Ragdoll

Ze začátku film vytváří decentní áčkovou atmosféru, jenže jakmile se hrdinové stanou zajatci v onom domě, jakákoliv dějová linie, která tam předtím byla nakreslena byť jen lehce viditelnou čárou, zmizí nadobro. A v tu chvíli jsem začal nudit a když se začnu nudit, něco je bohužel špatně. Všechny scény převedeny do negativu (divný modrofialový vzhled) byly naprosto zbytečné, stejně tak jakési nelogické flashbacky, nebo co to doopravdy bylo. Někde se to zvrtlo, ale fanoušci průměrných hororů milerádi odpustí (smích té blondýny mě naprosto vytáčel!). ()

figgo jr.

Rob Zombieho režisérský debut se podle mě opravdu vydařil. Je to ujetá hororová slasher jízda od začátku do konce. Zombie je právem považován za jednoho z nejtalentovanějších hororových režiséru současnosti což potvrzuje již ve svém prvním filmu. ()

Lisabellla

Naprosto skvěle nechutná podívaná. Je velmi dobře, že jsem Vyvrženci pekla viděla včera jako první, protože shlédnout to až teď, byl by to jen slabý odvar, který by mne převelice zklamal. ()

JamesSi

Vykrádačka druhé půlky prvního Masakru Motorovou Pilou na ADHD, zaplněná náhodnými "I know that" referencemi. Plná exploitace a nevkusu pro nevkus. Jsem rád, že jsem neviděl Zombieho remake Haloweenu. Tohle to je alespoň občas zábavné, ale damn - snad podobně nenatočil Halloween. To by byla svatokrádež. ()

wosho

Začátek byl velice podařený, postupijícíma minutama se však začala vkrádat nuda a v závěru už filmu jasně kralovala. Velikým problémem je v tom, že Rob neví co chce natočit. Stvořil velkej guláš do kterého narval vše co se mu líbí. Zapoměl ale na to nejhlavnější, filmem se nemá bavit jen on sám, ale hlavně diváci. Neprojevil jsem strach o tu čtverku obětí, ti brutální vrazi byly strašidelní asj jako Fredyho hovno a samotný Dr Satan a jeho pomahači- hahahahaaaaa. Je to prostě solidní průměr na hranici ** a *** . ()

Burdock

Takovýhle bestiální horory s úchylnýma rodinkama mě většinou nebaví. Musí tam být i něco víc, než jen geneticky daná zvrácenost a chuť cokoliv jakkoliv rozsekat. Bez jakéhokoliv napětí je to prostě nuda. Naopak doporučuju francouzskou Hranici smrti (2007), kde je navíc příběh a napětí. ()

thorewi

No, asi se na to člověk musí dívat s nadhledem, aby v tom viděl vůbec něco víc než jen to, co je na první poheld vidět, nicméně si nemyslím, že jsem ve tři hodiny ráno náročný divák. Ale toto je prostě fakt špatný masakr motorovou pilou... ()

Corpsegrinder

Love or hate film. Kdo má rád oldschool horory tak tohle bude žrát určitě, kdo ovšem sjíždí kraviny typu Saw a podobně tak ruce pryč. Škoda že to neni víc veřejně přijatý, tahle banda magorů je totiž na stejný úrovni jako Leatherface a podobně. ()

AdamesWWE

[6/10] Nevedel som, že tento film je predchodcom filmu Vyvrženci pekla(2005), tak som sa rozhodol doplniť svoju filmovú zbierku aj týmto počinom. Zaujímavé, že film natočený v roku 2000, čakal 3 roky kým dostane zelenú. Po pozretí som to pochopil, je to naozaj dosť psycho, krvavých scén by som čakal viac, ale nieje to na škodu, lebo vo filme sa stále bolo načo pozerať. Tí herci sú naozaj dobrí a vedia tých šialencov správne zahrať, nechýba tu ani humor, aj ked toho by som miestami mierne ubral a pridal na vážnosti filmu, nevadí. Veľmi musím vydvihnúť kostými a rekvizity vo filme, naozaj sa s tým tvorcovia vyhrali. Je to taký nevšedný horor, bavilo ma to no k vyššiemu hodnoteniu u mňa by bolo treba pár vecí dotiahnuť. ()

Tadzi

Zpočátku jsem nevěděl, co si o tom filmu myslet, ale pak se mi nějakým zvráceným způsobem začal líbit a poslední půlhodina byla moc pěkná :) Holt hoooodně zvláštní movie.. ()

