Byť úspešným lupičom vyžaduje mať pevné nervy. A keď ste k tomu aj učiteľom na strednej, potrebujete pevné nervy a vražednú bezohľadnosť. A presne vďaka tomu pri tabuli uspel bývalý zločinec a samozvaný učiteľ Zeki Müller (Elyas M´Barek) v bláznivej školskej komédii Fakju pán profesor 2. A teraz je Zeki Müller späť. Nemá to však vo svojej pedagogickej kariére jednoduché. Čakajú ho ranné vstávania a pubertálni študenti. Na základe toho mu jeho kariéra učiteľa príde omnoho náročnejšia ako jeho doterajšia kriminálna minulosť. Vďaka kontaktom z minulosti sa dostane k slušnej hromade diamantov, ktoré rafinovane ukryje do plyšového medveďa. Lenže jeho tak trochu strelená kolegyňa Lisi Schnabelstedtová (Karoline Herfurt) plyšového medveďa venuje detskej charite v Thajsku. (Barracuda Movie)

Plechpetr

Družstvo kreténů mě rozesmála i tentokrát a musím říct, že skoro stejně jako před pár roky. Byl to super návrat mezi hlupáky, kriminálního učitele, hloupou učitelku i nejlépe vypadající německou začínající youtuberku. :) ()

Jakubik

Pokračování zábavné komedie dopadlo tak nějak podle mých předpokladů. Není to sice úplnej průser ale slabší než jednička to je určitě. Někdy už to nemá k trapnosti daleko… ()

anitae

Ach jo, a to mě první film tak bavil. Ve dvojce tvůrci klesli k trapnostem, ale stejně jsem se bavila víc jak u intelektuální komedie. To by jeden neřekl co všechno jde dělat s pingpongovým míčkem :) ()

pepa3rd

Začátek je uplně tragický a měl jsem sto chutí to vypnout. Bez nápadu, balancující na hranici trapnosti a nudy. Poslední třetina to naštěstí značně zlepšuje, ale ani to nemění nic na tom, že celkově se nejedná o nic víc, než mizerně nastavenou kaši. Scénář je šitý horkou jehlou a vypadá jak slátanina několika nedokončených projektů, nalepených narychlo na nosnou kostru skvělé jedničky a to je zatraceně málo. Je to škoda, na dvojku jsem se hodně těšil a poměrně slušné hodnocení tady dávalo naději ... 40 % ()

bararich8

Držte si klobouky, jedeme dolů, kvalitativně. Největší problém je, že tam toho spousta nedává smysl a děcka se tam prezentují jako naprostí idioti, až to postrádá veškerou vtipnost. Jako jasně, pořád tam je spousta keců a hlášek a obecně se obstojně pobavíte, ale už je to velký průměr. 3* ()

Torgal

Pochopiteľne rozvernejšie ako prvý diel, ale aj menej konzistentné. Každopádne jednotlivé scény sú o dosť vtipnejšie ako minule, sú ale nahádzané na seba jedna cez druhú a častokrát bez logickej nadväznosti. Škoda, že na úkor vzťahu s Karoline sa viac pritlačilo na eskapády lobotomizovaných študentov v Thajsku. Vo výsledku som sa bavil určite aspoň rovnako ako minule. 6+/10 ()

Razzor_82

FááákT to nezklamalo a zase za čtyři hvězdy pane Müllere. Výlet s tupáky z Goethovky na crazy výlet a hledání diamantů. Neztratilo to vtip, drive a zase útok na mou bránici . 7/10 ()

Franc1s

Tak je to tak, dvojka se povedla výtečně, i když jsem tomu nechtěl věřit, ale i němčouři umí, když chcou. Třída si vyjela na výlet do Thajska, Zeki zas má průser a partička z 10.B opět ukazuje, že s ní se člověk nenudí... Bohužel jen ředitelka je tu jen chvíli, ale i tak to tam sází jak v jedničce. Bavil jsem se a těším se na trojku!! 8/10 ()

Psycho.R

Chtěl bych říct, že německou filmografii fakt nemám rád. O to víc mě sere, že dávám vysoké hodnocení :D. Myslím, že to proběhlo stejně jako u prvního dílu, vůbec jsem tomu nevěřil a pak jsem čučel přehršlem nápadů a opravdu vtipných momentů. Přesně takhle to dopadlo u dvojky, u které jsem navíc slyšel o kolik je horší, než předchůdce. Není to pravda. Uplně stejnej level. Určitě doporučuju. ()

Kingjiri

Pokračování se nese na stejný vlně jako jednička jen s tim rozdílem, že má Zeki tentokrát v podstatě celej film pro sebe. Ze zbytku učitelskýho sboru se totiž objeví sporadicky pouze ředitelka a Schnabelstedtová. Osobně bych uplně vynechal zápletku s thajskejma "sirotkama", zvrat s učitelem Haukem, pár patetickejch motivů (SMSky rodičům, stavba sirotčince) a přidal víc nekorektní zábavy na účet studenta s aspergerem. Gagů se však i přesto objeví hodně, jen se občas nedaří využít jejich potenciál (chat Etienne-Lisi). Slušně nahláškovaná podivaná (postava Chantal byla perfektně využitá), která neztrácí tempo a díky nepovedenejm scénám v závěrečnejch titulcích je zábavná doslova od začátku až do konce, čtyři slabší hvězdy. ()

E lan

Tak nevím jestli na tuhle dojčerskou hrůzu jen nebyla nálada, ale oproti prvnímu ucházejícímu dílu je tohle tristně trapný propadák bez jakékoli logiky a vtipu. Brr, obloukem se vyhnout... ()

Anayka

Ten moment příjemného překvapení z jedničku už tu sice není, ale pořád je to sranda a úlet ad absurdum. Soundtrack trochu slabší, ale Zeki a děcka stále okouzlující. A ředitelka pořád fetuje. ()

Oonika

Pořád jsem konsternovaná tím, že to vlastně natočili Němci a je to docela v pohodě :-) Jakože samozřejmě nic významného, ale pro relax to stačí. ()

bearmeedek

Po docela dívatelné jedničce hluboký propad. V původním filmu byla jasně dána humorná linka nasazením nevzdělaného kriminálníka do učitelského prostředí. Nyní už nebylo z čeho vařit a přemístěním do krásného Thajska se téma neudrželo. ()