprosto boží - a to mě obvykle disneovský zvířátka drobka iritujou... Tentokrát jsem jen totálně nekriticky okouzlená! 😊 ()

Einna

Začátek mě hodně chytl, připomínalo mi to Medvedi bratry v létě. Postupem mě příběh ale přestával bavit někde okolo 50 min, moc zdlouhavé. Konec byl ale krásný. Tefiti a jeji proměna byla nadherná. Message celého filmu skvělá něco na způsob Rebelky. Přesně to co podle mě děti potřebují slyšet a věřit. Ve svou sílu, své sny, lásku, ve statečnost a vytrvalost. Metaforicky krásně znázorněno. ()

pierrek22

Ledové království na druhou. Disney by měl najít jiného skladatele písní, protože autor začíná vykrádat sám sebe. Jinak s filmem nemám sebemenší problém. Takto by se mělo točit. Žádné zbytečné zdržovačky a kecy a hurá za dobrodružstvím. A to slowmotion finále! Héééj! Škoda že nebylo aspon o 20 sekund delší. ()

Disney o rok odsouvá hranou Moanu

Disney o rok odsouvá hranou Moanu

07.04.2024

Pokud jste fanoušci hraných verzí disneyovských animáků, následující první zpráva pro vás nebude úplně pozitivní. Plánovaná hraná verze animovaného snímku Moana (Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa… (viac)

Disney oznamuje pokračování a premiéry svých hitů

Disney oznamuje pokračování a premiéry svých hitů

08.02.2024

Při příležitosti chlubení se tím, jak olbřímí mělo studio Disney tržby za první část roku 2024, se CEO myšáckého molochu Bob Iger vytasil s několika překvapujícími oznámeními. Hlavouni u Disney totiž… (viac)

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch

06.02.2024

Našla hraná verze Na vlásku Lociku?

Našla hraná verze Na vlásku Lociku?

13.08.2023