Zeť a vnuci bývalého zabijáka Costella byli zavražděni a jeho dcera skončila po útoku těžce zraněná. Costello se vydá na dálný východ, aby svoji dceru pomstil. Zaplatí si tři nájemné vrahy, kteří mu mají pomoci. Je tu ale jeden problém: Costello má kvůli starému válečnému zranění potíže s pamětí, a tak si musí vše zapisovat a fotit. Podaří se mu pomstít svoji dceru, než zapomene, že vůbec nějakou má? (oficiálny text distribútora)

loki3016

.prskavky forever..kto bol preboha ten starý pán, čo sa tam celú dobu pokúšal nestratiť z tváre výraz ukrutnej zápchy?..a mohol to byť celkom v poho film... ()

RAPTTTOR

Přiznám se bez mučení, že akčňáky z „Hongkongu“ fakt moc nemusím, no a ty z Francie na tom nejsou o nic líp… pochopitelně výjimkou je Jecky Chen a to né úplně všechny kousky. Nicméně… Nemilosrdný se vymyká nejen asijským, ale i americkým nebo evropským filmovým normám. Je to akčňák, kde nenajdete rychlý pohyb, ani kdyby jste se zbláznili. Vedle tohohle filmu je i šnek rychlík !!! Ale kupodivu to funguje a to velice dobře. Ano, je tady spoustu nedostatků, třeba ten paintball mezi starým papírem, červený airbrush při každém zásahu, nekonečné zásobníky… jenže alespoň u mě tahle metoda pomalého řešení všeho, vyhrává. Takže čtyři hvězdy si určitě zaslouží. Řeknu to ještě jinak - viděl jsem mnohem větší škváry dovezené z Ameriky, ve kterých hrály slavné herecké osobnosti, které tomuhle snímku nesahají ani po ty slavné kotníky. ()

andy60

j. Hallyday toho moc nenamluví, moc si toho nepamatuje, ale jde si tvrdě za svým. Jediné, co ho zajímá, je pomsta. Ve filmu je až moc přestřelek a trvají moc dlouho. Na zpříjemnění večera v pohodě. ()