Sedemnásťročný Mike Lassiter je obžalovaný z vraždy svojho otca Boona Lassitera, bohatého právnika. Obhajovať ho bude rodinný priateľ Richard Ramsay, ktorému však Mike sťažuje prácu, pretože s ním odmieta komunikovať napriek tomu, že tým riskuje väzenie. Ramsay si vyberie za asistentku Janelle, dcéru výborného právnika, ktorá má takpovediac šiesty zmysel a vždy pozná, keď niekto klame. A tak odhaľuje pravdu skôr než iní... (TV JOJ)

Vlkopec

Mám slabost pro soudní dramata a tak jsem filmu prominul i díry v ději, schematismus a hroznou Zellwegerovou. Jsou to ale hodně slabé čtyři hvězdičky. ()

Bragi66

Dramata ze soudní síně cíleně nevyhledávám, ale tohle patří k těm zajímavým. Herci hrají, příběh má spád a překvapivé rozuzlení a na konci zůstanou některé otázky nezodpovězené, a tak by to podle mne mělo být. ()

TOPmoovie

kto ma rad pravo a sudne procesy, vyborna vec. maly problem je len v tom, ze vsetci my co rozumieme pravu a porotam, vieme ,ze by porota dany vysledok nedala.  na jedno pozretie a ziadne velke rozmyslanie o tom, tak mate dobry zazitok. ()

Jurcekk

Stáva sa to často. Aj tento film si už videl... Teraz si to pozeral na preskáčku s odovzdaním cien slnko v sieti... V9bec si to nepamätám... Tri guličky sú tak akurát... Ale tá zelweger... Ako túto misterz hovorí všeobecná priemernosť... ()

PanIncognito

Toto drama odehrávající se v soudní síni připomíná svou energií televizní show (takovou, kterou je u nás například Soudkyně Barbara, akorát narozdíl od tohoto pořadu film neuráží). Byť tento počin není špatný, pravdou je, že by si Renée Zellweger zasloužila lepší film, než předvídatelné soudní drama. Je to jako epizoda seriálu Zákon a pořádek... a ještě aby ne, když za některými epizodami stojí režisér tohoto filmu. Cítím to tak jako promarněnou příležitost. :-| (viděno s dabingem a v původním znění) ()

danny79

Thriller ze soudniho prostredi prumerne kvality - ale urcite lepsi, nez ukazuje zdejsi hodnoceni 57% - zaslouzi si vic. Keanu je klasicky velmi dobry, film ma na zaver prekvapivou pointu, fakta jsou davkovana postupne a urcite napeti take nechybi. ()

viax

Docela průšvih. Nevím, proč do toho Renée a Keanu vůbec šli, ovšem je fakt, že bez nich by to už bylo k uzoufání. ()

Nikol45

Filmy ze soudní síně mi nevadí, ale tomuto filmu něco chybělo.... jak se říká mělo to málo šťávy. Keanu Reeves jako advokát nezklamal, tyhle role mu prostě sednou. Samotné finále nebylo až tak překvapivé. Myslím, že na tři hvězdy to stačí ()