Okultista Loren Avedon chce s pomocou duchov dávnych čínskych bojovníkov ovládnuť newyorské zločinecké podsvetie. Detektívi Jalal Merhi a Cynthia Rothrocková sa mu v tom snažia zabrániť. (oficiálny text distribútora)

LION-MR.T

Jak spoustu nás nebo aspoň ty co máme rádi Cynthii nasralo,že to schytala hned na začátko,ale byl to sen,tak se jí nic nestalo. Tři mistři sde mi zdají jako dobrý prostředek na okořenění trilogie. Jalal Merhi si dokáže poradit i sám Wong je skvělý učitel. Bojové scény jsou běžné jak jsou u takových béček zvyklí. Rychle zamávat kolem sebe rukama a někoho skopnout. Nebylo to sice to nejlepší završení série,ale na její završení dostačující. ()

SeBig odpad!

No já nevim co k tomuhle mam jako napsat. Jakoby nestačilo že celý film stál uplně za hovno oni to ješte naprosto poserou tim koncem! Jalal vubec neumí hrát, od Cynthie byl naštestí v průběhu filmu pokoj a příběh? Hloupost, blbost a kravina.. zkrátka celý film stál za hovno. Ani bojové scény a ani přestřelky, které byli tragické to nezachránily. Dal bych jednu hvězdu ale tim koncem to prostě posrali! ()

TO

Takže Tiger Claws 3 se v české distribuci na VHS jmenuje Tygří spáry 4. Zločinec Loren Avedon oživý pomocí černé magie tři 2000let staré mistry a policista Jalal Merhi se vyučí umění Černého tygra aby je zastavil. Takže ve finále už všichni můžou po sobě metat kulovými blesky. Cynthia Rothrock tady hraje asi tak 10minut na začátku. Film je z roku 1999, tudíž zhruba 10let po vrcholu všech zúčastněných a na filmu je to víc než vidět, ale už jsem viděl i horší akční béčka, takže za 1 hvězdičku. Loren Avedon docela slušně vtipkuje a hlavně film má opravdu velkou a nečekanou POINTU, byl jsem velmi překvapen. ()

Lacike odpad!

Po mizernej dvojke, trojka este vo väcsej miere obsahuje fantasy prvky. Cize pre mna obrovske minus. Pre fanusikov Cynthie ako som aj ja, je dalsim minusom jej rychle odpratanie zo sceny (ale chápem, bola v tej dobe tehotná, tak asi môžeme byt radi, ze tu vôbec je). Nakoniec sa sice ukaze, ze nie je definitívne, ale v konecnom dosledku to nic nemeni na tom, ze je vo filme len kratko. Otravne posobi snaha tvorcov prizivovat sa na prvom diely zbytocnymi flashbackmi. No co uz. Nejak sem museli znova natrepat Bolo Yeunga ktory mal dost rozumu a pravdepodobne odmietol ucinkovanie v tomto diely. Samotna zapletka tentoraz nedava ziadny zmysel. Obcas sa postavy stretnu a pobiju sa a ide sa na dalsiu scenu. Bitky su po väcsinu stopaze totalny odpad. Preto prakvapi ako tak slusny finalny duel medzi Carterom Wongom a Lorenom Avedonom. Merhi tentokrat nic poriadne nepredvednie. Vlastne v celej trilogii nikdy nic poriadne nepredviedol, takze ani neviem preco sa z neho na chvilu stala videohviezdicka. Snad len kvôli jeho slusnej prvotine Orlí spáry. Takze davam 1/10 za ten jeden slusny duel, ale inak je to totalne zbytocny film. ()

PRobin odpad!

To jsem si zase dal! Trojice čínských duchů nás zabitím Cynthie hned za začátku připraví o všechnu zábavu. Nezbývá než sledovat jak efektně dokáží mistři ničit prázdný auta pomocí nějakých superjisker. Jedinou zajímavou postavou byl hlavní záporák, který prohodí pár hlášek a nakonec se nechá porazit svým starým mistrem. Nejsilnější bojovníci nedopadnou o nic lépe. On totiž Jalal Merhi cvičil tři dny styl Černého tygra někde na farmě! Ten sfoukne všechny jiskřičky naděje na jedinou hvězdu. ()

• Jalal Merhi je jediný herec, který si zahrál ve všech pokračováních. (Chris Masters)