Byť úspešným lupičom vyžaduje mať pevné nervy. A keď ste k tomu aj učiteľom na strednej, potrebujete pevné nervy a vražednú bezohľadnosť. A presne vďaka tomu pri tabuli uspel bývalý zločinec a samozvaný učiteľ Zeki Müller (Elyas M´Barek) v bláznivej školskej komédii Fakju pán profesor 2. A teraz je Zeki Müller späť. Nemá to však vo svojej pedagogickej kariére jednoduché. Čakajú ho ranné vstávania a pubertálni študenti. Na základe toho mu jeho kariéra učiteľa príde omnoho náročnejšia ako jeho doterajšia kriminálna minulosť. Vďaka kontaktom z minulosti sa dostane k slušnej hromade diamantov, ktoré rafinovane ukryje do plyšového medveďa. Lenže jeho tak trochu strelená kolegyňa Lisi Schnabelstedtová (Karoline Herfurt) plyšového medveďa venuje detskej charite v Thajsku. (Barracuda Movie)

Martpod

Jasněže to jako dvojka trochu utrpělo, ale pořád je družstvo kreténů zárukou geniální porce zábavy. Guilty pleasure jak kráva. ()

applause

Bála jsem se, že 2. díl bude ve stínu předchozího dílu, ale myslím, že ten ho nakonec předčil. Něco bylo i na mě moc a myslím si, že to tam být nemuselo, ale jinak se mi film líbil, byla to sranda a byla jsem mile překvapená. ()

maverick10

Nevtipný německý videoklip s pitvořícíma se hercema jak kdyby je rejžíroval Troška. Účelové přehrávání k vytvoření jakých si vtipnych gagů, není komedie. Maturanti chovající se jak 8 letí fakani s IQ na stejné bodové hranici jako má surikata, učitel co chlastá a hulí a jediné co se musel ve scénaři naučit bylo "Drž hubu!" a "Zmlkni!" stačí evidentně většině národa k pobavení. Není divu, že každý retardovaný týnejdžr si to hned vezme jako základní vzorec chování, který je vlastně v poho kámo! Když při sledování téhle veselé kůl taškařice, se rozhodne křeček v palicích těchto hustých týpků přestat běhat v kolečku, jakože mu nic jiného nezbývá, už se jen tak zase nerozběhne! ()

TheDon

Sagvanova pařba kousek od Bangkoku. Sagvan EmPárek je nehomosexuálně pořád sympatickej týpek a Karolínka pořád stejný trdlo už od doby ,co to chtěla s holkama taky. No a nesmím zapomenout na nejhezčí holku celýho dojtšlandu, která se kupodivu nejmenuje Helga ani Ulla, nedejPeytla Uschi, ale Gizem Emre. Bez skrupulí příznávám, tu bych vymlel, až by jí lezli marmeládový čerti z uší. A co se týče téhle dvouhodinové kondomedie, docela to uteklo a já se u toho překvapivě celou dobu slušně bavil a neusnul. Myslím že troječka je příhodným hodnocením. 60% P.s.: proč není na priglu taky plážovej MekDonald kurva? ()

honajz2

Co se mi na jedničce líbilo, tak to tady skoro není. Je to prostě výlet do Thajska s partou dementních studentů, kteří spíš štvou než baví a učitelem/zlodějem. Oproti jedničce se tu není skoro čemu zasmát... Je to škoda. ()

BoredSeal

Další povedený díl "zlé" komedie, příjemné překvapení! Ze začátku jsem byl otrávený pedantskou účou, kterou si Zeki z vrtochu scénáristů vybral za partnerku, ale scénárista naštěstí věděl, co by jeho divákům kazilo nekorektní zábavu. ()

William_

Člověk by řekl,že "dvojka" bude jenom šance,jak získat více peněz a že film bude stát za nic,ale právě naopak...Druhý díl mě bavil snad více než ten první a to je jenom dobře. ()

