Cynthia Rothrocková a Jeff Wincott pracujú v špeciálnej policajnej jednotke. Vďaka majstrovskému ovládaniu ázijských bojových techník kung-fu sú totiž tou najnebezpečnejšou zbraňou vo výzbroji policajného zboru. Podarí sa im samotným zlikvidovať celý gang priekupníkov zbraní? (oficiálny text distribútora)

Ilhan

Rozhodně lepší než jednička, která byla i z pohledu soubojů dost tragická, tady jsme se přecijen alespoň v tomhle směru posunuli trochu k lepšímu, přesto to není žádný zázrak, ale kouká se na to líp, to je bez debaty. ()

Haymar

O mnoho lepší casting (oproti prvnímu dílu) dělá divy... a povyšuje tak "Martial Law 2" na lehce nadprůměrnou béčkovou "akčně-kopací" podívanou... Jinak z celé série jediný solidní díl! ()

Zombi

Rozhodně lepší než jednička, už jen proto že Wincott opravdu něco umí, narozdíl od maníka z prvního dílu, no a Cynthia zvládá bitky s přehledem, jako vždy. ()

Nix

Tak tohle je Wincottova mise, kde řeže vše co se hejbe a dýchá. Bitek oproti jedničce je tu opravdu hodně, jsou dobře nasnímané a díky tomu má film drive. Líbí se mi i taková nenásilná krimi část a když se tam neřežou tak dialogy jsou fajn, maj smysl a herecký výkony jsou na béčko naprosto v pohodě. Celkově je to dost povedená záležitost. ()

johnsnow

oproti jedničke oveľa lepšie čo sa týka súbojov. Príbeh ničím neprekvapivý a záverečná rubačka na tej rafinérii či čo to bolo zač pecková. ()

moviefan4

U mňa je dvojka taká dobrá atroja. Aj keď trojka mala pre mňa lepší dej tak aj dvojka má svoje čaro. Jeff nezklamal a zase ukázal ako dobre ovláda bojové umenia. A dobre sa pozeralo aj na Cynthiu,ktorá ukázala že v nej niečo je. Dej tu nebol zlý ale mal aj svoje slabšie miesta. Bojové scény nebol vôbec zlé. Len škoda toho že tu nebolo viac takých klasických hlášok z akčních filmov 80. rokov,ale neva. Som zvedavý ako u mňa obstojí prvý diel. ()

JesterKruger

Můžu ihned s chutí říci, že je to lepší než jednička, ale bohužel nejslabší film (V době kdy to píšu), co točil Kurt Anderson. Tady ta atmosféra jaksi nefunguje jako u ostatních bojových filmů, které točil on. Je to škoda, protože právě od Andersona bych čekal něco poctivějšího, ale i tak se na to dalo koukat. Špatné to nebylo, a konečně se jednalo o film, kdy nejsou dva bratři, jeden umře, a druhý se chce pomstít nebo vypátrat vrahy, takhle totiž přesně vypadá skoro každý film Kurta Andersona. V těchto filmech hraje velkou roli Bojové umění, a mě se to líbí. Průměrné 4*. ()

Al90

Trojka je pro mě o trošku lepší(hraje tam Hues :)) ) ale i tohle je moc dobrej film...Wincott umí Top scéna:Je na čase aby jste vypadnul....Ješte jsem nedopil :D a cua cua cua cua bum bum prask :D ()