Bob Stone (Dwayne Johnson) bol na strednej škole malý, nepopulárny a šikanovaný tučniak na rozdiel od Calvina (Kevin Hart), ktorý stál na úplne opačnej strane stredoškolského potravinového reťazca. V Calvinovom prípade však už ide len o spomienky na zašlú slávu, lebo dnes sa zožiera na zle platenom mieste účtovníka a sleduje ako mu život uniká pomedzi prsty. Bob a Calvin sa dlhé roky nevideli, až na seba narazili na internete a neskôr sa stretli v bare, aby si zaspomínali na staré dobré časy. Calvin je šokovaný nielen z Bobovej novej kulturistickej postavy, ale hlavne z toho, že Calvin je elitný agent CIA a rieši tie najzamotanejšie špionážne prípady sveta. Calvin nechá starého priateľa u seba prespať, čo sa však ukáže ako zásadná chyba, lebo hneď ráno vtrhne do bytu trestná výprava Bobovych nazúrených kolegov - agentov, ktorí idú svojmu partnerovi po krku. Podľa nich je totiž Bob namočený v prípravách na teroristický útok! Bob sa dá na útek a vezme so sebou aj stále šokovaného Calvina. S jeho pomocou chce nielen očistiť svoje meno, ale aj zachrániť svet, čo by pre bývalú stredoškolskú hviezdu nemal byť žiadny problém. (Cinemart SK)

JerryPilsen

Snaha o překombinování vyšla.Vtipu málo,naštěstí vše zachraňují herci.Mam ale pocit,že za měsíc už nebudu vědět,že jsem to viděl.Tuctovka. ()

Majkowski

Asi to o filmu nevypovídá moc pozitivně, když krátký Gag Reel na konci mě pobavil víc, než celý film dohromady. Ale ono se vlastně ani není čemu divit. Sympaťák Dwayne Johnson jako agent Bob Stone je celkem fajn, vlastně mu nemám moc co vytknout. A druhá "hvězda" tohoto filmu je Kevin Hart v roli Kevina Harta předstírajícího, že má nějakou roli ve filmu. Nechápejte mě špatně, mám rád Kevina Harta, baví mě jeho stand-up, ale tady ten jeho charakter zkrátka nefunguje. S přivřenýma oběma očima dávám 3 hvězdy, protože jsem se párkrát zasmál a šel jsem do toho filmu s tím, že to nebude žádná hitparáda. Oh, a mimochodem, objeví se tam i Aaron Paul, který z nějakého důvodu místo své role ze scénáře hraje Jesseho Pinkmana. (60%) ()

Filip.Kubik

Tato komedie s nabušeným Dwaynem Johnsnem a malým Kevinem Hartem mě opravdu pobavila. Po dlouhé době komedie, u které jsem se opravdu zasmál. Rozhodně nesouhlasím s takto nízkým průměrným hodnocením (58 %). Mé hodnocení pět hvězd nebo 95 %. ()

Milsa

Taká typicky americká komédia, aké ja síce nemusím, ale príbeh bol zaujímavý, tak som to nejako zvládol a stálo to za pozretie. ()

PRASÁK

Tohle je typická hollywoodská komedie, u níž se zasmějete povedeným kouskům jeho hlavních aktérů, kterými jsou herci Kevin Hart jako Calvin "Golden Jet" Joyner a Dwayne Johnson jako Robbie Wheirdicht / Bob Stone. Je to taková parodie na americkou vládní organizaci CIA. Snímek natočil americkej režisér Rawson Marshall Thurber, kterej má na svědomí i filmy: Vybíjená, Záhady Pittsburghu nebo Millerovi na tripu. Tahle akční komedie určitě stojí za zkouknutí!! Snímek „Centrální inteligence” stál studio Warner Bros. Pictures 50 miliónů americkejch dolarů a zatím vydělal 217 miliónů dolarů. ()

VincentB.

Čudujem sa, že má tento film také malé hodnotenie. Je zábavný, akčný, plný nápadov a do poslednej chvíle si človek nie je istý ako sa veci majú. Dokonca aj happy end na konci plný pátosu je dobrý. Veľmi som sa bavil a na tomto filme mi nič nevadilo. Mala to byť komédia a to splnila. A ladvinka je genialna. Dávam 85%. ()

Lapedro

The Rock je hviezda blockbusterov. To je proste fakt. Podľa mňa to nejako extrémne kvalitný herec nie je, ale jeho brutálna charizma častokrát totálne zakryje slabší herecký talent. No a tento film bol totálnym príkladom, kedy tá charizma dokázala zakryť otrasný scenár, nasilu vtipné scény a dementného Kevina Harta. ()