M.i.k.e

jednička byla hodně dobrá a pro mě osobně to byla jedna z nej komedií roku.Dvojka je na druhou stranu obrovské zklamání.Většina vtipů zrovna nefunguje,postavy se chovají prazvláštně,stopáž je zbytečně přepálená a co je úplně nejhorší,i když tu je hlavní dějová linka,film vůbec nedrží pohormadě a připomíná spíš sled náhodných scének,které někdo pouze slepil k sobě.Po opravdu podařeném prvním díle pak téhle slepenině bez hlavy a paty nemůžu dát víc jak dvě hvězdy...a to ještě s odřenýma ušima...40% ()

Aljak

Pokračovania úspešných filmov zväčša už nedosahujú takú kvalitu ako "jednotky" - a to je presne aj tento prípad. Fack Ju "dvojka" nebola síce až tak zlá, ale už to stratilo tú svoju prvotnú atmosféru a napriek tomu, že boli zachované postavy, tak aj so zmyslom pre humor to upadlo - hoci stále sa aj tu našli niektoré dobré scénky, nad ktorými sa dalo pousmiať. Ale oveľa viac ich pôsobilo skôr nátlakovým a trápnym dojmom. Už to jednoducho proste nebolo ono, a nepomohlo tomu ani exotické prostredie Thajska, ktoré so sebou nieslo obrovský potenciál. Žiaľ nevyužitý... ()

Havaj8

Dokonce i z dvojky vychází tolik pozitivní energie, že se to nedá ani pořádně popsat. Super humor, super hlášky a nejspíš bych se opakoval stejně jak u jedničky. Na německou komedii neskutečně uvolněný a i když ta hlavní zápletka nestála za nic, člověk prostě vypne a jenom se baví. Možná už to bylo trošičku sociálně a poučně zaměřený, ale fakt jenom minimálně. Souhlas, že komu padl do noty první díl, tenhle není o nic horší. ()

kaposlav

Zatiaľ čo pri prvom diely som trošku uvažoval nad 4*, tak druhý diel je slabší a dávam slabé 3*. Hodnotenie je rovnaké, ale prvý diel je viditeľne lepší. Ešte neviem či sa pustím do trojky. ()

vydumnica

Musim sa priznat, ze viac ma bavilo obycajne skolske prostredie jednotky ako exoticke thajske prostredie dvojky. Neviem no zatial co pri jednotke som sa fajne nasmiala, pri dvojke snad ani raz. Jednotku som videla v OV, dvojku s ceskym dabingom, neviem, ci je to tym alebo dvojka je jednoducho slabsia a oproti jednotke len priemerna...skoda. 60%. ()

Rocky88

Stejné jako jednička (je tu pár vtipných hlášek, jinak příběh jako takový vtipný není) v lepším prostředí. A má to asi tři hodiny. ()

Streeper

Pokračování mi přišlo až moc přehnané, skoro až trapně vtipné a místy nechutné. První díl měl ještě nějakou tu důstojnost a opravdu jsem se u toho srdečně smála, tohle ale bylo daleko horší. Bylo tam pár scén, kdy jsem se zasmála, ale bylo jich málo. Nejvíce se mi na celém filmu líbili zkažené scény a to už o tom něco vypovídá. ()

bourec

Samosebou že jednička byla super taškařicí plná přisprostlýho humoru,a bavil sem se vskutku parádně.No ale dvojka rozhodně neni adept na odpad,Brblale.Jasně že to má dost trapnejch scén,ale jako celek to zase tak pitomý neni.A scén ,kdy sem se zhluboka zasmál,je opravdu dost.60%. ()

Nach

Srovnatelné hodnocení s prvním filmem, akorát zde jsem trochu nepochopil logickou zahraniční cesty a toho všeho co se tam dělo. To bylo jedno velké WTF. Nicméně kdyby tam nebylo tolik morálních mouder a hraní si na přesahy, byl by to film, který by dopadl lépe než pilotní snímek. Takhle jde opět zas jen o průměr. 65% ()

C0r0ner

Po špičkové nezávislé jedničce přichází objednávka od EU, abychom byli milí na všechny čmoudy a vyžírky, protože oni se přece chtějí změnit a začlenit. No jasně. Naštěstí to ještě pořád byla docela sranda, takže se na to dalo v pohodě koukat, nicméně od prvního dílu je to výrazný kvalitativní propad. 55% ()