Zeť a vnuci bývalého zabijáka Costella byli zavražděni a jeho dcera skončila po útoku těžce zraněná. Costello se vydá na dálný východ, aby svoji dceru pomstil. Zaplatí si tři nájemné vrahy, kteří mu mají pomoci. Je tu ale jeden problém: Costello má kvůli starému válečnému zranění potíže s pamětí, a tak si musí vše zapisovat a fotit. Podaří se mu pomstít svoji dceru, než zapomene, že vůbec nějakou má? (oficiálny text distribútora)

drankeryth

Zaciatok filmu mi naznacil, ze neradno sa divat cez kukatko na dverach, kto to do certa otravuje. Film bol zaujimavy, nepostrehol som, ze by som sa nejako nudil a prestrelky pocas filmu boli dobre vymyslene, aj ked to malo taky spomaleny zaber okolo akcii. Niektore sceny boli podla mna aj trosku smiesne, ako tie gulajuce baliky papierov, ktore pred sebou gulali. Samotna akcia bola troska prehnana, ked si mnohopocetna prevaha zaskodnikov nevedela poradit s troma chlapmi. Strielali vsade, len nie do nich. Po case sa im to podarilo, ale trvalo to dost dlho:) ()

Kingjiri

Neřekl bych, že zařazení snímku do kategorie Akční / Krimi / Thriller úplně sedí. Krimi to je dost, ale spíše než akční a thriller to je drama. Dost mě tohle zmátlo a proto, kdo očekáváte akční jízdu, předem vám mohu říct, že nebudete spokojeni. Akce je sice pěkně zpracována, jenomže to se trochu míjí účinkem, když jí tu je doslova jako šafránu. Dá se říci, že se tu nic moc akčního neděje dobré tři čtvrtiny filmu. Jasně, občas tu někdo někoho zastřelí, ale to je za pár vteřin odbyto a žádná zběsilá bitka nebo honička (ať už pěšky nebo na čtyřech kolech) se nekoná, přičemž se děj opět vrací do občas zdlouhavých neakčních pasáží. Pořádná akce je zde až když se snímek blíží ke konci, což je prostě málo. Co se týče příběhu, nápad to byl velmi dobrý, hlavně se ztrátou paměti tak vznikla zajímavá situace, nicméně mě snímek svým dějem hodně nudil a velmi málo bavil. Jako u většiny asijské produkce mě i tady nenadchla hudba, která se dle mého názoru velmi často vůbec nehodila ke scénám. Jsem timhle dílem velmi zklamán a jen za hodně povedenou technickou stránku a zajímavý samotný nápad (nikoliv jeho zasazení do scénáře) dávám dvě hvězdy. ()

bakeero

Počet WTF momentů je tu skoro tak velký jako u Kurýra 2. Tady to ale působí rušivě, protože narozdíl od Kurýra se tenhle film bere smrtelně vážně, atak když se vám v průběhu přestřelky promění pravé poledne v hlubokou noc, říkáte si WTF? :-)) ()

E lan

Rozhodně se nejedná o špatný film, to rozhodně ne. Jsou tam momenty, které jsou velmi působivé, navíc i to téma je vcelku originální a příběh se po celou dobu úspěšně vyhýbá nesmyslným klišé. Přesto mě tento film nějak nechytnul, jakoby se vleče, Hallyday je nevýrazný a kluci co mu pomáhají ne a ne přirůst k srdíčku. Škoda... ()

beso74

V americkom filme ide o peniaze, v ázijskom o česť... A tento film bojuje so cťou. A aby som nezabudol, dostalo ma geniálne označenie cieľa, keď raz budem mať alzhaimera, už viem čo spravím... A k tomu lisovanému papieru, nie to až tak celkom pritiahnuté za uši, v Číne sa kedysi vyrábalo z papiera ľahké nepriestrelné brnenie, zlisovaný papier má svoju silu... :P ()

mikhail

Scenár mal ďaleko k dokonalosti. Nemôžem si však pomôcť, niečím ma tento film zaujal. Johnny Hallyday spolu so svojimi tromi kumpánmi sú nezabudnuteľná partia. ()

DJ Kritik

Film je postavený presne ako akčné strielačky z Hong Kongu na prelome 80-90 rokov. Osobne som bol sklamaný z toho čo som videl a bral som to len ako žart považovať to za krimi. Vtiahnutie do deja: * Akcia: *** ()

Oiolaire

Další poetická "manga" z pera mistra žánru. V porovnání s Exiled, které se nabízí, vyznívá o něco slaběji, nicméně opět se zde podařilo něco, co pro mě zkrátka funguje. ()

lada32

Jak hlavní hrdinové mluvili,připomínalo mi to lekce anglického jazyka.Jen pro fandy střelby a ručních zbraní.Co mi ale utkvělo,tak to byl vlčí pohled Johnnyho Hollydaye. ()

Paokara

Hodně laciná podívaná ,tak akorát zapadající do prodeje v trafikách...béčko v céčkovým provedením,podprůměrný ve všech směrech!!20 a to dám hodně,kinematografie je bohudík o 3 levely dál,než nám nabízí pan To... ()

chosan

Francouzi umí natočit akční film, již dávno to platí a platí to i v tomto filmu je to koukatelné, dobré zkrátka akční. 60%. ()

GizmoD

Lamana anglictina, namiesto krvi potravinova cervena :)) a takmer neobmedzene mnozstvo nabojov v zasobnikoch, ale aj napriek tomu zaujimava neamericka strielacka v hlavnej ulohe s Mementom. Lepsia trojka. ()

Mybe

Tak s týmto snímkom som sa naozaj nestotožnil. Prvé slovo, ktoré ma pri jeho hodnotení napadá je pátos. Patetické a neskutočne rozvláčne scény- ako príklad uvádzam nudnú strieľačku v daždi štyroch "Matrixákov", na konci ktorej si jeden z nich z vrecka vytiahne fotky ostatných, aby svojich parťákov vôbec spoznal, lebo zabudol ako vyzerajú... A následne aj zabúda prečo a na koho strieľali, komu sa chce pomstiť, resp. čo je pomsta??? Ako paródia by to ušlo, lenže toto dielo sa tvári až príliš vážne. Čo sa scénaristi snažili povedať light motívom- síce som zabudol prečo sa mstím, ale mstím sa ďalej?... Whatever, ideme zotrvačnosťou? Veď keď niekto zabudne, čo ho trápi, zbalíme si fidlátka a ideme domov- aký to má potom všetko význam? No skrátka dopozeranie tohto filmu by ma bolelo, tak som sa odmietol dobrovoľne trápiť... ()

Regig

Famózní film, nádhera, prostě paráda.Film který naplní požadavky diváka na téma akce, krimi a thriller.Bravo.Herecký výkon super, ten bych mohl vychvalovat týdny, stejně jako film. Doporučuji všem ať se podívají. Uvidíte čest, lásku k rodině, přátelství, pomstu a to vše s odhodláním tak silným, že ke všemu patří dodatek - až za hrob. ()