AdasBadass

Od filmu jsem čekal opravdu více. Ze začátku zklamání ale postupem času se to lehce zlepšovalo. Dwayne je fajn ve vážných rolích, ale tady mi vadil. Udělali z něho „svalnatého blbečka“. Kevin lehce znásilněný. Proslov na konci zahřál u srdce. ()

mistr97

Ale jo, já tomu ty čtyři hvězdičky dám. Někdo by snad mohl říci, že je to jen další trapná americká komedie, ale já si to nemyslím. Hlavní rozdíl je v tom, že tady je většina vtipů opravdu vtipná, což je vítaná vzácnost. Centrální inteligence si na nic nehraje a prostě přidává jeden zábavný moment za druhým. Dwayne Johnson a Kevin Hart vytvořili skvělou dvojici a řada vtipů je založena na rozdílech mezi nimi. To funguje, neboť jsou opravdu velké, ať už se jedná o jejich vzhled nebo charakter postav. The Rock mě celou dobu nepřestával bavit svou absurdností, ta ale vypadala opravdu upřímně a nedostavila se trapnost. Naštěstí jsem se nedočkal nechutných vtipů, jak bývá v tomto žánru zvykem. Zábavné momenty vznikaly jen a pouze ze spontánní naivity a absurdity a ani na chvíli mě tento recept nepřestal bavit. ()

Tsukii

Ako milovníčka The Rocka nemám veľa výčitiek k tomuto filmu. Možno tak k poslednej a prvej scénke (kde to bolo typicky americké), ale super humor a skrytá myšlienka, že každému sa všetko vráti prispieva k lepšiemu hodnoteniu. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Prostě buď sám sebou!" Příběh o špiónovi, jenž spolu s nešikovým účetním zachraňuje svět. Film je sice tuctovou a dějově předvídatelnou záležitostí, ale rozhodně se jí povedlo spojit dvojici herců, kteří se doplňují, a funguje to mezi nimi. Dwayne Johnson a Kevin Hart jsou komediální parťáci, jimž se prostě musíme smát. Pak především Dwayne Johnson s černou ledvinkou okolo pasu, si užívá svou cestu od šikany ve škole po práci agenta CIA. Jinak film patří mezi nenáročné akční komedie, kdy je jedno, o co se vlastně jedná, hlavně když je legrace, což fakt je. "Uvidíme se po akci!" :) - 80%. ()

MaxBodycount

Rock ladí svojho vnútorného Codyho Lamberta v bezduchej akčnej komédii ktorá by síce chcela čerpať z osemdesiatkového dedičstva buddy movies ale už pri castingu zabudla, že ukričaný a preceňovaný Hart nemá kúzlo ani len hajzlového zvona, nieto ešte Eddieho Murphyho. ()

Nika.Wondr

Snímek Rawsona Marshall-Thurbera nenadchne ani neurazí. Je to milá, obyčejná komedie, která někdy pobaví, někdy nad ní kroutíte hlavou kvůli trapnějším a rádoby vtipným scénkám. Ano, sem tam je humor spíše vynucený, ale i tak bych si tuhle komedii klidně pustila znovu. Možná kvůli pohledu na Dwayna v tričku s jednorožcem, možná kvůli tomu, že je to pohodová komedie, na kterou nemusíte mít vyšší dívčí, abyste ji pochopili. Kdo ví, kde je pravda, nicméně čtyři hvězdy budiž mým hodnocením. Prostě mě tyhle trošku přitroublý komedie vždycky chytnou za srdíčko. ()

trotlicek

Tak z tohodle Black'n'spanish spojení se dalo vytřískat mnohem víc než jen ustavičně přiteplené gagy! Kev4Real hrál na špatný Stradivárky a RockThe zas dirigoval jinému orchestru než měl. Tak alespoň ten soundtrack a ta černá Nigga kočka stály za to. 40% ()

luccijas

Průměrná komedie, od které nečekejte nic extrémního... Pobavení ale budete! Obrovský "The Rock", který si ale nehraje na drsňáka... ()

Oxytocin odpad!

Po cca 15ti minutách to nevypadalo tak hrozně. Omyl. Pak následovala sračka, že jsem i litoval, že jsem za ten film ještě vůbec platil, ale mělo by to být obráceně a někdo by měl platit mně za takovou ztrátu času. ()

doom.cz

Boha, to byla pčíovina. The Rock ještě ušel, ale na afektovaného a přehrávajícího Harta se nedalo dívat. Naprosto nevtipná komedie. ()

APLSMLS

Hlavní duo je suprovej tandem s dobrou chemií, celkově je to sice béčko ale na svou úroveň prvotřídní, vtipu i dobrejch nápadů je tam vícero. ()

vimluk_CZ

60% Harta a Rocka dohromady mám na plátně opravdu rád, povětšinou ta synergie mezi nimi šlape, ale tady tomu "Bro-mance" rychle došel dech. Hádání, kdo je vlastně záporák by bylo zajímavé, jen kdyby to nebylo tak očividně jasné. Akce natočená nic moc stylem, vtípků na úrodnou půdu dopadne tak polovina, ale ve finále ten filmeček vcelku rychle utekl. Ale mám důvod to vidět znovu? Asi ne, raději bych se podíval na něco, co jsem ještě neviděl. ()

Jumanji s Rockem?

Jumanji s Rockem?

18.04.2016

Remake rodinné klasiky Jumanji měl dorazit už letos v prosinci. Studio Sony ho ale nestihlo dát dohromady, a tak se v lednu posunula premiéra na červenec 2017. Film mezitím dostal režiséra, jímž bude… (viac)

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Kalifornský režisér Rawson Marshall Thurber se po Vybíjené s Benem Stillerem trochu ztratil. Loňští Millerovi na tripu jej ale vrátili do hollywoodského hledáčku a momentálně už točí svoji další… (viac)