Piggsy

Již úvodní titulky ve stylu 'Stopy krve' dávají tušit, že to nebude nic pro slabé povahy. Stahování z kůže, oddělování končetin, skalpování zaživa. Nekrofílie, sadismus, potěšení ze smrti a lidského utrpení. Tím vším si musí projít parta teenagerů v tomto skvělém slasher hororu. Parta mladých lidí se ocitne ve spárech bizardní rodiny, pro niž se zabíjení stalo každodenní rutinou. Herecké výkony šílených rodinných příslušníků jsou na vysoké úrovni. Je vidět, že vědí, v jakém typu filmu hrají. Moje nejoblíbenější postava je Otis - hlava rodiny, který vypadá jako satan sám. Až budu starý, chtěl bych taky tak vypadat. :-) Skvělý byl také hluchoněmý pokroucený dlouhán Tiny, popálený na 100 procentech povrchu těla. A samozřejmě krásná sadistka Baby, manželka režiséra Roba Zombie. Film je zajímavý od začátku do konce a ani na chvilku jsem se nenudil. Rozhodně se nejedná o žádnou vykrádačku Texaského masakru. Dům tisíce mrtvol je mnohem brutálnější, natočen úplně jiným stylem a žádný happy-end se tu nekoná. Je tu také hodně originálních nápadů, které v jiných filmech neuvidíte. Ve chvíli, kdy píšu tento komentář, má film hodnocení uživatelů Čsfd pouhých 52%, což nikdy nepochopím. Pro mě to byl parádní hororový nářez a vůbec jeden z nejlepších filmů, které jsem ve svém životě viděl. A za tím si stojím. ()

Standito

Ani som sa nebavil, ani som nebol znechutený, takže prívlastok brutálny a hnusný film nechápem. Zombieho hrátky s vizuálom a kamerou, či rôzne vsuvky ma absolútne nechávali chladným. Porovnávať túto nudu s psychickým terorom kvalitne vygradovaného Texaského masakru od Hoopera považujem za výsmech. ()

venom14

Bavil jsem se.Ale je to okaté vykrádání texaského masakru-šílená rodina,ale hlavně ta večeřš a ještě Domu voskových figurín.A ke konci mi to přišlo trochu moc přeplácané,ale bavil jsem se. ()

Prochy38

Ne no. Jak tvorbu R. Zombieho můžu, tak tohle mi úplně nesedlo. Děj celkem jednoduchý a konec těžce očekávaný. I ty umělecké záběry nebyly zlé, ale na můj vkus jsme se do toho "domu" ponořili hrozně brzo a napětí a "hrůza" brzo opadávala. S. M. Zombie moc hezká, stejně jak šílená. Slabost a * pro E. Daniels. Tím tak vše. Úchlyný film, ne špatný, ale divný. Uvidíme co, zde oblíbené, pokračování. ()

J*A*M*A*L

Jediná tolerance je ta, že se jedná o debut Roba Zombieho. Ano bylo to pořád dobré, ale na dvojku to ani konečky prstů dosáhnout nemůže. Roba Zombieho mám i docela rád, není to špatný tvůrce hororů, ale teď už opravdu natočil průměr. A fakt nevím, jak mohl udělat tak senzační pokračování, které je snad mým třetím nejoblíbenějším hororem vůbec! Herecké výkony a dialogy opět senzace a výkon Sida Haiga je nenahraditelný, ale jako horor je to průměr... jedině opravdu Haig si zaslouží pět hvězdiček. Dvojka byla na oplátku akčnější, a ještě zábavnější a také jako horor lepší. Kdybych viděl jedničku dřív, než dvojku, tak bych dvojku asi ještě hodně dlouho opomíjel a na zdejší hodnocení bych také ohled nebral. ()

Paldiny

Snaživé, ale ani z ďaleka tak presvedčivé ako Masaker z Texasu. Rob má toho dosť napozerané a vidieť, že sa s fanúšikovským zápalom chcel vyhnúť všednosti. Použitie neobvyklých kamerových filtrov, neurvalá surovosť v násilných scénach a hypnotizovanie diváka, to všetko v jeho Dome nájdeme. Lenže efekt minul účinku a po výdatnom spánku som si spomenul len na nasrdeného klauna s nevyberavým slovníkom. ()

Perverz

Rob Zombie je frajer, a jeho styl mi naprosto sedí. Sám si film narežíroval, napsal scénář a jako hudebník- i hudbu. Naprosto suprová jízda, která od komediální linie vede přes exploitation, přes snad všechny různé hororové atmosféry, ke konci to má až takovou rituální atmosféru. I když je film komediální, je na něm naprosto zřetelně poznat, že je natočen člověkem, který miluje horory, má je nakoukané, a ZNÁ je! Film je bohatý na různé odkazy hororů, prošpikován detaily, vizualizací, je to parádně napsané. Nemám tomu filmu co vytknout, vůůbec mě nic nenapadá, naprosto labužnická záležitost. Jsem naprosto nadšený a to jsem ještě neviděl Vyvržence z Pekla. Což musím hned! napravit. PS: Ti kteří zde mačkají po odpadu, naprosto NEVÍ vo co gou.. ()