Tigrie pazúry

• Česko Tygří spáry (viac)

Policistka Linda Mastersonová (Rothrock) je už unavená z obchůzek po městě coby volavka. Šanci jí dá vedoucí komisař, když jí svěří aktuální případ tzv. „obchodníka se smrtí“. Vraha, který se zaměřuje na mistry a trenéry bojových umění a jedinou stopou, kterou zanechává, jsou specifické škrábance na jejich tělech. Jako pomocník je k Lindě přidělen dočasně suspendovaný Tarek Richards (Merhi), který je v oboru bojových umění specialistou. Stopy vedou do čínské čtvrti mezi vyznavače tzv. tygřího stylu. (J.Connor)

Lateef

Půlku filmu se nic neděje a pak když se začne dít, říkám si, že lépe mi bylo, když se nic nedělo. Totálně nevyužitý kamenný labyrint (proč neměl alespoň nějaké nástrahy a léčky), laciné souboje a energickými výboji šlehající děda. Otevírání brány a prostorové přenesení mělo alespoň trochu mystična v sobě, ale třeba vyřízení hlavního záporáka bylo fakt necool. Hvězdička za naoko znuděného Yeunga. ()

Figu

Oprášit trocha vzpomínek a probrat slečnu nostalgii občas stojí za to a je pravdou, že na mě to po těch letech znovusetkání s Tygrem a jeho spáry zafungovalo parádně! Totálně béčkovej klaďák Merhi byl sympaťák a je jen škoda, že nenatočil ještě víc těhle laciností se zárukou zábavy. Naopak totálně béčkovej záporák Bolo Yeung se věrným fandům martial arts bijáků zapsal do paměti hned několikrát báječně a to hlavně díky velkým rolím do záporu proti populárnímu Van Dammovi! 65% ()

MickeyStuma

Cynthia Rothrock, Jalal Merhi a Bolo Yeung jsou neopomenutelnou zárukou skvělé filmové podívané plného ukázek bojového umění v tomto jinak velmi jednoduchém avšak fenomenálním snímku. Ano, na tento způsob boje je snímek převážně zaměřen a jelikož se jedná o pouhopouhý nízkorozpočtový videofilm, nelze z něho očekávat bůhvíjakou kvalitu. Akce střídá akci a tak je nějaký plynulý děj pochopitelně až jako druhotná záležitost. Pro příznivce bojových umění a fanoušky oněch tří takřka povinnost. ()

ConanVJ

Parádní Martial Art film, který se řadí mezi ty detektivní, kdy jdou policisté umějící bojové umění proti padouchovi který umí bojové umění. Film pro mě patří ke klasice tohoto žánru. Dnešnímu divákovi film asi moc neřekne, ale ve své době to byla paráda. Já osobně mám tyto filmy rád a dávám mu 90% :) ()

Lacike

Dalsi smutny pripad filmu, ktory bol pre mna za mojich detskych cias ultimativna pecka, ktoru som si pustal dookola a dnes tento skvost osciluje medzi nudnou zlataninou a trapnym shitom. Namet sice nie je uplne márny, ale prevedenie je neskutocne nudne. O hereckych vykonoch je zbytocne cokolvek napisat. Takze stoja za nieco aspon bitky? Je ich tu malo a az na ako tak slusnu bitku medzi Bolom a Cynthiou su fakt dost o nicom. Zamrzi najmä slabi finalny suboj medzi Bolom a Merhim. Vlastne okrem tychto dvoch bitiek sa tam prakticky len keca. Tie parsekundove potycky, ktore im predchadzaju sa ani bitkami nazvat nedaju. Co je dost ubohy vysledok pre MA film. Jak som toto mohol volakedy milovat? Fakt nechapem. Po zlej skusenosti s dalsou klasikou mojho detstva TC2000 som mal pocuvnut môj siesty zmysel a nemal som riskovat to, ze si pokazim pekne spomienky na moju detsku klasiku. Jak tak vidim podla okolitych komentarov. Nie som jediný. 3/10. ()

• Natáčanie filmu bolo kvôli finančným problémom produkčnej spoločnosti Shapiro-Glickenhaus prerušené na dlhé 3 mesiace. (beso74)